Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

У школах громади задзвенів останній дзвоник

Дата створення: 14:31 31.05.2019

Сьогодні святкують всі – і першачки, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, і випускники початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію. Та найбільш хвилюючими емоціями це свято, вже традиційно, переповнює учнів дев’ятих та одинадцятих класів, яких цього дня під малинову пісню шкільного дзвоника проводжали на їх останній урок у рідному класі.

Міському парку додали комфорту

Дата створення: 17:54 30.05.2019

Радивилівською міською радою було профінансовано придбання понад 30 нових садових лавок, на це із місцевого бюджету витратили 52 500 гривень. Більшість із них буде розміщено на території парку ім.Т.Г.Шевченка, про це поінформував перший заступник міського голови В.М.Ісюк.   Працівники бригади з благоустрою міської ради уже встановили  перші сім лавиць біля центральної клумби в парку. У суботу, 1 червня, тут заплановані концерт та щедра низка святкових майстер-класів, присвячених до Міжнародного дня захисту дітей. Такі ж зручні лавиці розподілять і вздовж головних алей, а також біля спортивного стадіону «Колос», майданчика для занять воркаутом та у міському дендропарку. Аби всі, хто облюбував відпочинок посеред буяння паркової зелені,  могли з комфортом проводити тут час.

Радивилівцям – європейський сервіс

Дата створення: 12:33 28.05.2019

Урочисті входини відзначив перший на Рівненщині спільний міськрайонний ЦНАП, відкриття якого відбулось у Радивилові під час святкування Дня міста. Завдяки ініціативі Радивилівської міської ради, при підтримці Міністерства соціальної політики України та Програми «U-LEAD з Європою», новий центр, основна мета якого – максимум комфорту і професіоналізму - значно розширив перелік адміністративних послуг для жителів громади та району. Вже невдовзі, окрім стаціонарного офісу, у Дружбівському та Підзамчівському старостинствах  громади  будуть створені віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП.

Відзначили 455-річчя славного міста Радивилова!

Дата створення: 17:57 27.05.2019

Ще на один рік більше досягнень і змін. Ще на рік більше вагомих справ, зроблених на користь людям: у суботу, 25 травня, Радивилів  знову згуртовував, щоб здивувати і примножити почуття гордості за те, що його яскрава історія співзвучна з долями всіх тих, хто народився тут й живе.

Ліквідовують наслідки негоди

Дата створення: 15:10 24.05.2019

У п’ятницю зранку в міському парку ім. Т.Шевченка розчахнуте дерево зеленою ширмою перегородило прохід на одній із центральних алей. Ближче до футбольного поля, що на території парку, не витримало поривів вітру іще одне дерево. Подібний випадок також зафіксовано в районі міського автовокзалу. І це при тім, що вчорашня негода начебто й  не відзначилась потужними шквалами, відзначають очевидці.

«Радивилів» виднітиметься здалека

Дата створення: 15:06 24.05.2019

На в’їзді в місто зі сторони Бродів невдовзі планують розпочати монтаж нової конструкції – осучасненого топонімічного знака із назвою нашого міста.

ЦНАП запрошує

Дата створення: 09:31 22.05.2019

Командній роботі всілякий успіх підвладний

Дата створення: 09:24 21.05.2019

Щоб продемонструвати, наскільки динамічно та продуктивно реалізовуються інтереси жителів об’єднаної громади у освітній, соціально-економічній, інфраструктурній сферах, з ініціативи Радивилівського міського голови М.А.Карапетяна пленарне засідання чергової, 60-ї сесії завершилось колективним виїздом депутатів у старостинські округи ОТГ. 

За такими змінами – майбутнє громади

Дата створення: 09:19 21.05.2019

Чергове пленарне засідання 60-ї сесії Радивилівської міської ради, яке відбулось у п’ятницю, 17 травня, дало можливість оцінити результатзлагодженого діалогу представницької і виконавчої гілок влади, їх конструктивне співробітництво. Одним із перших питань в ході роботи сесії депутати заслухали звіт М.А.Карапетяна про підсумки роботи Радивилівської міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік.