Зміна видів господарської діяльності потребує інформування контролюючого органу

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що одними із обов’язкових відомостей, які вносяться до реєстру платників єдиного податку є види господарської діяльності, які планує здійснювати суб’єкт господарювання. Відтак, платники єдиного податку у разі зміни відомостей, внесених до реєстру платників єдиного податку, мають надати заяву, до якої, зокрема включаються і відомості про зміну видів господарської діяльності.

Інформація про зміну облікових даних надається у формі № 20-ОПП

Головне управління ДПС у Рівненській області вчергове нагадує про необхідність, в разі зміни місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, подання суб’єктами господарювання повідомлення до контролюючого органу. Інформацію про зміни платник має надавати використовуючи форму 20-ОПП.

Платники податку на прибуток Дубенського району спрямували до бюджету понад 112 мільйонів гривень

Господарюючі суб’єкти Дубенського району у січні - квітні 2023 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 112,3 млн гривень податку на прибуток. Це на 74,6 млн гривень більше, ніж у минулому році. 

Особливості перебування членів фермерського господарства на обліку як платника єдиного внеску

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що члени фермерського господарства, якщо вони не є особами, які підлягають страхуванню на інших підставах, визначено платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) і такі платники зобов’язані стати на облік в контролюючих органах як платники ЄВ.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАСІЧНИКІВ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ

Повідомляємо Вас, що в с. Немирівка та с. Бугаївка буде проведено обробіток посівів кукурудзи із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях ТОВ "Агролан Крупець", СФГ "Крупецьагроптиця".

Радивилівське управління Дубенської філії Рівненського ОЦЗ проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення стосовно отримання ваучера на навчання

Начальник Радивилівського управління Дубенської філії Рівненського обласного центру зайнятості Ярослав ДОВГАЛЬ провів робочу зустріч з головою, працівниками, старостами та членами виконавчого комітету Радивилівської міської ради.

МУЗИКОЮ ВДЯЧНО ТОРКНУЛИСЬ МАТЕРИНСЬКИХ СЕРДЕЦЬ

Концерт-вітання до Дня матері відбувся у актовій залі КЗ "Радивилівська дитяча школа мистецтв" . Красою музики вихованці мистецького закладу дарували святковий настрій найріднішим – своїм матусям.