29 Травня, 2024 р., 17:00
Чекаємо наших наймолодших з громади та їх батьків на святі дитинства!
29 Травня, 2024 р., 13:07
У Радивилові відбулася зустріч представників молодіжної спільноти з експертом проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» Миколою Орловим.
29 Травня, 2024 р., 10:32
На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.
29 Травня, 2024 р., 09:15
Щодня вшановуємо пам’ять усіх тих, чиї життя обірвалися внаслідок російської агресії...
29 Травня, 2024 р., 09:14
29 Травня, 2024 р., 08:57
Це метод, коли частиною місцевого бюджету розпоряджаються безпосередньо громадяни. Вони самі подають проєкти та беруть участь у голосуванні за ідеї інших авторів.
28 Травня, 2024 р., 20:53
В Радивилівській громаді уже створена і розпочинає свою роботу Молодіжна рада при Радивилівській міський раді.
28 Травня, 2024 р., 15:45
Акція пам'яті за участю Військової цивільної спілки "Бойове братерство України" вшосте відбулася у громаді.
28 Травня, 2024 р., 14:20
Днями команда активних молодих дівчат під назвою «Сміливі» з Радивилівської громади стартувала з Проєктом «Безпечний кіберсвіт», який створений в межах програми UPSHIFT, національну хвилю якого реалізує ГО "СКЦ Задзеркалля", за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку «К/W»
28 Травня, 2024 р., 14:04
Заходи заплановано провести на парковій території біля адмінприміщення Сестрятинського округу.