«Ви виграли приз» або» Ваша картка заблокована». Важлива інформація, як не потрапити на гачок шахраїв

Фішинг - один із найпоширеніших видів інтернет-шахрайства. Наступними за популярністю є афера – надання, так званої, грошової допомоги, фейкове волонтерство та соціальна інженерія.

ВІТАЄМО І ГОРДИМОСЯ УСПІХАМИ РАДИВИЛІВЦІВ!

На міжнародному конкурсі - фестивалі мистецтв "IT'S A SUMMER TIME ", що проходив у Болгарії, у номінації ,, Хореографічне мистецтво" яскраво відзначився наш зразковий аматорський ансамбль"Калейдоскоп" ( керівник Яна Гуска Yanka Huska )

Ветерани Дубенщини отримають грошову виплату до Дня Незалежності

Пенсійний фонд України у серпні здійснює фінансування разової грошової виплати до Дня Незалежності України ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Допомога від Благодійного Фонду «Даруючи надію»

За сприяння нашого земляка Віктора Володимировича Кравчука, через благодійну організацію Благодійний Фонд «Даруючи надію», Радивилівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримав безоплатну гуманітарну допомогу від української діаспори в Сполучених Штатах Америки.

З Міжнародним днем молоді!

Наша сильна, талановита, відважна і незламна молодь! Теперішнє і майбутнє України саме у ваших руках.

Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання. 

УВАГА!

Запроваджено експериментальний проєкт надання соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю з числа ВПО, які перебувають у складних життєвих обставинах.

АТ "Рівнегаз" повідомляє!!!

з 09.08.2023 р. по 11.08.2023 р. буде припинена подача газопостачання по с. Гаї Лев'ятинські та с. Дружба в зв'язку із проведенням будівельно-ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску.