Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Зі святом усіх, хто молодий літами і душею!

Дата створення: 14:18 26.06.2020

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді. Це найкраща пора в житті кожної людини - молодість, спогади про цей час кожен з нас з трепетом зберігає у своєму серці. Гордо констатую той очевидний факт, що молодь Радивилівської територіальної громади це - покоління амбітних та креативних людей, які активно ініціюють та розвивають інноваційні ідеї, спрямовані на покращення її іміджу та добробуту. Жителі громади глибоко цінують внесок юнаків і дівчат у її розбудову, готовність брати відповідальність за краще майбутнє. У свою чергу, міська рада активно сприяє та допомагає ініціативній молоді у реалізації молодіжних проектів. Для цього  створюються всі умови надання якісної освіти та організації змістовного спортивного та мистецького життя. Сучасні реалії ставлять перед молоддю також і зрілі завдання. Але ці виклики нашим юнакам та дівчатам з легкістю вдається долати: талановиті та освічені, сповнені яскравих ідей та енергії, вони - на вістрі змін сьогодення. Вірю, що разом з такою молоддю нам вдасться реалізувати ще багато планів та задумів, підвищити імідж громади, її авторитет. Бажаю нашій молоді і надалі впевнено заявляти про себе, наполегливо працювати над собою, будувати амбітні плани на майбутнє. З нагоди свята бажаю усім молодим людям творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Тож будьте здорові, яскраві та активні, залишайтесь якнайдовше молодими!                                                                                                                                                           Міський голова Микола КАРАПЕТЯН

Вітання міського голови Миколи КАРАПЕТЯНА до Дня Конституції України

Дата створення: 14:16 26.06.2020

Шановні жителі громади та району! Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеці. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення. Знаючи трьохстолітню конституційну традицію свого народу, всі ми повинні пам’ятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові успішної громади, успішної країни, якою пишатимуться наші діти та онуки. Від усього депутатського корпусу міської ради, її виконавчого комітету, бажаю кожній родині міцного здоров’я, добробуту і затишку. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а в душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину! Зі святом вас, з Днем Конституції України!

Радивилівські рятувальники відбули на підтоплене Прикарпаття: ліквідовувати наслідки великої води

Дата створення: 17:43 25.06.2020

У складі зведеного загону Рівненського гарнізону ДСНС вони допомагатимуть людям, які опинилися в біді і потерпають від руйнівних повеней у Прикарпатському регіоні нашої держави. Рятувальники будуть задіяні та оперативного реагування на загрози, пов’язані з можливим ускладненням погодних умов та подальшим підтопленням населених пунктів.

У Радивилівській ОТГ запрацювала поліцейська станція

Дата створення: 16:12 24.06.2020

На території громади повномасштабно впроваджено проект  «Поліцейський офіцер громади». За безпековий фактор жителів сільської місцевості ОТГ, починаючи із березня, відповідає старший лейтенант поліції  Ярослав Леонідович Сологуб, який пройшов багатоетапне навчання та відповідну кваліфікаційну підготовку, до того, як стати поліцейським офіцером та заступити на варту порядку в громаді. 

У день, коли обірвався політ підполковника Андрія Бєлкіна

Дата створення: 11:17 24.06.2020

Міська громада сьогодні вшановує світлу пам'ять військового вертолітника-командира, який загинув у небі над Слов’янськом у червні 2014-го, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

ПОТРУДИЛАСЬ ГРОМАДА НА СЛАВУ БОЖУ

Дата створення: 11:45 23.06.2020

У першу неділю після Святої Трійці  у Підзамчівському старостинському окрузі Радивилівської ОТГ відбулася довгоочікувана і знакова духовна подія: сільська громада завершила будівництво та оновлення двох поклінних хрестів в Круках.  

У Радивилові вшанували пам'ять жертв війни

Дата створення: 16:26 22.06.2020

22 червня — День скорботи і вшанування пам'яті жертв Другої Світової війни. Це день у 1941 році дав початок великій трагедії, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата створення: 16:48 18.06.2020

В незвичних умовах, без традиційного святкового концерту, віншувань зі сцени міського будинку культури, пройшло вітання з професійним святом наших медиків, які нині стоять на передньому краї боротьби з підступним вірусом. У кабінет головного лікаря райлікарні напередодні Дня медичного працівника завітали міський голова М.А. Карапетян та його заступник О.В.Пастух. Керівник об’єднаної територіальної громади теплими словами привітав присутніх, побажав їм стійкості, терплячості, людської доброти та професійного ентузіазму.

У міському парку вже освоюються красуні-павловнії

Дата створення: 12:42 17.06.2020

Нагадаємо, двадцять п’ять саджанців унікальних декоративних дерев здобули у відкритому всеукраїнському розіграші активісти молодіжної ради «Ідея» Радивилівської ОТГ. Цими днями екзотичні представники флори вже прибули за нашою адресою: їх одразу розподілили  на місце постійної дислокації. Павловнії Енерджі прикрашатимуть міський парк відпочинку!  

Радивилівське бюро правової допомоги інформує, щодо прав та обов’язків біженців і осіб, які потребують додаткового захисту

Дата створення: 15:39 16.06.2020

Насамперед біженець – це особа, яка не є громадянином України і внаслідок обґрунтованих побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань перебуває за межами країни своєї громадянської належності та не може користуватися захистом цієї країни або не бажає користуватися цим захистом внаслідок таких побоювань, або, не маючи громадянства (підданства) і перебуваючи за межами країни свого попереднього постійного проживання, не може чи не бажає повернутися до неї внаслідок зазначених побоювань.