Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

У Гаях-Лев’ятинських вирішували проблему підвезення учнів

Дата створення: 09:32 22.02.2019

В клубі с.Гаї-Лев’ятинські було організовано громадські обговорення, куди були запрошені заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська, в.о. старости Немирівського старостинства А.П.Колдун, директор Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів І.П.Польова. Разом із місцевими жителями обговорювали наболіле усім питання про придбання автобуса на підвезення дітей.

Ми сьогодні Шевченка читаєм…

Дата створення: 09:25 22.02.2019

Однією з основних культурно-освітніх традицій в школах та позашкільних закладах Радивилівської об’єднаної громади є виховання у підростаючого покоління знання історії та культури рідної землі. І чільне місце у цьому займає творчість Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Геніальний син Вкраїнської землі. У своїх віршах він звеличив рідний край, простий народ, негаснучі волелюбність, щирість і силу духу українців. Перед його талантом навіть крізь століття схиляються мільйони. Його слово ось уже понад два сторіччя закликає до рішучих дій у прагненні до волі й незалежності.

«Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»

Дата створення: 11:43 21.02.2019

         Саме за такою темою проходив у м.Львів дводенний  тренінг для фахівців із соціальної роботи об’єднаних територіальних громад за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»  та Партнерством «Кожній дитині». Метою тренінгу «Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб» було підвищення компетентності фахівців із соціальної роботи щодо здійснення соціальної роботи в громаді та оцінки потреб сім’ї/особи в процесі ведення випадку, що передбачено комплексною навчальною програмою  «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в ОТГ».                                  

ЗУСТРІЧ В МІСЬКРАДІ

Дата створення: 09:13 21.02.2019

Вчора провів народний депутат України О.Дехтярчук, який з робочим візитом відвідав об’єднану громаду та район.

В пам'ять про Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 09:11 21.02.2019

У Радивилові відбулося громадське зібрання та поминальне богослужіння: місцева громада молитовно згадала про тих, хто у 2014-му ціною власного життя відстоював проєвропейське майбутнє українців на Майдані…

ІНФОРМАЦІЯ

Дата створення: 17:03 20.02.2019

 

Депутати й старостинство вболівають за ремонт дороги

Дата створення: 09:15 20.02.2019

У середу, 19 лютого, відбулась друга у цьому році, і 55-та від початку скликання сесія міської ради. Участь у позачерговому засіданні взяли 22 депутати.

ВІДЗНАЧИЛИ «АФГАНЦІВ»

Дата створення: 09:39 18.02.2019

Вже традиційно дата виведення радянських військ з Афганістану, 15 лютого, відзначається у нас як День вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Цьогоріч 30-а річниця цієї пам’ятної для сотень тисяч воїнів та їх матерів події, коли ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців та тих, хто виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Світлодіодні знаки пішохідного переходу

Дата створення: 09:45 15.02.2019

Встановили у Радивилові

Радивилівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата створення: 10:42 14.02.2019

Радивилівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади