Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Відкриття тренажерного залу в Дружбі

Дата створення: 10:40 11.10.2019

У цьому старостинському окрузі нагода для чудового свята – в приміщенні клубу розпочав роботу сучасний спортивний центр. Це вже третій за рахунком, облаштований в сільських населених пунктах об’єднаної громади. Радісну подію разом із місцевою громадою у четвер, 10 жовтня, розділили міський голова М.А.Карапетян, його заступник О.В. Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.М.Ковалевська, депутат міської ради, місцевий підприємець В.Бурмай. Очільник громади, зокрема, наголосив: спортивний зал можуть відвідувати не тільки бажаючі з числа місцевої молоді, а громадяни різного віку. В тому числі й з метою оздоровлення, адже тут встановлено різноманітні та багатофункціональні тренажерні комплекси, зокрема, «Орбітрек», велотренажер, дошку Євмінова, призначеної для лікування захворювань хребта, шведську спортивну стінку. Відтак, кожен зможе обрати собі прийнятний вид силових навантажень. З наступного року, як було зазначено міським головою, робота по розбудові спортивної інфраструктури Радивилівської ОТГ не збавлятиме темпів.  У старостинських округах один за одним встановлюватимуть тепер уже вуличні антивандальні майданчики на зразок того, що функціонує біля приміщення міського ЦНАПу. З подякою до всіх присутніх на відкритті гостей та меценатів, які результативно попрацювали на спільну мету, звернувся в.о. старости Дружбівського старостинського округу Л.Д.Юсюк. Він висловив впевненість, що дружбівська молодь, яка славиться спортивними досягненнями, зокрема, у змаганнях з рукоборства (армрестлінгу), попрацювавши у такому тренажерному залі, зможе більш потужно проявити свою силу й фізичний гарт. А те, що серед місцевої юні, до того ж, є чимало талановитих й творчо обдарованих діток, засвідчили концертні номери, якими учасники художньої самодіяльності під керівництвом завідувачки філіалом «Клуб с.Дружба» КЗ «Радивилівський міський Будинок культури» С.Досмамедової прикрасили святкові входини.

Оновлюємо парк

Дата створення: 11:34 10.10.2019

Радивилівський парк відпочинку ім. Т.Г.Шевченка зазнає кардинальних змін: цього жовтня тут стартували роботи з капітального ремонту  та впорядкування пішохідних алей.

Радивилів матиме новий топонімічнний знак

Дата створення: 11:30 10.10.2019

На в’їзді в місто зі сторони Бродів  завершується процес спорудження нової конструкції – осучасненого топонімічного знака із назвою нашого населеного пункту.

Спортивні діти – гордість громади

Дата створення: 17:21 09.10.2019

Санаторій в одному відділенні

Дата створення: 16:36 07.10.2019

Урочисте відкриття кабінету кінезотерапії та оновленого залу ЛФК, яке проходило цієї неділі, приурочили до Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку. Після святкового розрізання символічної стрічки до пацієнтів, працівників та гостей, запрошених на подію, звернувся  голова об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян. Він зауважив, що увесь цей час спеціалістами міської ради докладається максимум зусиль для реалізації завдань забезпечення громадян якісними  послугами лікувального, профілактичного та реабілітаційного характеру.

Вдячності букет святковий – нашим освітянам!

Дата створення: 18:02 03.10.2019

З нагоди свята професії вся освітянська родина Радивилівської об’єднаної громади знову зібралась у широкому колі. Від імені міського голови вчителів та керівників гурткової роботи, працівників дошкільних закладів привітав його заступник  з гуманітарних питань О.В.Пастух:

Оголошення про намір передати в оренду

Дата створення: 08:56 26.09.2019

Радивилівська міська рада оголошує про намірпередати в суборенду частину громадського будинку, за адресою: Рівненська область, Радивилівський район  с. Батьків, вул. Проста, 10 (приміщенняадміністративної  будівлі) площею  19,5 квадратні метри (два кабінети) для розміщення майстерні з ремонту одягу.

На відкритті дитячого майданчика у Круках

Дата створення: 12:09 23.09.2019

Завдячуючи турботі дорослих, привід для радощів тепер мають наймолодші. На місці колишньої розваленої  школи дітям встановили сучасний ігровий майданчик, дбайливо впорядкований лавицями, квітами, наповнений різноманітними гойдалками та гірками. Обнова у селі настільки прийшлася усім до вподоби, що, поправу, тепер вважається головною місцевою окрасою! Прикметно, що разом із міською радою докладали зусиль, аби здійснити заповітну мрію дітвори, майже усі жителі Круків. У ці тижні, аж до моменту відкриття, не лінувались виходити на спільну толоку з кожної хати, де зростає малеча. Результат злагодженої роботи усіх приємно вразив. Порадіти разом із місцевою громадою з такої нагоди у Круки прибули і міський голова М.А.Карапетян, який разом із першим заступником В.М.Ісюком та начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.М.Ковалевською усіляко підтримували реалізацію цієї ініціативи, а тому стали почесними гостями урочистого відкриття, і настоятель Свято-Покровського храму с.Підзамче о.Василій, який здійснив освячення майданчика, аби дітям гралось на ньому безпечно, з мінімумом травматизму. Висловила гордість за таку високу згуртованість місцевих жителів в.о. старости Л.В. Воронко. Щирі подяки вона адресувала усім причетним до цієї знакової події: батькам, депутатам міської ради - Петру Дмитровичу та Павлу Петровичу Лисакам (ТзОВ "Сяйво" ЛПД), місцевим меценатам, які від самого старту активно включились у облаштування ігрового майданчика, допомагали технікою, зокрема, під час демонтажу приміщення старої школи. Оскільки у всіх починаннях, які нині відбуваються на території старостату, відчувається тісна підтримка та всебічна допомога від керівництва ОТГ, від імені всіх присутніх на святі Лариса Володимирівна висловила подяку міському голові М.А.Карапетяну.

Правові засади усиновлення дітей в Україні

Дата створення: 10:15 20.09.2019

Питання усиновлення дітей в Україні регулюються:

Процедура усиновлення дитини громадянами України, які проживають в Україні

Дата створення: 10:14 20.09.2019

Громадяни України, які постійно проживають на території України і бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою до служби у справах дітей за місцем свого проживання. До заяви додаються такі документи: