Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО: НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата створення: 12:52 18.10.2018

Громадські слухання «Про доцільність укладання договорів міжмуніципального співробітництва між Радивилівською міською , Крупецькою та Козинською сільськими радами  у сфері надання дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років права на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження  компенсуючого типу, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти (шкіл-інтернатів) за формою делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів та між Радивилівською міською та Крупецькою сільською радами Радивилівською  у сфері надання соціальних послуг та за формою спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної  форми власності – інфраструктурних об’єктів» відбулись 10 жовтня 2018 року в сесійній залі адмінприміщення міської ради.

ЗАХИСНИКІВ ВІДЗНАЧИЛИ НАГОРОДАМИ

Дата створення: 12:49 18.10.2018

З вітальними промовами до присутніх на торжестві звернулись міський голова Микола Аракелович Карапетян та районний військовий комісар Василь Анатолійович Мельничук. Найбільше теплих слів та щирих побажань здоров’я, мужності та стійкості було адресовано учасникам антитерористичної операції на сході України, які прибули на свято переважно у військовій камуфляжній формі, з бойовими відзнаками хоробрості на грудях.

Мої роки – моє багатство

Дата створення: 12:46 18.10.2018

Саме  в час, коли  чарівна  осінь  порозвішувала  на  гілочках  дукати  золотого  листя, ми відзначаємо особливе свято - День  людей мудрого  віку. Тематичний захід для сивочолих односельчан організували і в Підзамчому. Ведучі  Валентина Мельничук  та  Світлана  Атаденко  привітали  присутніх, які зібралися у залі клубу,  зі  святом. Висловили шану і повагу  людям, які пройшли  великий  віковий  і  життєвий  шлях, при цьому, самовіддано трудилися та примножували найголовніші із чеснот – віру, мудрість, порядність.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 08:39 13.10.2018

Оголошення!

Оголошення

Дата створення: 14:38 12.10.2018

ОГОЛОШЕНННЯ!

Зарплата «в конверті» - порушення закону!

Дата створення: 12:16 11.10.2018

В УКРАЇНІ БЛИЗЬКО 8-МИ МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ ПРАЦЮЮТЬ НЕЛЕГАЛЬНО

До Дня захисника України

Дата створення: 12:35 09.10.2018

Запрошуємо жителів та гостей Радивилівської ОТГ відзначити

Про безпеку праці – робітникам з благоустрою

Дата створення: 12:27 09.10.2018

Щоб мінімізувати ризики нещасних випадків під час прибирання вулиць, працівникам з благоустрою міської ради нагадали про основні правила безпеки. Для цього у малому залі міського будинку культури було організовано загальні навчання за участю в.о. старост, під час якої компетентні роз’яснення з приводу надав В.А.Воронко, провідний спеціаліст з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційно-оборонної роботи і охорони  праці міської ради. Основні рекомендації стосувалися, зокрема, дотримання експлуатаційних  вимог у поводженні з електроінструментом, необхідності використання спецодягу та сигнальних курток під час прибирання вдовж проїжджої частини. Тим, хто щодня дбає про затишок та благоустрій нашого міста, також було роздано інформаційні листівки з переліком правил, які допоможуть убезпечитися від травматизму. Крім того, присутніх було поінформовано і щодо того, як діяти у разі нещасного випадку або надзвичайних ситуаціях.  Таких, зокрема, як ураження електрострумом, опіках, кровотечах та інших пораненнях.

Вчитель – це ціле життя, присвячене школі і учням

Дата створення: 16:48 05.10.2018

Жовтень, щедрий на барви осінні, багатий також на плоди, що їх дарує людині природа. Символічно, що саме в таку благодатну пору відзначають своє професійне свято ті, хто присвятили себе навчанню та вихованню підростаючого покоління. Адже вчительське слово, як і добірне зерно, здатне прорости добром, людяністю, вихованістю та порядністю.