Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Хто кращий, з’ясовували вчителі

Дата створення: 12:33 06.12.2018

Радивилівського НВК «школа№1-гімназія» проходив зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019» у номінації «Основи здоров’я». Помірятися знаннями та професійною майстерністю у наше місто прибули дві учасниці з Острозького району, у конкурсі взяла участь також вчитель Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» О.Гревцева. Переможця буде визначено за підсумками дводенних завдань: за цей час претенденти на почесне звання мають по-максимуму проявити оригінальність, практичну спрямованість, педагогічні ідей і новації у викладанні предмету. Вдалого старту колегам побажали начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.Ковалевська, а також голова журі – завідувачка районного методичного кабінету Здолбунівської районної ради району Н.А.Глущук.

1 грудня пройшов Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата створення: 17:47 05.12.2018

Фахівцями Радивилівського міського  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено акцію «Молодь проти СНІДу» на базі Радивилівського професійного ліцею. Учні мали змогу прослухати лекцію «Як захистити себе від СНІДу», де отримали інформацію про шляхи зараження ВІЛ-інфекцією, розвиток хвороби та її наслідки. Оскільки здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Гаї-Лев’ятинський клуб теж «зазвучить» по-новому

Дата створення: 09:44 05.12.2018

Слідом за дружбівчанами,  потужну музапаратуру, придбану коштом міського бюджету, отримали і учасники художньої самодіяльності Немирівського старостинства.

Відвідали з доброчинною місією

Дата створення: 15:10 04.12.2018

Тридцять продовольчих наборів було розвезено за адресами мешканців громади, які мають важкі проблеми зі здоров’ям, та, як наслідок – пожиттєву інвалідність.

Під аркою мистецького перевесла

Дата створення: 15:08 04.12.2018

Минулої неділі у залі міського Будинку культури було організовано благодійний концерт на підтримку та розвиток самодіяльних колективів Радивилова.

На потреби старостинства - сучасна оргтехніка

Дата створення: 17:00 03.12.2018

У Радивилівській ОТГ продовжують модернізувати матеріально-технічну базу у адміністративних осередках старостинських округів. Днями новітнє комп’ютерне обладнання було доставлене, зокрема, і у Немирівку. Його функціональність та прогресивні характеристики найпершою матиме змогу оцінити діловод Коломієць Руслана Володимирівна. У кожному з старостинських округів нині триває процес впорядкування обліку господарських об’єктів об’єднаної громади в електронну базу даних. Це надасть змогу значно пришвидшити час видачі довідок та документів різного характеру жителям сільської місцевості. Дотепер у Немирівці з цим виникало немало клопоту. Але це і не дивно, зважаючи, що обладнання, на якому доводилось формувати об’ємну інформаційну базу ОТГ, перебуває у експлуатації ще з 2001 року.

Дружбівський клуб з новою музапаратурою

Дата створення: 16:21 30.11.2018

Старостинство сьогодні особисто відвідав голова об’єднаної громади М.А.Карапетян, передав завідувачці клубу С.Досмамедовій сучасну аудіотехніку.  Такі ж комплекти звукового обладнання днями отримають Радивилівський НВК «школа№1-гімназія» та клуб с.Гаї-Лев’ятинські.

У РАДИВИЛОВІ ОРГАНІЗОВАНО БЕЗКОШТОВНИЙ АНГЛОМОВНИЙ КЛУБ

Дата створення: 17:35 28.11.2018

Його модератор та викладач -  волонтер Корпусу Миру Тоні Фен із США. Прибув у нашу громаду на початку листопада, одразу після складання присяги в м.Києві. Два роки Тоні Фен житиме й працюватиме пліч-о-пліч з радивилівцями, впроваджуючи іноземний досвід успішного розвитку молодіжного середовища. За час свого перебування тут амбітний іноземець планує створити, зокрема,  сучасну платформу для якісного  спілкування креативних та ініціативних, мотивувати тинейджерів до волонтерства і здорового способу життя. А також дати старт хоча б кільком англомовним клубам та клубам за інтересами.

Плекаючи мистецьку надію

Дата створення: 10:22 27.11.2018

За сприяння Радивилівської міської ради, відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту цієї неділю в нашому місті відбувся сьомий міжобласний конкурс юних виконавців української інструментальної музики імені композитора-земляка Германа Леонтійовича Жуковського.

Мерехтить свіча пам’яті людської

Дата створення: 13:52 26.11.2018

Українці пережили три штучно створені голодомори. Найжорстокіший – у 1932-33 роках. Скільки селян прийняли мученицьку смерть у ті голодні місяці, достеменно невідомо й тепер. Підрахунки щодо числа жертв тих трагічних подій варіюються від чотирьох й аж до семи мільйонів...