Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

При повному аншлазі!

Дата створення: 11:35 25.11.2019

У неділю, 24 листопада, в міському Будинку культури відбулась прем'єра вистави ,,Наймичка,, за однойменною п'єсою українського письменника-драматурга Івана Карпенка-Карого .

Пам'ятаємо, щоб ніколи знову...

Дата створення: 11:32 25.11.2019

Історія України кривава, тяжка, сповнена гірких втрат та людських жертв. Голодомор у 1932-1933-му, штучно створений сталінським режимом, став однією із найтрагічніших її глав.

УВАГА, буде припинено електропостачання!

Дата створення: 10:57 25.11.2019

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

У день, коли українці вийшли на Майдан…

Дата створення: 17:54 21.11.2019

Радивилівська громада вшановувала жертовність патріотів, які віддали свої життя за свободу і краще майбутнє Української Держави.

Спортивне поле нового покоління буде в Радивилові

Дата створення: 15:36 21.11.2019

Пізня осінь, досі втримуючи сприятливу погоду, дала змогу розпочати спорудження запланованого спортивного майданчика у міському парку відпочинку. На об’єкті уже більше тижня, не збавляючи темпів, працює спецтехніка.  За короткий час із території парку демонтували старе обладнання – футбольні ворота, баскетбольні щити, волейбольні стійки. Здійснили обрізку дерев. Контури майбутнього мультифункціонального спортмайданчика окреслюються щодень дедалі чіткіше. Працівники ремонтної бригади вклали піщану подушку, застелили щебеневу основу. Зараз триває монтаж сталевих елементів огорожі. По всьому периметру мультифункціонального майданчика встановлюють бордюри. Залишається тільки змонтувати освітлення, попрацювати над благоустроєм. Після того, як набуде довершеного вигляду, ця локація, без сумніву, стане одним з епіцентрів спортивного життя міста. Адже поле з штучним покриттям буде облаштоване для шести  ігрових видів спорту, таких як баскетбол, волейбол, міні-футбол, теніс, гандбол, бадмінтон.

У школах громади проводять швидкісний інтернет

Дата створення: 15:26 21.11.2019

Концепція реформування середньої освіти в Україні передбачає, в тому числі, і якісну інтернетизацію шкіл. З цією метою у Радивилівській ОТГ проводиться вдосконалення онлайн-мережі навчальних закладів, аби учні та педагоги могли ефективно використовувати цей ресурс у своїй освітній діяльності.

Сучасні підходи до концепції соціального захисту у громаді

Дата створення: 11:11 21.11.2019

У рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді» Партнерством «Кожній дитині» розпочато серію вебінарів на тему «Соціальні послуги та права дитини в ОТГ». До онлайн-діалогу долучилися керівники та спеціалісти Радивилівської громади, які зацікавлені в її якісному соціальному розвитку.

УВАГА!!!!! Аварійні відключення!!!!!

Дата створення: 14:22 20.11.2019

В звязку з виконанням робіт на лінії 10 КВ подачу електроенергії буде припинено споживачам м.Радивилів таких вулиць:

Навчання з фандрейзингу: коли українські проєкти фінансуються міжнародними інституціями

Дата створення: 13:57 20.11.2019

У Радивилівській ОТГ працювали фахівці львівської громадської організації «Центр правових та політичних досліджень «Сім». Разом із спеціалістами структурних підрозділів міської ради було окреслено «дорожню карту» у питаннях,  як налагодити успішну проєктну діяльність та ефективно співпрацювати з іноземними донорами.

До Дня памяті жертв голодоморів

Дата створення: 14:13 18.11.2019

У суботу, 23 листопада, у м.Радивилові відбудуться жалобні заходи, приурочені до 86-их роковин голодомору 1932-1933 років в Україні.