У громаді відбулись комісійні обстеження закладів освіти перед початком навчального року

Комісією за участю міського голови Миколи Карапетяна, до складу якої увійшли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Пастух, очільниця та спеціалісти відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради, представники Дубенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, Дубенського районного управління ДСНС в Рівненській області, представники Дубенської РВА, обстежено всі заклади дошкільної та загальної середньої освіти громади.

Психосоціальна підтримка у воєнний і післявоєнний час

Відновлення психічного здоров’я населення України – важливе завдання для держави та суспільства у воєнний і післявоєнний час. Працювати з такими наслідками війни, як проблеми із психічним здоров’ям, потрібно вже сьогодні на кожному робочому місці.

РОЗВИТОК СИСТЕМИ ПРОБАЦІЇ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВ ПОЗБАВЛЕННЮ ВОЛІ

Пробація — це система заходів кримінально-правового реагування, які альтернативні покаранню у вигляді позбавлення або обмеження волі. У світі вона існує вже більше 200 років, але для України це відносно нова система, адже Закон «Про пробацію» був ухвалений в 2015 році.

До місцевих скарбниць Дубенського району надійшло майже 58 млн грн земельної плати

За підсумками семи місяців 2023 року до місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 57,8 млн грн плати за землю.  Цей показник збільшився на 16,8 млн гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року

Місцеві бюджети Дубенського району отримали від малого бізнесу 72,3 млн гривень єдиного податку

До місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень–липень потачного року надійшло 72,3 млн гривень єдиного податку, Як повідомила начальник Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Рівненській області Алла Панчук «Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 3,6 мільйонів гривень». 

Нюанси подання декларації з транспортного податку юридичною особою, яка протягом одного календарного місяця придбала та продала легковий автомобіль

ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п.п. 267.1.1 п. 167.1 ст. 267 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755–VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 ПКУ є об’єктами оподаткування.