28 Травня, 2024 р., 11:54
Цього дня слова подяки за роботу адресуються поліцейським офіцерам громади та звернена уваги на те, як Україна змінює стратегію роботи поліції.
28 Травня, 2024 р., 09:03
Додаток 3
27 Травня, 2024 р., 11:53
Спортивну участь на цій події представила і Радивилівська громада. І маємо потужні результати!
26 Травня, 2024 р., 21:59
Танцівники представили близько 30 феєричних сценічних номерів, серед яких - багато улюблених глядачем танцювальних сюжетів, а також потішили одразу кількома грандіозними прем’єрами.
25 Травня, 2024 р., 08:36
Щиро вітаю всіх мешканців та гостей, які мали нагоду познайомитися з нашим містом, і про яке зберігають гарні, теплі спогади. Цими днями Радивилів відзначає чергову річницю першої писемної згадки.
24 Травня, 2024 р., 20:45
У актовій залі мистецького закладу громади сьогодні відбувся творчий звіт, де юні таланти представили свої музичні обдарування. Від яскравих музичних умінь до вокальних, що вкотре підтверджує Радивилівська громада – громада щедрих дитячих талантів!
24 Травня, 2024 р., 16:16
У м.Здолбунів відбулись обласні зональні спортивні змагання під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»
24 Травня, 2024 р., 14:15
Державна установа «Інститут освітньої аналітики» у цьому навчальному році провела в цілому по державі серед закладів загальної середньої освіти моніторинг на предмет визначення можливостей на їх базі організовувати різні форми дослідницької діяльності щодо якості функціонування освітньої галузі.
24 Травня, 2024 р., 14:04
Креативних та творчих діток - ВИХОВАНЦІВ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, А ТАКОЖ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ нашої громади запрошуємо до цікавої активності - взяти участь у ТЕМАТИЧНОМУ конкурсі малюнка "Бюджет громади для тебе".
24 Травня, 2024 р., 13:10
Сьогодні на виїзній зустрічі з молоддю громади - Оксана ВІЛЬЧИНСЬКА, яка очолює громадську організацію «Центр підтримки ініціатив «Віадук», і яка є менторкою громади у супроводі тих процесів, що відбуваються в контексті реалізації проєктних завдань «Імпульсу», та Володимир ЗИЛЬ, тренер програми «Молодіжний працівник», що є ключовою в реалізації проєкту «ІМПУЛЬС».