Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Оголошення

Дата створення: 12:12 12.12.2018

Оголошення!

Оголошення

Дата створення: 12:56 11.12.2018

У звязку із виконанням ремонтних робіт силами  ПрАТ "Рівнербленерго" 20-28 грудня поточного року з 9.00 до 18.00 буде відсутня електроенергія в с.Гаї-Левятинські частково: вулиці Миру, І.Франка, Гранична, Лугова, Лісовики, Окружна, Тиха, Центральна.

Ефективніше господарювати у партнерстві

Дата створення: 18:18 10.12.2018

рвні цього року Радивилівська ОТГ ініціювала діалог з сусідами – Крупецькою та Козинською об’єднаними територіальними громадами. Точками перетину спільних інтересів стало соціальне обслуговування вразливих верств населення, а також охоплення інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами. Як підсумок, у понеділок, 10 грудня, в залі засідань міської ради зібралися голови усіх трьох об’єднаних громад району – М.А.Карапетян, Ю.А.Костюк, В.В.Мошкун, аби поставити підписи під договором про подальше співробітництво у формі делегування виконання окремих завдань.

Працюючи задля благополуччя та розквіту громади

Дата створення: 13:54 10.12.2018

Щирі слова побажань, квіти й піднесений настрій... Усе це гармонійно доповнило перше пленарне засідання чергової,  51-ї сесії міської ради, яка проходила у п’ятницю, 7 грудня, в актовій залі Радивилівської школи мистецтв. Тут відбулись також урочистості та концерт з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування.

Хто кращий, з’ясовували вчителі

Дата створення: 12:33 06.12.2018

Радивилівського НВК «школа№1-гімназія» проходив зональний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019» у номінації «Основи здоров’я». Помірятися знаннями та професійною майстерністю у наше місто прибули дві учасниці з Острозького району, у конкурсі взяла участь також вчитель Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» О.Гревцева. Переможця буде визначено за підсумками дводенних завдань: за цей час претенденти на почесне звання мають по-максимуму проявити оригінальність, практичну спрямованість, педагогічні ідей і новації у викладанні предмету. Вдалого старту колегам побажали начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.Ковалевська, а також голова журі – завідувачка районного методичного кабінету Здолбунівської районної ради району Н.А.Глущук.

1 грудня пройшов Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата створення: 17:47 05.12.2018

Фахівцями Радивилівського міського  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено акцію «Молодь проти СНІДу» на базі Радивилівського професійного ліцею. Учні мали змогу прослухати лекцію «Як захистити себе від СНІДу», де отримали інформацію про шляхи зараження ВІЛ-інфекцією, розвиток хвороби та її наслідки. Оскільки здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Гаї-Лев’ятинський клуб теж «зазвучить» по-новому

Дата створення: 09:44 05.12.2018

Слідом за дружбівчанами,  потужну музапаратуру, придбану коштом міського бюджету, отримали і учасники художньої самодіяльності Немирівського старостинства.

Відвідали з доброчинною місією

Дата створення: 15:10 04.12.2018

Тридцять продовольчих наборів було розвезено за адресами мешканців громади, які мають важкі проблеми зі здоров’ям, та, як наслідок – пожиттєву інвалідність.

Під аркою мистецького перевесла

Дата створення: 15:08 04.12.2018

Минулої неділі у залі міського Будинку культури було організовано благодійний концерт на підтримку та розвиток самодіяльних колективів Радивилова.

На потреби старостинства - сучасна оргтехніка

Дата створення: 17:00 03.12.2018

У Радивилівській ОТГ продовжують модернізувати матеріально-технічну базу у адміністративних осередках старостинських округів. Днями новітнє комп’ютерне обладнання було доставлене, зокрема, і у Немирівку. Його функціональність та прогресивні характеристики найпершою матиме змогу оцінити діловод Коломієць Руслана Володимирівна. У кожному з старостинських округів нині триває процес впорядкування обліку господарських об’єктів об’єднаної громади в електронну базу даних. Це надасть змогу значно пришвидшити час видачі довідок та документів різного характеру жителям сільської місцевості. Дотепер у Немирівці з цим виникало немало клопоту. Але це і не дивно, зважаючи, що обладнання, на якому доводилось формувати об’ємну інформаційну базу ОТГ, перебуває у експлуатації ще з 2001 року.