Сторінка на стадії наповнення.

 

З початку року платники Дубенського району спрямували до місцевої казни майже 92 млн грн плати за землю

За одинадцять місяців 2023 року власники землі та землекористувачі сплатили до бюджетів громад Дубенського району понад 91,9 млн гривень земельного податку. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 21,2 млн  гривень, або 29 відсотків.

Про застосування податкової соціальної пільги

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що податкова соціальна пільга (далі-ПСП) застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), отриманого від одного роботодавця, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

Про терміни використання КОРО або резервного РРО у разі виходу з ладу РРО

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що  відповідно до ст. 5 Закону України від 06 липня 1995року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», на період виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій та здійснення його ремонту або у разі тимчасового, не більше 7 робочих днів, відключення електроенергії проведення розрахункових операцій здійснюється з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки або із застосуванням належним чином зареєстрованого резервного РРО.

На Дубенщині стабільно зростають надходження податку на прибуток

Підприємства Дубенського району протягом січня-листопада 2023 року спрямували до Зведеного бюджету 294.3 млн гривень податку на прибуток. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума сплаченого податку на 160.4 млн гривень більша.

САМОВРЯДУВАННЯ – ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНЕ ЛІДЕРСТВО!

Напередодні Дня місцевого самоврядування в Радивилівській міській раді відбулась чергова, 54-та сесія. Працівників апарату міської ради, депутатів, членів виконавчого комітету з професійним святом привітав Радивилівський міський голова Микола Карапетян.

Щодо граничних обсягів доходу для платників єдиного податку на 2023 рік

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» внесено зміни з 01.08.2023, зокрема, до підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, яким урегульовано граничні обсяги доходу для платників єдиного податку.

Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.