Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Радивилів відвідала володарка премії "Коронація слова"

Дата створення: 17:38 27.02.2020

У літературній світлиці центральної міської бібліотеки знову почесна гостя:

ОБЕРЕЖНО – НАРКОМАНІЯ !

Дата створення: 10:03 27.02.2020

Наркоманія – важке захворювання, що розвивається внаслідок хворобливої пристрасті до будь-якої наркотичної речовини та супроводжується фізичною і психічною залежністю від наркотику. Наркоманія розвивається стрімко. Важко заздалегідь передбачити,  коли зацікавленість переростає в рабську залежність людини від наркотику. Часто досить 1-3 вживань препарату, щоб з’явилася потреба повторити, щоб зародився нездоланний до нього потяг. 

НАРДЕП ГРОШЕЙ НЕ РОЗДАВАТИМЕ

Дата створення: 09:51 27.02.2020

Позавчора, 26 лютого, у залі засідань Радивилівської міської ради проводив прийом громадян народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, голова підкомітету з питань захисту інвестицій в об'єкти будівництва Олександр Васильович Аліксійчук.

В центрі уваги – людина та її потреби

Дата створення: 09:44 27.02.2020

Фахівці соціальної сфери  об’єднаних територіальних громад Рівненщини, спільно з представниками управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій області, стали учасниками обласного семінару-навчання в Радивилівському ЦНАПі, що організований департаментом соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації. Цього разу мотивацією для колективного візиту стало вивчення роботи з програмним забезпеченням під назвою «Соціальна громада»: ось уже рік, як фахівці з питань соціального захисту населення Радивилівської ОТГ приймають та опрацьовують документи в електронному вигляді. Навіть найбільш кропіткі справи, як от зокрема, отримання пільг, допомог та субсидій, тепер стали мобільнішими, і таке оперативне оформлення дозволяє скоротити час для прийняття рішення вдвічі швидше - майже на тиждень.

Безпека суспільства очима Радивилівської молоді

Дата створення: 11:12 26.02.2020

Беззаперечним є той факт, що для кожної людини важлива особиста безпека. Проте вона не можлива без безпеки громади, в якій  проживає особа. Ці поняття є взаємними.

5 років Закону України "Про пробацію"

Дата створення: 12:00 25.02.2020

5 лютого 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про пробацію» – це крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками та можливість їх виправлення без позбавлення волі.

КОНКУРС ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ЧИТАНЬ У РАДИВИЛІВСЬКІЙ ОТГ: НАЗВАНО ІМЕНА ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата створення: 11:46 25.02.2020

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» - традиційний щорічний конкурс читців-декламаторів Шевченкової поезії відбувся у концертній залі Радивилівської дитячої школи мистецтв. В творчому колі Кобзареве слово зібрало учнів та педагогів загальноосвітніх закладів нашої громади. Оцінювання виступів юних декламаторів здійснювала компетентна конкурсна комісія у складі заступника міського голови з гуманітарних питань О.Пастуха, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.Ковалевської, вчителя української мови та літератури міського НВК «Школа№2-ліцей», авторки серії поетичних збірок та члена Національної спілки письменників України Г.Гнатюк, заступника директора з культурно-масової роботи КЗ «Радивилівський міський Будинок культури», заслуженого працівника культури України А.Комар, заступника директора з методичної роботи міського Будинку культури Г.Мирончук.

Від планів - до дій

Дата створення: 09:44 25.02.2020

У Радивилові було організовано інформаційний майданчик, де вивчали найбільш прогресивні методи досягнення енергоефективності та енергоощадності в багатоквартирному  будинку.  У залі засідань міської ради відбувся відкритий семінар: до діалогу долучилися голови уже створених  ОСББ м.Радивилова, а також ті, хто ще тільки міркує над перевагами нової формули утримання будинку за головним принципом ОСББ «Свої гроші – своїми руками – на свою власність.»

Соціальний проект - Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю “Ти можеш усе” Можливості безмежні!”

Дата створення: 14:11 24.02.2020

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 11.02.2020 № 2100/0/2-20/58 щодо соціального проєкту „Ти можеш усе! Можливості безмежні” Радивилівська міська рада (сектор соціального захисту населення) повідомляє про наступне.

До Верховної Ради – із законодавчою ініціативою

Дата створення: 12:36 24.02.2020

Під час позачергової, 72-ї сесії, звернулися депутати Радивилівської міської ради. Пленарне засідання відбулось у п’ятницю, 21 лютого.