Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

У Радивилівський інклюзивно-ресурсний центр придбали сучасне реабілітаційне обладнання

Дата створення: 17:59 03.12.2020

Тренажери, ортопедичні пристрої, реабілітаційні бруси – технічний асортимент залу лікувальної фізкультури центру вдалось суттєво розширити завдяки успішно реалізованому міською радою проєкту у щорічному обласного конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Його учасниками , разом із Радивилівською, стали сусідні Крупецька й Козинська ОТГ .

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата створення: 20:01 02.12.2020

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводяться заходи  з протидії домашньому насильству в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблеми насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захист прав жінок. Свої профілактичні заходи проводять фахівці Радивилівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  на базі міських загальноосвітніх ліцеїв. У ході бесід діти мали змогу отримати інформацію про види домашнього насильства, торгівлю людьми, булінг та  грумінг.

ВЗЯТО ОРІЄНТИР НА ПЛІДНУ ТА ЕФЕКТИВНУ СПІВПРАЦЮ

Дата створення: 18:05 02.12.2020

У середу, 2 грудня, відбулася перша, установча сесія Радивилівської міської ради восьмого скликання. Микола Аракелович Карапетян, за якого на місцевих виборах 25 жовтня віддали свої голоси більш як 68 відсотків виборців, склав присягу міського голови та пообіцяв і надалі добросовісно працювати, щоб уся громада могла впевнено дивитися в майбутнє. При цьому висловив побажання депутатам цієї каденції бути однодумцями, виявляти конструктив та порозуміння у кожному питанні, де йдеться про інтереси жителів об’єднаної територіальної громади, її імідж та розвиток.

Для любителів швидкості, драйву, адреналіну!

Дата створення: 09:31 27.11.2020

Реалізовано ще один із амбітних спортивних проєктів року: Радивилів відтепер має сучасний скейт-парк!

На Рівненщині вже працюють новітні РРО

Дата створення: 11:49 26.11.2020

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують суб’єктам господарювання, що з 1 серпня 2020 року набули чинності норми щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій. Відповідно суб’єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», ДПС було надано для застосування безкоштовні програмні рішення.

Реєстратори розрахункових операцій: передбачено поетапне впровадження

Дата створення: 11:48 26.11.2020

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що з  01 серпня поточного  року представники бізнесу мають змогу використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій. Здійснити реєстрацію програмного РРО можна, подавши реєстраційну заяву в електронній формі, скориставшись засобами Електронного кабінету. Програмне забезпечення для ПРРО абсолютно безкоштовне та є  доступним для повноцінного використання суб’єктами господарювання на добровільній основі.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ!

Дата створення: 17:37 25.11.2020

У суботу, 28 листопада, у скорботну річницю національної трагедії, в Радивилові відбудеться мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні.

В РАДИВИЛОВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата створення: 10:06 23.11.2020

Радивилівська громада разом із всією країною вшановувала світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні.

В Радивилові побувала перша заступниця міністра охорони здоров’я

Дата створення: 14:48 19.11.2020

Із робочою поїздкою на Дубенщині днями перебувала перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірини Садов’як. Зокрема, вона відвідала Гощанську та Радивилівську центральну міську лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги у Гощі та Дубно, побувала у місцевих амбулаторіях.