Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Громадянам - доступний сервіс у комфортних умовах

Дата створення: 16:51 19.04.2019

У  залі засідань Радивилівської міської ради проходив дводенний тренінг у рамках реалізації програми «U-Lead з Європою»  з питань створення Центрів надання адміністративних послуг.

Новини благоустрою: у Радивилові прогрейдерували дороги

Дата створення: 18:02 17.04.2019

А також впорядкували огорожу на міському кладовищі.

УВАГА!!!!!! Вакцинація проти сказу!!!!!!!!

Дата створення: 12:11 17.04.2019

З  метою виконання Плану протиепізоотичених заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб на 2019 рік на всій тертиорії Радивилівського району буде проводитись кампанія з пероральної імунізації  диких мясоїдниїх тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 14:41 16.04.2019

В пятницю, 17 травня 2019 року об 11.00 год. в залі засідань міської ради по вул.Парковій,5 в м.Радивилів відбудеться чергова сесія міської ради восьмого скликання. З проектами рішень до сесії можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в рубриці "Офіційні документи".

У міському музеї відкрито модернізовану виставкову залу

Дата створення: 10:49 16.04.2019

Знакова подія у Радивилівському історичному музеї, пов’язана з творчістю та мистецтвом: сьогодні тут відбулось урочисте відкриття модернізованої виставкової зали.  Почесну місію розрізання символічної стрічки виконали юні вихованці художнього відділу дитячої школи мистецтв на чолі із заступником міського голови з гуманітарних питань О. Пастухом. На урочистостях побували також педагоги, які майстерно розвивають у дітях талант до образотворчого мистецтва А.Капуста, О.Бельмас, майстри-рукодільники об’єднаної громади О.Круглик, М.Олійник. В числі запрошених - старший викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету, мистецтвознавець І.М.Локшук. Як відомо, торік Радивилівський історичний музей отримав грант від Українського культурного фонду України у сумі 108 тисяч гривень на реалізацію проекту "Об'єднання майстрів декоративно-прикладного та художнього мистецтва при історичному музеї для представництва в туристичній галузі, успішної реалізації сувенірної продукції та популяризації традицій та звичаїв українського народу."  -У форматі його реалізації в нашому місті відбулись пам’ятні культурно-мистецькі події, серед яких – яскравий етнофестиваль під колоритною назвою «Радивилівський заміс». А ось тепер в історичному музеї вдалось осучаснити одну із найбільших виставкових кімнат - для більш професійного розміщення персональних виставок тут сконструйовано спеціалізовану підвіску, вмонтовано галерейне освітлення, придбано жалюзі на вікна, відеопроектор та мультимедійний екран, - поділилася досягненнями директор О.Шикало.

На позачерговій сесії міської ради

Дата створення: 15:37 11.04.2019

У середу, 10 квітня, відбулась позачергова, 58-ма сесія міської ради. Пройшовши попереднє погодження в постійних профільних комісій, на порядок денний пленарного засідання було винесено півдесятка питань.

Про фінансову підтримку розвитку фермерських господарств

Дата створення: 15:10 11.04.2019

     Постанова КМУ від 07 лютого 2018 року № 106 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств"

У передвеликодньому настрої

Дата створення: 18:08 09.04.2019

В міському Будинку школяра радивилівчанок навчали виготовляти дизайнерські корзинки: у вівторок, 9 квітня, тут відбулись тематична виставка дитячих робіт та передсвятковий майстер-клас.

Наші таланти розпустили вітрила!

Дата створення: 16:35 08.04.2019

На свято Благовіщеня обдаровані й здібні вихованці Радивилівської дитячої школи мистецтв запросили поціновувачів музики й художньої діяльності на яскравий творчий звіт. Від щирої душі, сповненої жаги до прекрасного, вони ділилися своїми успіхами та досягненнями за 2018-2019 навчальний рік.

Оголошення

Дата створення: 11:00 08.04.2019

З метою надання громадянам безоплатної правової допомоги, згідно з графіком роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги по населених пунктах Рівненської області на 2019 рік, 11 квітня цього року з 10.00 год. в Залі засідань міської ради начальником Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Сальчук Оксаною Анатоліївною та представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області буде здійснено виїзд у Радивилівську міську об’єднану територіальну громаду.