Сторінка на стадії наповнення.

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАСІЧНИКІВ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ

ТОВ "Агрофірма Трипілля" повідомляє, що на орендованих нашим підприємством землях, які входять у територіальне підпорядкування с. Сестрятин та с. Опарипси, буде проведено обробіток посівів соняшнику (препарати Ксеон о,5 л/га та мікроелементами) з 14 червня по 20 червня 2023 р.

Привласнили понад 2 мільйони гривень за допомогою фішингу: кіберполіція викрила організовану злочинну групу

Зловмисники використовували фішингові посилання для отримання даних банківських карток громадян і надалі привласнювали гроші з їхніх рахунків.  Шістьом фігурантам правоохоронні оголосили підозри, їм може загрожувати до 12-ти років ув’язнення. 

Щодо реєстрації волонтером

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до змін  внесених до  Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» спрощено процедуру включення фізичних осіб – благодійників до Реєстр волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії  Російської Федерації.

Щодо надання повідомлення до контролюючих органів суб’єктами господарювання, які змінюють види діяльності

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п. 66.1 ст. 66 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) підставами для внесення змін до облікових даних платників податків є, зокрема:

Підстави для розпломбування РРО

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що розпломбування РРО здійснюють сервісні центри обслуговування. При цьому, підстави для розпломбування затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547. Зокрема, розпломбування реєстраторів розрахункових операцій та вилучення довідки про опломбування здійснюються у таких випадках:

З легальних доходів жителів Дубенського району сплачено понад 600 млн гривень ПДФО

За підсумками п’яти місяців 2023 року платниками податків Дубенського району до бюджетів усіх рівнів сплачено 602,2 млн гривень ПДФО. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету цього податку зросли на  226,5 млн гривень

Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду: Кіберполіція викрила зловмисників

Шахраї в інтернеті збирали гроші нібито на потреби українських захисників та отримали пожертви від понад двох тисяч осіб. Коштами вони розпорядилися на власний розсуд. Організатору схеми оголосили підозру, йому може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

Допомагаємо постраждалій Херсонщині

Вся Україна зараз разом із Херсонщиною - цинічний підрив російськими окупантами греблі Каховської ГЕС в ніч із 5 на 6 червня, - не може залишити байдужим жодне серце.