Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Від освітян – медикам надійшло сто тридцять тисяч гривень

Дата створення: 17:39 31.03.2020

На благодійний рахунок комунального некомерційного підприємства «Радивилівська районна лікарня» для того, аби медичні працівники були забезпечені всіма необхідними первинними засобами індивідуального захисту, свій одноденний заробіток переказали і працівники загальноосвітніх закладів та дитсадків, бібліотек та закладів культури Радивилівської ОТГ. 

Допомагають у боротьбі з небезпечним вірусом

Дата створення: 15:15 30.03.2020

Працівники Радивилівської міської ради перерахували свій одноденний заробіток на засоби індивідуального захисту місцевим лікарям. В сумі це 20 000 гривень - на медичні маски, рукавиці та антисептики.

Дезінфекція міста триває

Дата створення: 17:10 27.03.2020

До служби приступив поліцейський офіцер громади

Дата створення: 15:54 27.03.2020

У Радивилівській ОТГ запрацювала так звана «шерифська станція». Для цього в оновленому адмінприміщенні Батьківського старостинського округу облаштували робочий кабінет дільничного офіцера громади.  Вирішенням безпекових проблем її жителів, за аналогом американських шерифів, відтепер займатиметься поліцейський офіцер, старший лейтенант поліції  Ярослав Леонідович Сологуб.  У правоохоронних органах району працює, починаючи від 2013 року.

Допомога медикам - допомога собі!!!

Дата створення: 14:35 26.03.2020

За ініціативи голови Радивилівської міської ради Миколи Карапетяна міською радою  спрямовано одноденну заробітну плату усіх установ та організацій, які фінансуються з міського бюджету, на придбання засобів захисту  для забезпечення стабільної  роботи наших медиків  та безпеки  мешканців громади на благодійний рахунок  КНП "Радивилівська районна лікарня".

« Радивилівське бюро правової допомоги « інформує

Дата створення: 12:25 26.03.2020

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».

Шановні жителі нашої громади!

Дата створення: 10:43 26.03.2020

Нинішня ситуація з карантином для кожного з нас незвична і неординарна.  Задля боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 з 25 березня цього року Уряд нашої держави запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

Для попередження шахрайства!!!

Дата створення: 15:43 25.03.2020

З метою попередження шахрайства, що здійснюється під виглядом працівників органів соціального захисту і благодійних організацій, пов’язаних з проникненням до житла, використовуючи довірливість осіб пенсійного віку, осіб з інвалідністю, інших соціально незахищених категорій населення надаємо відомості про працівників сектору соціального захисту населення Радивилівської міської ради, які з здійснюють прийом документів в Центрі надання адміністративних послуг міської ради (ЦНАП).

До уваги фізичних осіб – підприємців, які здійснюють виробництво та реалізацію готових харчових продуктів

Дата створення: 10:28 24.03.2020

З метою запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)  на території Радивилівської ОТГ , у зв’язку з існуванням загрози для життя та здоров’я людини, відповідно до рішення про тимчасове призупинення виробництва та/або обігу харчових продуктів  Державної служби України  з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 20.03.2020 року № 8 Радивилівська міська рада доводить до відома, що   тимчасово терміном на 10 робочих днів з 20 по 29 березня 2020 року включно призупинити виробництво та/або обіг готових страв власного виробництва приготованих на наступних потужностях операторів ринку харчових продуктів на території Радивилівської ОТГ: