Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 08:39 13.10.2018

Оголошення!

Оголошення

Дата створення: 14:38 12.10.2018

ОГОЛОШЕНННЯ!

Зарплата «в конверті» - порушення закону!

Дата створення: 12:16 11.10.2018

В УКРАЇНІ БЛИЗЬКО 8-МИ МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ ПРАЦЮЮТЬ НЕЛЕГАЛЬНО

До Дня захисника України

Дата створення: 12:35 09.10.2018

Запрошуємо жителів та гостей Радивилівської ОТГ відзначити

Про безпеку праці – робітникам з благоустрою

Дата створення: 12:27 09.10.2018

Щоб мінімізувати ризики нещасних випадків під час прибирання вулиць, працівникам з благоустрою міської ради нагадали про основні правила безпеки. Для цього у малому залі міського будинку культури було організовано загальні навчання за участю в.о. старост, під час якої компетентні роз’яснення з приводу надав В.А.Воронко, провідний спеціаліст з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційно-оборонної роботи і охорони  праці міської ради. Основні рекомендації стосувалися, зокрема, дотримання експлуатаційних  вимог у поводженні з електроінструментом, необхідності використання спецодягу та сигнальних курток під час прибирання вдовж проїжджої частини. Тим, хто щодня дбає про затишок та благоустрій нашого міста, також було роздано інформаційні листівки з переліком правил, які допоможуть убезпечитися від травматизму. Крім того, присутніх було поінформовано і щодо того, як діяти у разі нещасного випадку або надзвичайних ситуаціях.  Таких, зокрема, як ураження електрострумом, опіках, кровотечах та інших пораненнях.

Вчитель – це ціле життя, присвячене школі і учням

Дата створення: 16:48 05.10.2018

Жовтень, щедрий на барви осінні, багатий також на плоди, що їх дарує людині природа. Символічно, що саме в таку благодатну пору відзначають своє професійне свято ті, хто присвятили себе навчанню та вихованню підростаючого покоління. Адже вчительське слово, як і добірне зерно, здатне прорости добром, людяністю, вихованістю та порядністю.

Комісія з питань захисту прав дитини розпочала свою роботу

Дата створення: 16:06 05.10.2018

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та з метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив затвердити положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради.

З турботою про тих, хто в літах…

Дата створення: 10:37 03.10.2018

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати: 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Коли в твоєму серці - музика

Дата створення: 17:09 02.10.2018

В перший жовтневий день жителів та гостей нашого міста об’єднала музика: у актовій школі Радивилівської дитячої школи мистецтв ім.Германа Жуковського вже традиційно відбувся святковий концерт.