ЗАПРАЦЮВАЛА РАДИВИЛІВСЬКА СОТНЯ «БОЙОВОГО БРАТЕРСТВА УКРАЇНИ»

Вже з перших днів отримання офіційного посвідчення про членство у військово-цивільній спілці Бойове Братерство України , очільник радивилівської сотні Михайло Казмірук розпочав свою практичну роботу і провів першу зустріч із старостами старостинських округів Радивилівської територіальної громади щодо ознайомлення із завданнями цієї спілки.

ПРОСИМО ГРОМАДУ ПІДТРИМАТИ В ПОТРЕБІ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Підрозділу ППО 22 ОМБР, який працює на Бахмутському напрямку, і де несе службу наш колега, головний архітектор міської ради Микола Ярощук, для виконання оперативних завдань, в тому числі і для евакуації поранених, вкрай потрібен квадроцикл.

КУБКИ ЧЕМПІОНІВ - У РАДИВИЛІВСЬКИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ!

Міжобласний турнір з баскетболу під патронатом міського голови, який проходив в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту, завершився перемогою РАДИВИЛІВСЬКИХ команд в обох категоріях ( дорослі та юніори).

УВАГА! ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

В зв’язку з необхідністю нанесення дорожньої розмітки по м.Радивилів у понеділок, 11 вересня, в центральній частині міста впродовж дня буде повністю перекрито рух для автомобільного транспорту.

Спортивні активності на міському стадіоні "Колос" сьогодні проходили в рамках відзначення у Радивилівській громаді Дня фізичної культури та спорту

Відбулись, зокрема, змагання з бігу на 100 метрів серед вихованців легкоатлетичної секції Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Дякуємо усій спортивній спільноті нашої громади за те, що своєю працею щодня доводите: Україна вміє перемагати!

Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.