Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Оголошення про намір передати в оренду

Дата створення: 09:10 13.06.2019

Радивилівська міська рада оголошує про намір передати в суборенду частину громадського будинку, за адресою: Рівненська область,  м. Радивилів, вул. І.Франка, 13 (приміщення ЦНАП, перший поверх) площею 2 квадратні метри для встановлення  програмно – технічного комплексу  самообслуговування ( терміналу).

Вшанували за відданість високому лікарському покликанню

Дата створення: 18:11 12.06.2019

Працівників медичної сфери Радивилівщини привітали з професійним святом

БК «Радивилів» - чемпіон області з баскетболу

Дата створення: 14:42 12.06.2019

У спорткомплексі Національного університету водного господарства та природокористування цих вихідних завершились обласні змагання з баскетболу, в яких взяли участь 16 команд з різних куточків Рівненщини. Відповідно до формату змагань, команди були поділені на 3 групи: «Південь», «Північ» та «Центр», команди-переможці яких потрапляли до фіналу чотирьох. Сліпий жереб у півфінальних іграх звів на спортивному майданчику такі пари: БК «Радивилів» - БК«Олімп» м.Сарни (результат гри 83:57), «АМР Basket» м.Рівне – «Лавісс» м.Рівне (79:72).

З піснями й танцями – до захисників

Дата створення: 11:54 12.06.2019

Цими вихідними вихованці зразкового аматорського хореографічного колективу «SOULART» комунального закладу «Радивилівський міський Будинок культури» дарували своє мистецтво особливим глядачам – українським військовослужбовцям. З ініціативи керівництва 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного збройних сил України юним радивилівським артистам  було вручено подяку: за плідну співпрацю і вагомий внесок у військово-патріотичне виховання.

Домашнє насильство: що каже закон?

Дата створення: 15:53 10.06.2019

Відповідно до  Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” та постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», в Радивилівській об’єднаній територіальній громаді було проведено засідання тематичного «круглого столу».

Увага! Наповнюємо реєстр громади!

Дата створення: 10:12 07.06.2019

Сьогодні надання адміністративних послуг неможливе без впровадження інформаційно-телекомунікаційних технологій та інформаційної інфраструктури міста та громади. Саме з зазначеною метою з грудня 2018 року почалась реалізація впровадження в роботу програмного забезпечення «Електронний реєстр Радивилівської тергромади».

Орієнтуючись на людей та їх потреби

Дата створення: 18:05 05.06.2019

Між Радивилівською міською радою та Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області підписаний Меморандум про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг міської ради.

Радивилівські рятувальники змагались у Польщі

Дата створення: 11:53 04.06.2019

З 1 по 2 червня команда рятувальників 7-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Радивилів, спільно з делегацією міської ради, відвідала місто-побратим Нове, що в Республіці Польща. Міські вогнеборці мали нагоду ознайомитися з матеріальною частиною добровільних пожежних підрозділів та особливостями їх функціонування. Окрім того, радивилівська команда взяла участь у змаганнях пожежників, учасниками яких були як рятувальники із Польщі, так і команда з Німеччини. Видовищні старти  проходили на центральній площі міста Нове і зібрали кілька сотень вболівальників. Відповідно до програми змагань, учасники мали продемонструвати спритність, темп командної роботи, практичні навички у наданні першої медичної допомоги. Рятувальники також вправлялись на швидкість у перетягуванні пожежного автомобіля канатом. 

Для тих, хто ще не уклав декларацію з лікарем

Дата створення: 10:01 04.06.2019

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки чи проживання. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Кампанія з вибору лікаря (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває .

Оце так «Теремок»!

Дата створення: 17:44 03.06.2019

Відтепер малеча Підзамчівського старостинського округу має дитсадок, про який давно мріяла