Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання. 

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Отримуйте ваучер у центрах зайнятості та навчайтеся у Рівненському центрі ПТО ДСЗ безоплатно! До уваги усіх, хто планує вдосконалити рівень професійних знань, здобути нові навички та прагне зекономити на навчанні!

До уваги ветеранів та ветеранок, які шукають роботу!

В рамках програми Підтримки 150 ветеранів/-нок з різних куточків України, різного віку та напрямку діяльності отримають підтримку HR-спеціалістів (кадровиків) і психологів під час пошуку роботи, здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть м'які навички, такі як самопрезентація, ефективна комунікація, лідерство, успішне вирішення конфліктів.

Ведення обліку єдинщиками - платниками ПДВ

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи – підприємці), які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів і витрат за типовою формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. 

Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб власників або користувачів земельних ділянок віднесених до сільськогосподарських угідь

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, вводено поняття мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ). 

Нерухомість, яка відноситься до об’єктів житлової нерухомості

Головне управління ДПС в Рівненській області повідомляє, що відповідно до п. п. 14.1.129.1 п. п. 14.1.129 п. 14.1 ст. 14 ПКУ будівлі, зареєстровані згідно із законодавством як об’єкти житлової нерухомості, а також їх складові частини, які є самостійними об’єктами нерухомого майна, зокрема, включають: