Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Постраждалі внаслідок російської агресії можуть розраховувати на «Силу права»

Дата створення: 17:14 30.07.2018

«Всеукраїнський рух «Сила права» - правозахисна організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації частини території України.

Депутатський день у міській раді

Дата створення: 10:54 30.07.2018

Хороший день 

Всі – на велосипеди!

Дата створення: 16:06 26.07.2018

У Радивилівській ОТГ популяризуватимуть велорух: вперше  - у форматі Європейського тижня мобільності. На його реалізацію надійде здобутий грант в сумі 60 тисяч гривень. А починався шлях до успіху з участі у всеукраїнському проекті «Зелене світло для велоруху в громадах».

ВІДКРИВАЮЧИ ЛЮДЯМ СВОЮ ПОЕТИЧНУ ДУШУ…

Дата створення: 12:57 24.07.2018

Яскравою та вельми пам’ятною в мистецькому житті нашої громади подією ознаменувався дощовий початок цього тижня. На запрошення місцевої авторки, члена Національної спілки письменників України Галини Олександрівни Гнатюк, у понеділок, 23 липня, Радивилів відвідали видатні представники української літератури з покоління вісімдесятників - поет і художник, лауреат Шевченківської премії Анатолій Іванович Кичинський (м. Херсон), а також поет, художник, бард, різьбяр та іконописець Микола Михайлович Тимчак (м. Дубно).

Повідомте про незадекларовану працю

Дата створення: 12:33 19.07.2018

З метою запобігання випадків використання роботодавцями  незадекларованої праці,  Радивилівська міська рада просить усіх небайдужих мешканців Радивилівської громади надавати електронні повідомлення про такі випадки через електронний кабінет посадових осіб міської ради на офіційній сторінці міської ради  radyvylivrada.gov.ua

Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців

Дата створення: 12:24 19.07.2018

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Радивилівської міської ради є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей. Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Окрім того, незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.

Послуги надаватиме сервісний центр

Дата створення: 14:45 17.07.2018

В п’ятницю 20 липня 2018 року в приміщенні КП «Комунальник» за адресою  м. Радивилів, вул. Кременецька, 52  з 11.00 до 16.00 год. буде надавати послуги мобільний  сервісний  центр Регіонального сервісного центру МАС України в Рівненській області

У МІСЬКИХ ДЕПУТАТІВ З’ЯВЛЯТЬСЯ ПОМІЧНИКИ-КОНСУЛЬТАНТИ

Дата створення: 10:50 16.07.2018

У міських депутатів з’являться помічники-консультанти , що не тільки підвищить статусність обранців, а й вдосконалить депутатські можливості щодо захисту інтересів виборців. Визначено, що добровольці з числа соціально-активного прошарку міста та старостинств  об’єднаної  громади, які зголосяться стати помічниками-консультантами, працюватимуть винятково на громадських засадах.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 11:58 09.07.2018

У четвер, 12 липня о 15 год. 00 хв. відбудеться чергова, 43-я сесія міської ради восьмого скликання.

Оголошення

Дата створення: 11:54 09.07.2018

У звязку із виконаненям робіт по ремонту обладнання ТП 35 і 244 в м.Радивилів, буде припинено електропостачаання споживачам міста в період: