Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Комісія з питань захисту прав дитини розпочала свою роботу

Дата створення: 16:06 05.10.2018

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та з метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив затвердити положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради.

З турботою про тих, хто в літах…

Дата створення: 10:37 03.10.2018

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати: 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Коли в твоєму серці - музика

Дата створення: 17:09 02.10.2018

В перший жовтневий день жителів та гостей нашого міста об’єднала музика: у актовій школі Радивилівської дитячої школи мистецтв ім.Германа Жуковського вже традиційно відбувся святковий концерт.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 12:15 02.10.2018

Оголошення!

Утримались більшістю лише раз Щоб не допустити колапсу в лісогосподарствах

Дата створення: 16:34 01.10.2018

В ході роботи чергової, сорок шостої сесії Радивилівської міської ради, яка проходила у четвер, 27 вересня, депутати заслухати, наскільки ефективно в Радивилівській об’єднаній громаді відбувається реалізація низки довгострокових цільових програм. Звітувала, зокрема, і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ірина Миколаївна Ковалевська, яка розставила основні акценти у реалізації програми роботи з обдарованою молоддю. В цьому руслі проводиться систематична робота з усіма талановитими та старанними школярами, створено максимально комфортне середовище, аби і педагоги загальноосвітніх закладів виявляли авторські ініціативи, укладаючи методичні і навчальні матеріали з питань роботи з обдарованою молоддю. Талановитих дітей, які формують імідж громади, урочисто пошановують під час різноманітних місцевих заходів. А кращим віднедавна передбачено і стипендію міського голови. Цьогоріч, зокрема, за старанність у знаннях, яка увінчалась перемогою на всеукраїнській платформі юних мовознавців, такий  фінансовий стимул отримала вихованка Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» ім.П.Г.Стрижака Єлизавета Козіброда. Значна увага приділялась і оздоровленню наймолодших жителів об’єднаної громади: відтак, впродовж оздоровчої кампанії за минулий рік вдалось забезпечити відпочинком 572 дитини, з яких 344 входять до пільгових категорій. Усі діти, які направлялись на оздоровлення та відпочинок, пройшли безоплатне медичне обстеження.

Підлипки: територія мотодрайву

Дата створення: 15:04 01.10.2018

До свят та подій, які формують історію громади, поправу, можна  віднести і змагання з мотоциклетного кросу за кубок міського голови, які уже другий рік поспіль проходять у с.Підлипки Підзамчівського старостинського округу.

Щоб кожна покинута дитина знайшла своїх батьків!

Дата створення: 15:09 28.09.2018

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято - День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт.

І навіть серед осені - моя вишнева…

Дата створення: 12:46 28.09.2018

У суботу, 22 вересня, у філіалі «Клуб Немирівка» КЗ «Радивилівський МБК» відбувся звітний концерт за участю юних аматорів сцени під назвою «Вишнева моя Україна».

На часі – економічно обґрунтовані тарифи

Дата створення: 11:31 28.09.2018

Під час чергового засідання виконавчого комітету Радивилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Миколи Аракеловича Карапетяна у четвер, 27 вересня, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. А також затвердили нові тарифи на послуги з перевезення й захоронення твердих та рідких побутових відходів, які надаються КП «Комунальник» Радивилівської міської ради. Питання набуло гострої необхідності, адже востаннє їх переглядали ще в лютому 2017 року.