ПРОБАЦІЙНИЙ НАГЛЯД, ЯК НОВИЙ ВИД КРИМІНАЛЬНОГО ПОКАРАННЯ

23 серпня 2023 року Парламент ухвалив Закон №9185 «Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення видів кримінальних покарань в умовах воєнного стану», згідно із яким за деякі кримінальні правопорушення каратимуть новим видом покарання - пробаційний нагляд. При цьому він буде одним із основних видів покарання, на рівні з обмеженням чи позбавленням волі, але в той же час буде їхньою альтернативою.

У Радивилівській міській раді відбулась позачергова сесія

Депутати зібрались на робоче засідання з огляду на необхідність впорядкування важливих питань функціонування громади у сфері земельних відносин, бюджетного забезпечення, діяльності комунальних підприємств та освітніх закладів.

Робота для ВПО: ти потрібен!

Державний центр зайнятості сприяє внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні та інтеграції в місцеві громади.

ПОДЯКУВАЛИ ЗА СМІЛИВУ ЩОДЕННУ РОБОТУ ТА ВРЯТОВАНІ ЖИТТЯ

Начальник Дубенське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області Михайло ДОМАРАЦЬКИЙ спільно із очільником Радивилівської територіальної громади Миколою КАРАПЕТЯНОМ сьогодні відзначили з нагоди професійного свята  - Дня рятувальника – тих, хто стоїть на цивільному захисті населення та визволяє  людей із різних небезпечних ситуацій. Чи то стихія, чи дорожньо- транспортна пригода, чи то потреба ліквідовувати наслідки ракетних ударів у час війни...

Зміни платникам єдиного податку згідно Закону України №3219

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану.