Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Орієнтуючись на людей та їх потреби

Дата створення: 18:05 05.06.2019

Між Радивилівською міською радою та Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області підписаний Меморандум про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг міської ради.

Радивилівські рятувальники змагались у Польщі

Дата створення: 11:53 04.06.2019

З 1 по 2 червня команда рятувальників 7-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Радивилів, спільно з делегацією міської ради, відвідала місто-побратим Нове, що в Республіці Польща. Міські вогнеборці мали нагоду ознайомитися з матеріальною частиною добровільних пожежних підрозділів та особливостями їх функціонування. Окрім того, радивилівська команда взяла участь у змаганнях пожежників, учасниками яких були як рятувальники із Польщі, так і команда з Німеччини. Видовищні старти  проходили на центральній площі міста Нове і зібрали кілька сотень вболівальників. Відповідно до програми змагань, учасники мали продемонструвати спритність, темп командної роботи, практичні навички у наданні першої медичної допомоги. Рятувальники також вправлялись на швидкість у перетягуванні пожежного автомобіля канатом. 

Для тих, хто ще не уклав декларацію з лікарем

Дата створення: 10:01 04.06.2019

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки чи проживання. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Кампанія з вибору лікаря (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває .

Оце так «Теремок»!

Дата створення: 17:44 03.06.2019

Відтепер малеча Підзамчівського старостинського округу має дитсадок, про який давно мріяла

Радивилів – місто щасливої малечі

Дата створення: 11:41 03.06.2019

До Міжнародного дня захисту дітей у міському парку відпочинку проходило чудове свято для наймолодших.

З робочим візитом у ЦНАП

Дата створення: 15:15 31.05.2019

Сьогодні, 31 травня 2019 року, Центр надання адміністративних послуг Радивилівської міської ради відвідала заступник начальника головного територіального управління юстиції у Рівненській області з питань державної реєстрації - начальник управління державної реєстрації Неля Станіславівна Ковальова, яка ознайомилася з переліком послуг, що надаються Центром та його роботою. Метою відвідин є створення ефективні механізми доступу до адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану через Центр жителями Радивилівської громади та району, надання своєчасних та якісних адміністративних послуг, закріпити прозорість процедури та легкість отримання результату. Найближчим часом, після укладення меморандуму про співпрацю з головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області, державна реєстрація народження, шлюбу та смерті буде відбуватися через наш Центр. Також, Неля Станіславівна зустрілась з міським головою Миколою Карапетяном та обговорила шляхи співпраці органів юстиції з Радивилівською міською радою щодо забезпечення надання якісних послуг з реєстрації актів цивільного стану.

У школах громади задзвенів останній дзвоник

Дата створення: 14:31 31.05.2019

Сьогодні святкують всі – і першачки, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, і випускники початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію. Та найбільш хвилюючими емоціями це свято, вже традиційно, переповнює учнів дев’ятих та одинадцятих класів, яких цього дня під малинову пісню шкільного дзвоника проводжали на їх останній урок у рідному класі.

Міському парку додали комфорту

Дата створення: 17:54 30.05.2019

Радивилівською міською радою було профінансовано придбання понад 30 нових садових лавок, на це із місцевого бюджету витратили 52 500 гривень. Більшість із них буде розміщено на території парку ім.Т.Г.Шевченка, про це поінформував перший заступник міського голови В.М.Ісюк.   Працівники бригади з благоустрою міської ради уже встановили  перші сім лавиць біля центральної клумби в парку. У суботу, 1 червня, тут заплановані концерт та щедра низка святкових майстер-класів, присвячених до Міжнародного дня захисту дітей. Такі ж зручні лавиці розподілять і вздовж головних алей, а також біля спортивного стадіону «Колос», майданчика для занять воркаутом та у міському дендропарку. Аби всі, хто облюбував відпочинок посеред буяння паркової зелені,  могли з комфортом проводити тут час.

Радивилівцям – європейський сервіс

Дата створення: 12:33 28.05.2019

Урочисті входини відзначив перший на Рівненщині спільний міськрайонний ЦНАП, відкриття якого відбулось у Радивилові під час святкування Дня міста. Завдяки ініціативі Радивилівської міської ради, при підтримці Міністерства соціальної політики України та Програми «U-LEAD з Європою», новий центр, основна мета якого – максимум комфорту і професіоналізму - значно розширив перелік адміністративних послуг для жителів громади та району. Вже невдовзі, окрім стаціонарного офісу, у Дружбівському та Підзамчівському старостинствах  громади  будуть створені віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП.

Відзначили 455-річчя славного міста Радивилова!

Дата створення: 17:57 27.05.2019

Ще на один рік більше досягнень і змін. Ще на рік більше вагомих справ, зроблених на користь людям: у суботу, 25 травня, Радивилів  знову згуртовував, щоб здивувати і примножити почуття гордості за те, що його яскрава історія співзвучна з долями всіх тих, хто народився тут й живе.