Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Громада захищає свої інтереси

Дата створення: 11:23 23.10.2019

Під час засідання координаційної ради з питань взаємодії з об'єднаними територіальними громадами при Рівненській ОДА обговорили важливі питання для ОТГ.

Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

Дата створення: 14:43 22.10.2019

Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів                    

У Радивилівській ОТГ облаштували перше футбольне поле зі штучним покриттям

Дата створення: 10:01 21.10.2019

Щоб стимулювати сучасну молодь до активного дозвілля та здорового способу життя, у Радивилівській об’єднаній територіальній громаді один за одним успішно реалізовуються проекти, мета яких - розбудова та вдосконалення спортивної інфраструктури. Відтак, на території Радивилівського НВК «Школа№1-гімназія» завершено спорудження сучасного тренувального майданчика із штучним покриттям для міні-футболу. Знакову подію з нагоди його відкриття вдячна шкільна родина відзначила символічним розрізанням стрічки та парадом учнівських талантів.

Оголошення

Дата створення: 09:17 21.10.2019

Поетичної лірики в жовтень - від Василя Ярмуся

Дата створення: 11:17 18.10.2019

У літературній вітальні центральної міської бібліотеки - чергова творча зустріч.

Із сесійної зали

Дата створення: 17:29 17.10.2019

Сьогодні, 17 жовтня, відбулася чергова шістдесят сьома  сесія Радивилівської міської ради восьмого скликання, яку проводив міський голова М.А.Карапетян. В роботі пленарного засідання, окрім депутатів міської ради, взяли участь заступники міського голови В.М.Ісюк, О.В.Пастух, а також в.о. старост старостинських округів Радивилівської об’єднаної територіальної громади. На розгляд сесії було винесено понад двадцять питань, які, відповідно до Регламенту міської ради, попередньо розглядалися та були опрацьовані на засіданнях постійних депутатських комісій. Після оголошення кворуму було оголошено про склад лічильної комісії, куди увійшли: М.Петлюк, С.Попадич, Д.Проказюк. Без змін та доповнень затвердивши порядок денний, депутати перейшли до розгляду проектів рішень, винесених на розгляд сесії.

У міському музеї - персональна виставка радивилівської мисткині Оксани Петровської

Дата створення: 14:27 17.10.2019

Виставковий зал Радивилівського історичного музею, що був модернізований за кошти гранту Українського Культурного Фонду, нині активно використовується для персональних виставок майстрів, які хочуть донести своє мистецтво до широкої аудиторії. Тут завжди вирує мистецький дух та збирає широку аудиторію відвідувачів світське життя. Відтак, кожен може долучитися до мистецтва та отримати естетичне задоволення, збагатити свій внутрішній світ.

ВОНИ ТВІЙ ЩИТ, УКРАЇНО, І МЕЧ...

Дата створення: 12:18 17.10.2019

День Покрови Пресвятої Богородиці у новітній українській історії ознаменувався ще і як свято сили, відваги та лицарства. У цей час наше суспільство віддає шану мужнім воїнам-захисникам, які в умовах зазіхання на територіальну цілісність нашої країни безстрашно стали на захист її кордонів. Всі ці роки вони ризикують власними життями на небезпечній варті, де охороняють життя та мирну працю свого народу. За це їм низький уклін і щиросердечна наша вдячність.

"Картопляна поляна" в Радивилові

Дата створення: 12:17 17.10.2019

Благодійна акція «Картопляна поляна», організована за сприяння міської ради членами молодіжного об’єднання «Ідея», цілком очікувано переросла у чудове осіннє свято кулінарного розмаїття.

Повідомте про незадекларовану працю

Дата створення: 09:56 15.10.2019

З метою запобігання випадків використання роботодавцями  незадекларованої праці,  Радивилівська міська рада просить усіх небайдужих мешканців Радивилівської громади надавати електронні повідомлення про такі випадки через електронний кабінет посадових осіб міської ради на офіційній сторінці міської ради  radyvylivrada.gov.ua