Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

У Радивилівській ОТГ відбулись купальські гуляння

Дата створення: 14:23 09.07.2019

 Мистецька програма проходила на території Немирівського старостинства і зібрала на березі місцевого ставка чи не вдвічі більше глядачів, ніж минулоріч. Прикметно, що цього літа до видовищної забави долучилися також юні гості із Республіки Польща, які у рамках підписаного договору про стратегічне партнерство між Радивиловом та гміною Нове прибули у наше місто на літнє таборування. Українсько-польські відносини наша громада розвиває, починаючи від травня 2018 року, коли в рамках відзначення Дня міста відбулось підписання відповідних документів між головою Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетяном та бурмістром гміни Нове Чеславом Волінскі.

Мужності й наснаги у боротьбі із злочинністю!

Дата створення: 17:50 04.07.2019

Поліцейських Радивилівщини привітали з професійним святом У своєму виступі начальник місцевого відділення поліції, підполковник поліції Володимир Миколайович Коркош зазначив: зміни у нашій державі міцно асоціюються з новою українською поліцією. І кожен день відповідальної служби у реформованій правоохоронній системі спрямований на те, аби зберегти відповідність високій планці людських очікувань.  Очільник поліції Радивилівщини наголосив на ключовому: тим, хто носить поліцейську форму, щодня доводиться мати справу з ризиками та небезпеками, щоб дбати про громадський порядок й спокій, забезпечувати верховенство права.  - А коли це необхідно - правоохоронці, які вірою-правдою служать народу України, мужньо стають ще й на захист її територіальної цілісності, - про таке доповнив у своєму вітальному зверненні заслужений ветеран органів внутрішніх справ України Олександр Васильович Чепелюк. Під час урочистостей з нагоди четвертої річниці створення Національної поліції України стражів порядку привітали з професійним святом і представники об’єднаних територіальних громад району, вручили їм почесні грамоти та цінні подарунки. Зокрема, заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, відзначив, що служба поліцейських - нелегка, вимагає багато сил,  мужності, знань, хоробрості. Зауваживши, що  честь,  відповідальність та професіоналізм є запорукою зростання довіри місцевого населення до органів поліції, за сумлінне виконання посадових обов’язків він вручив іменні подяки від міського голови - капітану поліції О.Романад, інспектору слідчого відділення, старшому лейтенанту М. Мартинюк, слідчій слідчого відділення Радивилівського відділення поліції, капітану поліції І. Демчишину, начальнику сектору превенції. Спеціальною святковою премією міської ради було відзначено  також голову Радивилівської районної організації ветеранів і пенсіонерів Асоціації ветеранів МВС України О. В. Чепелюка.

Оголошення

Дата створення: 12:19 04.07.2019

ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ ЧЕРЕЗ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Оголошення

Дата створення: 11:22 04.07.2019

Якщо ВИ ще не визначились з сімейним лікарем ЦЕНТР надання адміністративних послуг Радивилівської міської ради запрошує прийти у понеділок, 8 липня 2019 року, до Центру, де з 09.00 год. буде приймати один з лікарів загальної практики сімейної медицини КНП "Радивилівський районний центр ПМСД" з метою укладання декларацій з пацієнтами.

Оголошення

Дата створення: 11:21 04.07.2019

Для отримання послуг мобільного сервісного центру Регіонального сервісного центру МВС України в Рівненській області можна записатися в Центрі надання адміністративних послуг. Після отримання необхідної кількості заявок на послуги мобільного центру громадян буде додатково повідомлено про дату, час та місце його роботи в місті Радивилові.  тел. для довідок:(03633) 3-00-30

Запрошуємо на свято!

Дата створення: 09:20 04.07.2019

 Радивилівська   ОТГ

Линули над Радивилівщиною козацькі пісні!

Дата створення: 18:05 01.07.2019

Основну тональність цьоготижневому вікенду задавали патріотичні мотиви. В п’ятницю, 28 червня, у Національному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької битви», що в с.Пляшева, відбулось урочисте відкриття ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні "Встань, козацька славо! Засвіти знамена!", який відбувається під егідою Міністерства культури України. Захід відвідав міністр культури Євген Нищук. Першу сторінку масштабної мистецької події продовжили писати своїм талантом колективи художньої самодіяльності на центральній площі м.Радивилова. У їх виконанні прозвучали творчі вітання всім запрошеним гостям та учасникам фестивалю.  На головному майдані Радивилова, який у ці вихідні став епіцентром головних подій фестивалю, зібралися найдзвінкоголосіші гурти із різних куточків України. Разом це півтори сотні учасників! Усі вони є талановитими виконавцями аматорські хорів та ансамблів, і серед літньої спеки подолали сотні кілометрів, щоб вийти на сцену нашого міста та показати вокальне мистецтво у всьому його багатогранному розмаїтті.

У Радивилові відзначили День молоді

Дата створення: 12:50 01.07.2019

До святкування долучились не лише юні за віком, а й всі, хто молодий душею!

По червоному хіднику - у самостійне завтра

Дата створення: 12:49 01.07.2019

Вирушили цієї суботи випускники 11-их класів Радивилівського НВК "школа№2-ліцей".

Для всіх причетних до виборчого процесу

Дата створення: 16:18 27.06.2019

У К Р А Ї Н А ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПОСТАНОВА м. Київ 13 травня 2019 року № 884