Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Духовий оркестр – у нових костюмах

Дата створення: 12:48 19.12.2018

Цьогоріч на Миколая отримали подарунок, про який давно мріяли,  і вихованці  дитячого зразкового духового оркестру Радивилівського міського Будинку школяра. Відтепер колектив не тільки гарно «звучатиме», але й куди більш естетично виглядатиме. За сприяння міського голови М.А.Карапетяна, в бюджеті вдалось викроїти необхідну суму, аби юні музиканти, нарешті, переодягнулись із зношених жилетів-шаровар у нові, сучасні концертні костюми.

На просторах «Різдвяної казки"

Дата створення: 09:50 19.12.2018

Педагоги Радивилівського Будинку школяра організували жителям міста цікаві передноворічні майстер-класи. Напередодні Святого Миколая просто з-за тутешніх стін проліг маршрут у «Різдвяну казку» - саме під такою назвою проходила творча зустріч, усіх, хто захоплюється напрямком «хенд-мейд».

В передчутті дива: головна ялинка міста вже у прикрасах!

Дата створення: 18:14 17.12.2018

У Радивилівській об’єднаній громаді розпочато активні приготування до зимових свят. Перший дзвіночок, який сповістив про дивовижу новорічної феєрії, яка ось-ось заполонить все довкола, уже виструнчився на засніженому гіллі разом з іншим ялинковими прикрасами. Починаючи з суботи, 15 грудня, працівники бригади з благоустрою міської ради приступили до оздоблення новорічного символу, який стане епіцентром всіх радісних подій в найближчі зимові тижні.

МАРШРУТОМ УСПІХУ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата створення: 16:25 17.12.2018

На виїзному семінарі у Радивилові побували голови, секретарі, члени виконавчих комітетів сільських та селищних рад області, які лише нещодавно наважились на перші кроки в напрямку адміністративно-територіальної реформи і нині - в пошуку ефективних способів впровадження на своїх територіях ключових концепцій децентралізації. Головувала на засіданні виконавчий директор Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Грещук.

А Чорнобиль і досі болить

Дата створення: 08:39 15.12.2018

Ось уже більше тридцяти років не стихає скорботне відлуння Чорнобильських дзвонів, не втрачає своєї гіркоти слід, який залишила після себе та страшна аварія  на четвертому енергоблоці сумнозвісної атомної електростанції.

Є стратегія, не забариться й результат

Дата створення: 09:24 14.12.2018

Про виклики, а також про базові тези, що визначатимуть на кілька років вперед життя радивилівської громади, як і району в цілому, говорили у четвер, 13 грудня. Цього дня у актовій залі Радивилівської школи мистецтв відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку.

Оголошення

Дата створення: 12:12 12.12.2018

Оголошення!

Оголошення

Дата створення: 12:56 11.12.2018

У звязку із виконанням ремонтних робіт силами  ПрАТ "Рівнербленерго" 20-28 грудня поточного року з 9.00 до 18.00 буде відсутня електроенергія в с.Гаї-Левятинські частково: вулиці Миру, І.Франка, Гранична, Лугова, Лісовики, Окружна, Тиха, Центральна.

Ефективніше господарювати у партнерстві

Дата створення: 18:18 10.12.2018

рвні цього року Радивилівська ОТГ ініціювала діалог з сусідами – Крупецькою та Козинською об’єднаними територіальними громадами. Точками перетину спільних інтересів стало соціальне обслуговування вразливих верств населення, а також охоплення інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами. Як підсумок, у понеділок, 10 грудня, в залі засідань міської ради зібралися голови усіх трьох об’єднаних громад району – М.А.Карапетян, Ю.А.Костюк, В.В.Мошкун, аби поставити підписи під договором про подальше співробітництво у формі делегування виконання окремих завдань.

Працюючи задля благополуччя та розквіту громади

Дата створення: 13:54 10.12.2018

Щирі слова побажань, квіти й піднесений настрій... Усе це гармонійно доповнило перше пленарне засідання чергової,  51-ї сесії міської ради, яка проходила у п’ятницю, 7 грудня, в актовій залі Радивилівської школи мистецтв. Тут відбулись також урочистості та концерт з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування.