Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Радились, як будуть зберігати та відроджувати традиції

Дата створення: 16:08 06.11.2018

В рамках проекту «Об’єднання майстрів декоративно-прикладного та художнього мистецтва Радивилівщини при історичному музеї для представництва в туристичній галузі, успішної реалізації сувенірної продукції та популяризації традицій та звичаїв українського народу», що реалізовується за кошти гранту Українського культурного фонду, відбувся круглий стіл «Знай наших» за участю майстрів та художників, представників влади, УКФ, волонтерів Корпусу Миру, ЗМІ та громадських активістів.

Надаючи соціальні гарантії, піклуються про людей

Дата створення: 12:15 05.11.2018

У час, коли золота осінь повністю вступила у свої права, професійне свято відзначали працівники соціальної сфери. Люди, які виявляють милосердя та створюють добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 16:56 02.11.2018

До відома депутатів міської ради восьмого скликання!

В нашому місті - новий волонтер Корпусу Миру!

Дата створення: 09:18 31.10.2018

Впродовж двох років іноземці працюватимуть у середніх та вищих навчальних закладах, органах місцевого самоврядування, громадських організаціях, молодіжних та соціальних центрах. Із серпня 2018 року вони проходили мовну, технічну та міжкультурну підготовку в селах та містах Житомирської області. Вперше після Революції Гідності волонтери Корпусу Миру відправляться до Харківської, Херсонської областей та південної частини Одещини.

ЩЕ ОДИН ГРАНТ. КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ

Дата створення: 09:16 31.10.2018

Довкола спільної мети заплановано згуртувати кращих умільців народних промислів нашої об’єднаної громади.  Саме талановиті й обдаровані люди, які тут проживають, зможуть якнайкраще представити свій регіон та його можливості усім, кого приведуть на радивилівську землю службові справи, туристичні маршрути. Відповідний проект на тему «Об’єднання майстрів декоративно-прикладного та художнього мистецтва Радивилівщини при історичному музеї для представництва в туристичній галузі, успішної реалізації сувенірної продукції та популяризації традицій та звичаїв українського народу» радивилівські музейники нещодавно представили на конкурсі  Українського Культурного Фонду. І здобули на його реалізацію грант.

У РАДИВИЛОВІ ВІДЗНАЧИЛИ 74-У РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НАЦИСТСЬКОГО ПОНЕВОЛЕННЯ

Дата створення: 09:07 31.10.2018

Щорічно, 28 жовтня, вся наша Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії — День звільнення від нацистських загарбників. Традиційно, у ці дні кожне місто й село вшановує пам’ять воїнів, які загинули у боях за нашу країну, та висловлюють подяку і схиляють голови перед ще живими ветеранами, солдатськими вдовами, дітьми війни, які також допомагали піднімати Україну з повоєнних руїн.

Консультує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

Дата створення: 11:24 25.10.2018

Одним із таких осередків віднедавна є мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, яку укомплектовано на базі Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Психологи й соціальні робітники, які входять до її складу, уповноважені надавати компетентні консультації, брати участь у виявленні потерпілих від домашнього насильства;

Альтернативна енергетика – драйвер розвитку громади

Дата створення: 11:19 25.10.2018

Про новітні чинники та еко-ресурси, завдяки яким приватне господарство чи бізнес-напрямок могли б стати максимально енергопасивними та економними, радивилівцям розповіли досвідчені фахівці в галузі альтернативної енергетики та обладнання з міст Дубна, Луцька. Відбулась он-лайн презентація енергоощадних технологій застосування енергії сонця, вітру, землі та води, в результаті яких дім не тільки починає «економити», а й приносить своїм господарям відчутний фінансовий дохід. Про експлуатаційні особливості фотовольтаїчних модулів у приватній садибі та кращі бренди у їх виробництві аудиторію вичерпно поінформувала представник компанії ТОВ «МБІ Девелопмент» офіційного імпортера SunPower в Україні Анна Нестеренко. Серед іншого вона зауважила: