18 травня -- День Української Вишиванки !!! Вітаємо усіх із святом!!

Ми - сильна, свободолюбива нація і гідні такого одягу, як вишиванка !!!! Вишиванка несе в собі набагато більше, ніж красу. У ній - зв'язок поколінь, які передають у спадок свою працю, культуру, незламний дух.

РЯТУВАЛЬНИКИ У ВИШИВАНКАХ !

Бійці 7 -ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Радивилів долучились до відзначення Всесвітнього Дня вишиванки та загальнонаціонального флешмобу.

ОГОЛОШЕННЯ

Дубенська районна рада оголошує добір кандидатів у присяжні Радивилівського районного суду Рівненської області

На Рівненщині заборонено відвідувати ліси під час пожежонебезпечного періоду!

Заборона діє згідно з Розпорядженням голови обласної державної адміністрації-начальника обласної військової адміністрації від 18.04.2023 року №162 «Про заборону заїзду на територію лісового фонду області транспортних засобів та відвідування хвойних лісів протягом пожежонебезпечного періоду у 2023 році».

"СЛАВА УКРАЇНІ"!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ В РАДИВИЛОВІ - ЗА УЧАСТЮ ЛІКАРСЬКИХ КОМАНД!

Коли поруч поліцейський офіцер громади: в Радивилові травмованій неповнолітній оперативно надали допомогу

«Допоможіть»! Почули чийсь голос неподалік поліцейські офіцери громади, які приїхали на виклик на вулицю Шкільну в Радивилові. За кілька метрів побачили на тротуарі дівчину, а біля неї — кров.

Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

МИ САМІ ТВОРИМО СВОЄ МАЙБУТНЄ

Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з комплексного просування сайтів оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! 

Громадяни можуть звернутися до податкового органу для звірки даних з плати за землю

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю. Контролюючі органи обчислюють суми земельного податку та надсилають або вручають особисто платнику за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року повідомлення-рішення. В свою чергу, фізичні особи сплачують земельний податок протягом 60 днів з дня вручення повідомлення – рішення.