Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

Звіти про відстеження результативності регуляторних актів

 

1.Рішення сесії Радивилівської міської ради VII скликання "Про затвердження плану діяльності Радивилівської міської ради з підготовки проектів нормативно - правових актів на 2016 рік" № 13 від 09 грудня 2015 року.

2. Рішення виконавчого комітету Радивилівської міської ради "Про затвердження плану діяльності виконкому Радивилівської міської ради з підготовки проектів нормативно - правових актів на 2016 рік" № 66 від 26 листопада 2015 року

3. Рішення сесії Радивилівської міської ради Про план діяльності Радивилівської  міської ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2017  рік

4.Рішення міськвиконкому Про затвердження плану діяльності виконкому Радивилівської міської ради  з  підготовки проектів регуляторних актів на 2017  рік

5.Повідомдення про початок громадського обговорення проекту рішення сесії Радивилівської міської ради " Про затвердження Правил благоустрою території Радивилівської об’єднаної територіальної громади" з аналізом регуляторного впливу.

6. Про внесення змін до Плану діяльності  Радивилівської міської ради  з підготовки  проектів регуляторних актів на 2017  рік

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту - рішення Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області «Про затвердження Положення про Порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі на території Радивилівської міської  ради Радивилівського району Рівненської області»

Експертний висновок до вищезазначеного рішення 1, 2, 3

7/Проект рішення Про Положення про порядок визначення розмірів  орендної плати при укладанні договорів оренди землі на території Радивилівської міської ради

8. Проект рішення сесії Радивилівської міської ради VIII  скликання " Про регламент Центру надання адміністративних послуг Радивилівської міської ради" з аналізом регулятороного впливу та експертним висновком.

9. Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

10. Проект регуляторного акту "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Радивилівської міської ради на 2020 рік"

11. Рішення сесії № 646 від 07.12.2018 року "Про внесення змін в рішення міської ради від 07.12.2018 року № 646 "Про план діяльності Радивилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік"

12. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Радивилівської міської ради "Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг Радивилівської міської ради у новій редакції".

13. Проект рішення Радивилівської міської ради "Про Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг Радивилівської міської ради у новій редакції"

14. Проект рішення  "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік"

- Додатки 1, 2;

- Аналіз регуляторного впливу.

15.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Радивилівської міської ради        Додатки

16. Радивилівська міська рада повідомляє про оприлюднення прєкту регуляторного акту , а саме рішення Радивилівської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2022 рік» Пропозиції  та зауваження до проекту рішення надсилати у письмовій формі у відділ економічного розвитку, інвестицій, транспорту та регуляторної діяльності Радивилівської міської ради за адресою :35500, Рівненська область, м. Радивилів, вул. Паркова, 5, або на електронну адресу gorsovit@ukr.net  до 15  червня 2021 року. 

Проєкт рішення Радивилівської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2022 рік»

Додаток 1 до проєкту рішення 

Додаток 2 до проєкту

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення сесії Радивилівської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2022 рік»