Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Програма заходів до Новорічних свят

Дата створення: 10:03 23.12.2019

УВАГА, планові ремонтні роботи!

Дата створення: 10:01 23.12.2019

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

Піднімаємо спортивну планку!

Дата створення: 11:21 21.12.2019

Про підсумки спартакіади серед школярів Радивилівської ОТГ 2018-2019 навчального року

Проголосували за бюджетні зміни

Дата створення: 10:49 21.12.2019

Під час проведення позачергової, 70-ї сесії міської ради у п’ятницю, 20 грудня, ювілейної під завісу року, депутати підтримали проект рішення «Про внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік» (доповідала заступник міського голови Ірина Довбиш). За погодженням з постійною профільною комісією міської ради, було вирішено збільшити доходи міського бюджету на суму 40 000 гривень за рахунок іншої дотації з бюджету Радивилівської районної ради згідно до підсумків сесії районної ради, яка відбулась у п’ятницю, 20 грудня. Ці кошти, як зауважила доповідач, будуть використані на потреби Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Крім того, депутати затвердили надання дозволу на розроблення детального плану території (доповідав інженер-будівельник Віктор Маркович).

ВІДДАЛИ ШАНУ ПАМ’ЯТІ

Дата створення: 14:01 20.12.2019

Сьогодні, 20 грудня, за багаторічною традицією, зібрались на міському кладовищі, аби віддати шану пам’яті М.С.Похільченку, його колишні колеги, депутати, працівники установ та організацій міста і району. Участь у заході взяла також секретар міської ради І.Герасимчук.

Ходив з краю в край Святий Миколай: завітав і в Радивилівську громаду!

Дата створення: 11:32 20.12.2019

До дня Святого Миколая 97 діток громади пільгових категорій отримали солодкі подарунки від міської влади.

Головна ялинка в центрі міста засяяла новорічними вогнями!

Дата створення: 10:28 20.12.2019

Чарівна казка уже відкриває свої загадкові сторінки: і перші святкові сюжети несамовито захоплюють нас у вир гарного настрою та піднесених емоцій. В день Миколая Чудотворця, коли кожне серце відкрите для дива, у нашому місті відбувалось урочисте відкриття головної новорічної ялинки. На центральній площі зібралось чимало люду з дітьми, тут лунали чудові пісні та сердечні побажання. Щоб новий рік, який готується зробити панівний крок, стартував із добрих починань, до громади звернувся головний персонаж сьогоднішнього дня - Добротворець Миколай. Повіншувавши усіх з добрим здоров'ям, він дав символічний знак, після якого заблискотіла срібними переливами ілюмінація на святково прикрашеній ялинці. Запалали гірлянди на різдвяній шопці - уся ця краса викликала всезагальні оплески та радісні вигуки. Але найбільша втіха від такої події, звісно ж, дітям: вони вже попрактикувались у хороводах біля новорічної ялинки та отримали від міського голови М.А.Карапетяна солодкі гостинці. Адже прихід Святого Миколая наймолодші завжди пов’язують із подарунками, і завжди по-особливому нетерпляче очікують на це свято. Підтримуючи добрі традиції, Радивилівською  міською радою щорічно реалізовується гарна ініціатива – щойно головна ялинка урочисто засвітиться новорічною  ілюмінацією, усі діти, які приходять розділити казкову мить на площу Незалежності, безкоштовно отримують солодкі подарунки!

На новому міському кладовищі встановили і освятили хрест

Дата створення: 11:05 19.12.2019

Нагадаємо, нова територія під захоронення буде облаштована всього за пів кілометра від міста в напрямку с.Крупець, поруч із лісом.

Був аварійний, а тому - небезпечний

Дата створення: 11:04 19.12.2019

Дерев’яний місток через річку Слонівку, що в с.Батьків Немирівського старостинства Радивилівської ОТГ.

На порозі Різдвяної казки

Дата створення: 16:51 18.12.2019

Керівники гуртків декоративно-ужиткового напрямку Радивилівського міського Будинку школяра цієї середи запросили своїх друзів та поціновувачів краси у зимову казку, де навіть найбільші дива стають можливими. У затишній, світлій та домашній атмосфері  відбувся майстер-клас «Різдвяна казка», під час якого гості мали нагоду познайомитись з техніками святкового оформлення та дизайну оселі.