Представники місцевих ветеранських організацій сьогодні передали військовослужбовцям Радивилівської роти охорони - структурної частини ЗСУ - кошти, зібрані за час нещодавнього благодійного риболовного турніру

Нагадаємо, захід відбувся минулої неділі в с. Старики Башарівського старостату з ініціативи товариства рибалок, ветеранських організацій та Радивилівської міської ради.

Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

ВК ,, РАДИВИЛІВ" - ДРУГЕ ПОЧЕСНЕ МІСЦЕ НА ЗОНАЛЬНИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

20 серпня у Млинівська селищна рада відбулися обласні зональні змагання розіграшу Кубка ТО ГО «ВФСТ «Колос» з пляжного волейболу серед збірних команд міських і селищних, сільських територіальних громад, присвячених Дню Незалежності України !

Футбольний турнір проходив у м. Берестечко за участю чотирьох команд

Команда ветеранів футбольного клубу "Сокіл" з м. Радивилів взяла участь у футбольному турнірі пам'яті гравця команди, ветерана футболу та захисника України Віктора Ткачука, який загинув в Маріуполі від рук російських окупантів у квітні минулого року.

БЛАГОДІЙНА РИБОЛОВЛЯ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

З ініціативи товариства рибалок, ветеранських організацій та Радивилівської міської ради у с. Старики Башарівського старостату відбувся благодійний риболовний турнір.