Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Безпека суспільства очима Радивилівської молоді

Дата створення: 11:12 26.02.2020

Беззаперечним є той факт, що для кожної людини важлива особиста безпека. Проте вона не можлива без безпеки громади, в якій  проживає особа. Ці поняття є взаємними.

5 років Закону України "Про пробацію"

Дата створення: 12:00 25.02.2020

5 лютого 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про пробацію» – це крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками та можливість їх виправлення без позбавлення волі.

КОНКУРС ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ЧИТАНЬ У РАДИВИЛІВСЬКІЙ ОТГ: НАЗВАНО ІМЕНА ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата створення: 11:46 25.02.2020

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» - традиційний щорічний конкурс читців-декламаторів Шевченкової поезії відбувся у концертній залі Радивилівської дитячої школи мистецтв. В творчому колі Кобзареве слово зібрало учнів та педагогів загальноосвітніх закладів нашої громади. Оцінювання виступів юних декламаторів здійснювала компетентна конкурсна комісія у складі заступника міського голови з гуманітарних питань О.Пастуха, начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.Ковалевської, вчителя української мови та літератури міського НВК «Школа№2-ліцей», авторки серії поетичних збірок та члена Національної спілки письменників України Г.Гнатюк, заступника директора з культурно-масової роботи КЗ «Радивилівський міський Будинок культури», заслуженого працівника культури України А.Комар, заступника директора з методичної роботи міського Будинку культури Г.Мирончук.

Від планів - до дій

Дата створення: 09:44 25.02.2020

У Радивилові було організовано інформаційний майданчик, де вивчали найбільш прогресивні методи досягнення енергоефективності та енергоощадності в багатоквартирному  будинку.  У залі засідань міської ради відбувся відкритий семінар: до діалогу долучилися голови уже створених  ОСББ м.Радивилова, а також ті, хто ще тільки міркує над перевагами нової формули утримання будинку за головним принципом ОСББ «Свої гроші – своїми руками – на свою власність.»

Соціальний проект - Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю “Ти можеш усе” Можливості безмежні!”

Дата створення: 14:11 24.02.2020

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 11.02.2020 № 2100/0/2-20/58 щодо соціального проєкту „Ти можеш усе! Можливості безмежні” Радивилівська міська рада (сектор соціального захисту населення) повідомляє про наступне.

До Верховної Ради – із законодавчою ініціативою

Дата створення: 12:36 24.02.2020

Під час позачергової, 72-ї сесії, звернулися депутати Радивилівської міської ради. Пленарне засідання відбулось у п’ятницю, 21 лютого.

У Радивилівській громаді створено першу патронатну сім’ю

Дата створення: 16:26 21.02.2020

Багатодітне подружжя Надії Іллічни та Анатолія Миколайовича Романюків виконуватиме  патронаж над дітьми на час подолання їхніми батьками складних життєвих обставин.  Під патронат також можуть потрапляти і немовлята, від яких відмовились, або діти-сироти. Відповідно до державної стратегії,  в майбутньому саме такі сім’ї стануть альтернативою дитбудинкам та школам-інтернатам.

Вони пішли з Майдану – в небо

Дата створення: 10:53 21.02.2020

Разом з усією країною, Радивилівська об’єднана громада згадувала і вшановувала світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям заради прав людини і людської гідності, за європейські цінності і європейське майбутнє України. Минуло шість років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції Гідності. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

Агітаційний матеріал призову на військову службу осіб офіцерського складу

Дата створення: 14:09 20.02.2020

Агітаційний матеріал призову на військову службу осіб офіцерського складу

Робочий візит народного депутата О.Аліксійчука в м.Радивилів

Дата створення: 09:48 20.02.2020

У середу, 26 лютого 2020 року,  з 11:00 по 12:00 год. в залі засідань Радивилівської міської ради по вулиці Парковій, 5, відбудеться зустріч жителів об’єднаної громади з народним депутатом України від 154-го виборчого округу Олександром Васильовичем Аліксійчуком.