Обговорювали формування лікарняної мережі за новим принципом: створення госпітальних округів та їх поділ на кластери

В актовій залі  КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» відбулась зустріч керівників закладів охорони здоров’я громади та медперсоналу  із директором Департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення Рівненської ОДА Олегом Вівсянником.  За участю голови Дубенської РВА Всеволода Пекарського та голови Радивилівської територіальної громади Миколи Карапетяна було обговорено модель впровадження на Рівненщині третього етапу медреформи— створення спроможної мережі лікарень за принципом  поділу на загальні, кластерні та надкластерні.

Власники нерухомості Радивилівщини сплатили понад 760 тис грн податку

Власники об’єктів нерухомості Радивилівщини у січні-лютому 2023 року сплатили  до місцевих бюджетів 763,2 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 30 відсотків більше, ніж у 2022 році.

Пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

Про сплату транспортного податку за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що у разі незаконного заволодіння третьою особою легковим автомобілем, який є об’єктом оподаткування, транспортний податок за такий легковий автомобіль не сплачується з місяця, наступного за місяцем, в якому мав місце факт незаконного заволодіння легковим автомобілем, якщо такий факт підтверджується відповідним документом про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, виданим уповноваженим державним органом

Репетитор має подавати декларацію про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що деклараційна кампанія – 2023 триває. Декларування доходів пов'язано із виконанням фізичними особами платниками податку на доходи фізичних осіб вимог ст. 67 Конституції та норм Податкового кодексу України.

Український ветеранський фонд запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин

Відшкодовують 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи. Подавати заявки можуть ветерани, ветеранки, дружина, чоловік, батько, матір, дитина (у тому числі усиновлена) учасника чи учасниці бойових дій, а також загиблих захисників.

Ще один прилад нічного бачення військовим на фронт придбано Радивилівською міською громадою

Тепловізор передано нашому земляку Петру Мирончуку: щоб бойові завдання виконувались без втрат. Кошти на військову оптику зібрано за час проведення благодійних заходів у закладах освіти й культури Радивилівської ТГ.

ТОВ "РОЕК" закликає всіх споживачів своєчасно оплачувати рахунки за спожиту електроенергію і таким чином робити свій внесок в нашу спільну перемогу над ворогом

Своєчасно здійснивши платіж, ви робите свій вклад в економіку нашої держави, підтримуєте підприємства, які виробляють електроенергію, обслуговують і ремонтують електромережі, а також енергетиків, які цілодобово працюють над забезпеченням електричною енергією об’єктів військової та цивільної інфраструктури.

При зміні прізвища чи місця реєстрації ФО-необхідно повідомити податковий орган

Головне управління ДПС у Рівненській області  звертає увагу, що у разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (прізвища, місця реєстрації тощо) фізичній особі необхідно подати Заяву за ф. № 5ДР до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи, або до будь-якого податкового органу якщо фізична особа тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання.