До податкової знижки враховують лише сплачений податок на доходи фізичних осіб

Головне управління ДПС у Рівненській області роз’яснює, якщо податковий агент утримав, але не сплатив податок на доходи фізичних осіб до бюджету, то фізична особа не матиме права на податкову знижку.

Надходження за спеціальне використання водних об`єктів на Дубенщині склали понад 115 тис гривень

Протягом січня 2024 року підприємства Дубенського району, що у своїй діяльності використовують водні об`єкти, спрямували до бюджетів 115,1 тис гривень рентної плати за спеціальне використання води. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 23,8 тис гривень.

Найманий працівник має бути оформлений роботодавцем відповідно до вимог чинного законодавства

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що будь-яке використання найманої праці має бути оформлене роботодавцями відповідно до вимог чинного законодавства. 

Отримання інформації від ДПС через мобільний застосунок «Моя податкова»

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що що «Моя податкова» – безкоштовний мобільний застосунок забезпечить громадянам простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби. Надає можливість швидко отримувати необхідну інформацію, подавати заяви та декларації, сплачувати податки.

До відома депутатів міської ради!

У вівторок, 26.03.2024 о 15.00 год в залі засідань міької ради по вул.Парковій,5 у м.Радивилів відбудеться чергова 61  сесія 8 скликання.

До відома депутатів міської ради!

У вівторок, 05.03.2024 о 15.00 год в залі засідань міької ради по вул.Парковій,5 у м.Радивилів відбудеться позачергова 60  сесія 8 скликання.

Акція на підтримку здоров’я:

комплексну медичну діагностику провели медики міської лікарні підопічним відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Радивилівського територіального центру соціального обслуговування громадян Терцентр Радивилів