Платники Дубенського району сплатили до бюджету майже 90 млн грн єдиного податку

Платники податків Дубенського району, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за  девять місяців 2023 року сплатили до місцевих бюджетів  89,8 млн гривень єдиного податку. Слід відзначити, що місцеві громади Дубенщини з початку поточного року отримали від спрощенців на 6,4 млн гривень більше проти аналогічного періоду минулого року. 

Щодо надсилання податкової вимоги та відомості, які вона повинна містити

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що відповідно до п. 59.3 ст. 59 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова вимога разом з детальним розрахунком суми податкового боргу надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов’язання.

Поточні рахунки відкриті для власних потреб не можна використовувати в підприємницькій діяльності

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що   для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, фізичні особи – підприємці не можуть використовувати поточні рахунки фізичних осіб, що відкриваються ними для власних потреб.

Оподаткування ПДФО за надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю)

Головне управління ДПС в Рівненській області пвідомляє, що   відповідно до п.п. 170.1.1 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податковим агентом платника податку – орендодавця щодо його доходу від надання в оренду (емфітевзис) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю є орендар.

Особливості подання повідомлення за формою № 20- ОПП

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що згідно п.63.3 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податків зобов’язані повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку.