Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Європейський тиждень мобільності у Радивилівській ОТГ: день третій Вікенд на велосипеді

Дата створення: 11:05 24.09.2018

У неділю, 23 вересня, від приміщення Радивилівської міської ради стартував велопробіг під гаслом "Сталий транспорт - чисте місто" до гори Красна, що в с. Дружба. А це, приблизно, 14 кілометрів в одну сторону. За підсумками реєстрації, акцію, організовану в рамках Європейського тижня мобільності, підтримали більше півсотні жителів нашого міста та громади. Серед учасників було й чимало родин з дітьми. Разом з іншими, хто вболівають за екологічне «здоров’я» нашого міста,  до велопробігу долучився і голова Радивилівської об’єднаної громади М.А.Карапетян.  До безпечного фінішу велосипедистів супроводжувала карета швидкої медичної допомоги та поліцейський патруль. Хоч було й непросто, але, доїхавши до місця призначення, окрім "велокави", усі отримали ще й заряд позитивних емоцій і гарного настрою на увесь тиждень!

Європейський тиждень мобільності у Радивилівській ОТГ: день другий Визначали велолідерів

Дата створення: 11:04 24.09.2018

Суботнього ранку на міському стадіоні "Колос" відбулися велозмагання для дітей, віком 3-11 років. Після завершення реєстрації судді оголосили кількість учасників - всього на змагання прибули близько півсотні хлопчаків та дівчаток, а ще чимала група вболівальників з числа їх батьків. Біля центрального входу на стадіон розгорнув роботу мобільний пункт, де дітям роздавали флаєри та повітряні кульки з логотипами євровелотижня. Найвіртоузнішого велосипедиста обирали за підсумками естафети, де юним спорстменам треба було максимально "чисто" продемонструвати техніку водіння велосипеда за програмою спортивного туризму. І, звісно, не забувати про швидкий відлік секундоміра. Слідкували за усім тренери Радивилівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, а також вчителі фізичного виховання І.Савчук та М.Котюк. Вболівала разом з іншими за успіхи юних веломанів і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Ірина Миколаївна Ковалевська. Перед тим, як оголосити підсумки з турнірної таблиці, усіх учасників велодня запросили на фінальне коло стадіоном. Потім відбулась приємна частина святкової зустрічі із солодким частуванням: в рамках проведення конкурсу "Велолідер" усім дітям безкоштовно було роздано морозиво та смачні напої. За підсумками змагань, п'ятірку кращих велосипедистів серед хлопчаків очолив Назар Парніцький, знаменитий своїми блискучими досягненнями у мотокросі. А серед дівчаток найшвидше подолала на велосипеді конкурсну дистанцію Юлія Росоловська. Велозмагання закінчилось врученням цінних подарунків лідерам командних списків. У другій половині дня для дітей було організовано творчий конкурс: малюнок на асфальті. Художній експромт на тему "Моє екологічно чисте місто" виконували вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» Радивилівського міського Будинку школяра (керівник Зоряна Полімарчук).

Всі – на велосипеди!

Дата створення: 11:14 21.09.2018

Цієї п’ятниці у Радивилівській об’єднаній громаді стартував Європейський тиждень мобільності. Це означає, що впродовж семи днів місцевим жителям пропонуватимуть участь у різноформатних заходах, мета яких - популяризувати велосипедний та спонукати дорослих та дітей активніше пересідати на еко-транспорт. На їх реалізацію Радивилів отримав грант в сумі 60 тисяч гривень, подавши заявку на участь у всеукраїнському проекті «Зелене світло для велоруху в громадах».

До уваги жителів та гостей міста!

Дата створення: 16:09 20.09.2018

Щоб не розгубитися у надзвичайних ситуаціях

Дата створення: 10:40 18.09.2018

На території Радивилівської ОТГ розгорнули роботу відповідні консультаційні пункти з навчань населення

Святкували з книгою

Дата створення: 10:36 17.09.2018

Цієї осені в Радивилові знову настав «Час читати». Мистецький захід, що об’єднує тих, хто не уявляє себе без книги з тими, хто присвятили своє життя писемній творчості, відбувся у п’ятницю, 14 вересня.

НАРДЕП ВИСОКО ОЦІНИВ РЕЗУЛЬТАТИ РОБІТ

Дата створення: 09:38 13.09.2018

Черговий робочий візит у Радивилівську об’єднану територіальну громаду народний депутат України Олександр Дехтярчук розпочав із огляду ходу реконструкції міського стадіону «Колос», де нині проводяться масштабні дороговартісні роботи по заміні покрівлі та облаштуванню сучасних глядацьких місць на трибунах. Поспілкувавшись, разом із міським головою Миколою Карапетяном, з директором стадіону Григорієм Тимочком, народний депутат визначився з подальшими кроками у наданні практичної допомоги розвитку спорту в громаді та районі.

РОЗГЛЯНУЛИ ОПЕРАТИВНО

Дата створення: 09:36 13.09.2018

Порядок денний позачергової сорок п’ятої сесії міської ради  восьмого скликання, що відбулась 11 вересня, включав більше двох десятків важливих питань, які вимагали оперативного вирішення. Всі вони були попередньо розглянуті на засіданнях профільних депутатських комісій, тож якихось особливих заперечень чи змін у ході затвердження рішень у сесійному залі не виникало. Отож, під час сесії було розглянуто наступні питання: Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; Про Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Радивилівської міської ради; Про передачу на баланс ОСББ  багатоквартирних житлових будинків в м. Радивилів;