Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

У Круках та Копанях відремонтували автобусні зупинки

Дата створення: 16:03 29.10.2019

Результатом успішно проведеної толоки у двох віддалених селах Підзамчівського старостинського округу стали дві відремонтовані автобусні зупинки. Не інакше, як спільним досягненням називає ці зміни сільській місцевості в.о. старости Підзамчівського старостинського округу Лариса Воронко:

Підзамчівський колектив виступив на обласному фестивалі

Дата створення: 15:59 29.10.2019

Вокальний ансамбль"Чисті роси" Будинку культури с.Підзамче та солістка Віта Казмірук яскраво представили Радивилівську громаду на обласному фестивалі сільських аматорських колективів"Таланти твої, Рівенщино!», який проходив в м.Дубні минулих вихідних.

У 75-ту річницю визволення України

Дата створення: 18:10 28.10.2019

В Радивилові та старостинських округах об’єднаної територіальної громади відбулись меморіальні заходи. Громада вшановувала пам’ять героїв-захисників, які заплатили власним життям за мирне майбуття поколінь.

З робочим візитом у Радивилові побував народний депутат України від Дубенського виборчого округу Олександр Аліксійчук

Дата створення: 11:44 28.10.2019

У залі засідань міської ради народний депутат провів особистий прийом громадян, під час якого взяв під особистий контроль вирішення питання відсутності суддів у Радивилівському районі – це створює суттєві перешкоди у захисті місцевими жителями своїх прав. У ракурсі соціального захисту населення до О.Аліксійчука надійшло звернення стосовно допомоги при купівлі слухових апаратів людям, які цього потребують і належать до малозабезпечених верств населення. Обговорювались також питання земельної реформи, жителів району гостро цікавило питання про зняття мораторію на продаж землі. З міським головою М.Карапетяном окреслили перспективу виготовлення проєктно-кошторисної документації на дорогу Н-02 (Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка), яка пролягає на відповідній ділянці території Радивилівської ОТГ (в напрямку до м.Почаєва). З головним лікарем Радивилівської районної лікарні Ф.Стецюком відбувся діалог про застаріле обладнання в лабораторіях медзакладу, яке потребує модернізації, недостатнє фінансування на оплату праці медичних працівників та  потребу в ремонтних роботах приміщення лікарні.

Радивилівський ЦНАП визнано взірцем кращих практик

Дата створення: 12:36 25.10.2019

Днями в Центрі надання адмінпослуг Радивилівської міської ради відбувся семінар, учасниками якого стали керівники ОТГ та Центрів надання адміністративних послуг сільських та міських рад Волинської, Закарпатської, Черкаської та Рівненської областей. Зібралися тут з метою вивчення досвіду Радивилівської міської ради у питаннях створення міськрайонного ЦНАПу та організації ефективної його роботи.  

В Радивилові – футбол!

Дата створення: 12:34 25.10.2019

За кубок чемпіонів ближніх районів позмагаються:

Про громаду мрії найкраще розповіла радивилівська молодь

Дата створення: 09:15 24.10.2019

Минулої неділі у кінопалаці «Україна» в місті Рівне  відбулося урочисте відкриття  4 –го Міжнародного кінофестивалю  під назвою «Місто мрії». Розпочався він з традиційних слів привітань та показом кінострічки «Східняк» з Богданом Бенюком у головній ролі.

ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ ДО ШКОЛИ!

Дата створення: 09:07 24.10.2019

Вихованці Немирівського освітнього закладу Радивилівської об’єднаної громади, які проживають у с.Гаї-Лев’ятинські, відтепер мають  комфортабельний автобус, яким щодня доїжджатимуть на уроки.

В учнів радивилівської громади – двотижневі канікули

Дата створення: 12:11 23.10.2019

Осінні вакації розпочнуться з 28 жовтня і триватимуть по 10 листопада включно.

У Радивилові побував відомий казкар

Дата створення: 11:25 23.10.2019

На запрошення міської бібліотеки, освітні заклади міста цього тижня  відвідав улюбленець дітлахів, відомий львівський письменник Олександр Зімба, який, до того ж, є Заслуженим тренером України з важкої атлетики.