Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

КОЛИ РАДІЮТЬ ДІТИ, Є МАЙБУТНЄ!

Дата створення: 17:31 26.03.2019

У Перенятинському ДНЗ «Колосок» цього вівторка було людно, як на велике свято. А подія тут сталася і справді непересічна, без перебільшення – празникова! У дитсадку – новосілля: входини у капітально відремонтовану  групу відзначали найстарші вихованці.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА – ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Дата створення: 14:36 22.03.2019

Одним із основних завдань цивільного захисту є оперативне оповіщення населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації, своєчасне інформування про обстановку та заходи, що вживаються для запобігання надзвичайним ситуаціям та подолання їх наслідків.

Оголошення

Дата створення: 14:21 22.03.2019

В звязку з виконанням робіт на ЛЕП 10 кВ місто 02.04 з 9.00 год. до 16.00 год. буде припинено падачу електроенергії споживачам міста Радивилів вулиць Возєднання, Толстого, Ковпака, Лісова, Кременецька, Квіткова, Мандрика, Сонячна, Богуна, Проста, Вишнева, Козацька, Молодіжна, Похільченка, Бальзака, Кривоноса, Шевченка, Вишні, Нахімова, Хмельницького, Волоковенка, Паркова.

У річницю визволення міста

Дата створення: 17:50 19.03.2019

19 березня – особливий день у долі Радивилова: навесні, 75 років тому,  наше місто було героїчно звільнено від німецько-фашистських загарбників.

До Дня визволення Радивилова

Дата створення: 17:14 18.03.2019

19 березня 2019 року  минає 75 річниця визволення нашого міста Радивилова  від німецько-фашистських загарбників.

У День українських добровольців

Дата створення: 12:19 15.03.2019

В четвер, 14 березня, у залі засідань міської ради відбулись урочистості за участю міського голови М.А.Карапетяна, військового комісара Радивилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника В.А.Мельничука. Жителям громади, які за велінням совісті стали на захист Батьківщини у боротьбі за її суверенітет, було вручено почесні відзнаки Президента України «За участь у антитерористичній операції». Загалом, всього двадцять вісім нагород потрапили у руки тим, хто пройшли бойовий шлях на сході України. 

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Дата створення: 09:36 15.03.2019

Забезпечення індексації пенсій, проведення монетизації субсидій, підтримка сім’ї та підвищення рівня народжуваності. Такі пріоритети роботи Мінсоцполітики на 2019 рік були озвучені Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом під час колегії Міністерства соціальної політики України, яка відбулась нещодавно у м. Києві. Участь у колегії Міністерства соціальної політики України взяв міський голова М.Карапетян. 

УГОДА ПРО ПАРТНЕРСТВО

Дата створення: 09:34 15.03.2019

В реалізації Проекту «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, а саме «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування», що фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією NIRAS, підписана нещодавно міським головою М.Карапетяном.

Тобі, Тарасе, пам'ять наша й квіти

Дата створення: 17:44 11.03.2019

Вічна Шевченкова весна знову прийшла на українську землю, яку так дбайливо засівав словом Великий Кобзар.

ПРИВІТАЛИ ЖІНОК-ТРУДІВНИЦЬ

Дата створення: 17:40 11.03.2019

Урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня відбулися в міському будинку культури минулого четверга, напередодні свята. Яскравою святковою програмою порадували жінок, що вщерть заповнили концертний зал, вихованці Яни Гуски, народного аматорського ансамблю «Лелія»(керівник І.Чорнобай), чоловічий ансамбль МБК, учасники дитячого ансамблю «Веселі нотки» (М.Петровська).