Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Міським школам – щедрі подарунки

Дата створення: 09:43 29.12.2018

На порозі нового року з приємною місією обидва радивилівських навчально-виховні комплекси  відвідали міський голова М.А.Карапетян та його заступник з гуманітарних питань О.В.Пастух. На загальношкільних лінійках в урочистій обстановці в школи було передано набори посуду, сучасну аудіо-музичну апаратуру, тенісні столи та комплекти для настільного футболу.

ОТРИМАЛИ НОВЕ ПРИМІЩЕННЯ

Дата створення: 16:48 28.12.2018

Відтепер у Радивилові військоммату немає. Того, що досі тимчасово «квартирував» у приміщенні районної поліклініки. Починаючи з 28 грудня, функції військового комісаріату перейшли до установи, що знаходиться в приміщенні колишнього районного відділення Пенсійного фонду по вулиці Почаївській. Називається вона - «Радивилівський районний центр комплектування та соціальної підтримки».

Планували, як розвиватися громаді

Дата створення: 09:50 28.12.2018

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 16.11.2018, розпорядження голови облдержадміністрації від 16.11.2018 № 818 «Про раду регіонального розвитку при Рівненській обласній державній адміністрації» у четвер, 27 грудня, в залі засідань Радивилівської міської ради відбулися громадські слухання з питань регіонального та місцевого розвитку, перспективних планів дій на майбутнє.

ПЕРЕДНОВОРІЧНЕ РІШЕННЯ – ПРО РОЗПОДІЛ СУБВЕНЦІЇ

Дата створення: 17:25 27.12.2018

Саме з приводу бюджетних змін востаннє у році, що минає, депутати Радивилівської міської ради зібралися на робоче засідання. Хоч порядок денний позачергової, 52-ї сесії складався всього з одного питання, проігнорувати його означало б позбавити фінансових гарантій цілу низку об’єктів соціальної інфраструктури громади, які нині перебувають на етапі обновлення та реконструкції.

Добрим людям – на здоров’я!

Дата створення: 17:18 27.12.2018

Тільки вчора у відділенні денного перебування Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) встановили новорічну ялинку, як вже сьогодні біля неї – перший чудовий подарунок. На потреби пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату, які проходять тут оздоровлення, було презентований сучасний еліптичний тренажер  (альтернативна назва – орбітрек).

«Під ялинку»: Радивилівська громада отримала додаткову землю

Дата створення: 17:11 27.12.2018

В суботу, 22 грудня, завершився розпочатий Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, які були утворені до 2018 року. Більше восьмиста тисяч гектарів було передано і Радивилівській ОТГ.

Соцмережі як ефективна платформа для діалогу

Дата створення: 13:48 21.12.2018

У залі засідань Радивилівського районного центру зайнятості  відбулося навчання-тренінг на тему: «Комунікації. Сучасні технології», спікером якого виступив  Іван-Богдан Чорнобай – журналіст, громадський активіст. У своїй лекції з додатковою відеопрезентацією він детально зупинився на важливості використання соціальних мережах як актуального нині майданчика комунікацій влади  з громадськістю.  Присутні, серед яких побувала і секретар Радивилівської міської ради Інна Станіславівна Герасимчук, також  мали можливість ознайомитися з сучасними технологіями створення веб-сайтів та веб-сторінок. Участь в навчанні-тренінгу взяли представники громадських організацій Радивилівщини, місцевих рад району та засобів масової інформації, безробітні. Даний захід організовано за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації.

У переливах вогнів новорічних!

Дата створення: 09:58 21.12.2018

В середу надвечір головна ялинка Радивилова засяяла ілюмінацією, зібравши на центральній площі чимало зацікавлених містян.

Громадські слухання

Дата створення: 16:15 20.12.2018

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 16.11.2018, розпорядження голови облдержадміністрації від 16.11.2018 № 818 «Про раду регіонального розвитку при Рівненській обласній державній адміністрації» 27 грудня ц.р. об 11.00 год. в Залі засідань міської ради по вул. Парковій,5 в м.Радивилів відбудуться громадські слухання з питань регіонального та місцевого розвитку, перспективних планів дій на майбутнє. Визначені питання місцевого значення та пропозиції будуть внесені до плану соціально-економічного, культурного  розвитку ОТГ на 2019 рік та до стратегії розвитку Рівненської області.

Особливим діткам – особливе свято

Дата створення: 14:32 20.12.2018

Святий Чудотворець Миколай завітав до малечі, у кого список заповітних бажань складається не із цукерок, іграшок, або обновок з одягу. Небесний Покровитель огорнув теплом й турботою серця усіх, чия найбільш сокровенна мрія – бути здоровим.