Щирі вітання з професійним святом – Днем землевпорядника - всім, хто обрав своєю професією працю у сфері земельних відносин!

У ваших лавах –компетентні фахівці, чия наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку.

Майже півмільйона старих ламп обміняли на Рівненщині

Від старту всеукраїнської програми безкоштовного обміну ламп пройшло трохи більше місяця. За цей час програмою скористалися тисячі жителів Рівненщини, які у відділеннях Укрпошти обміняли близько 500 тисяч старих ламп на нові енергозберігаючі LED-лампи.

Визначення терміну використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує,що гідно з п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 – VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Податкова знижка за навчання дитини у вітчизняних закладах освіти

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Для проведення звірки по транспортному податку

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п.п. 267.6.10 п. 267.6 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – платники транспортного податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

Щодо декларування доходу, отриманого від надання в оренду земельного паю

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), визначений у порядку, встановленому п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). 

ГРОМАДОЮ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Шевченкове слово таке гаряче, що обпікає кожного справжнього українця невидимим вогнем. Ми завжди будемо стояти перед Шевченком, як перед своєю совістю, а в душах житиме його палке Слово, - сповнене любові і самопожертви.