Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Дружбівський клуб з новою музапаратурою

Дата створення: 16:21 30.11.2018

Старостинство сьогодні особисто відвідав голова об’єднаної громади М.А.Карапетян, передав завідувачці клубу С.Досмамедовій сучасну аудіотехніку.  Такі ж комплекти звукового обладнання днями отримають Радивилівський НВК «школа№1-гімназія» та клуб с.Гаї-Лев’ятинські.

У РАДИВИЛОВІ ОРГАНІЗОВАНО БЕЗКОШТОВНИЙ АНГЛОМОВНИЙ КЛУБ

Дата створення: 17:35 28.11.2018

Його модератор та викладач -  волонтер Корпусу Миру Тоні Фен із США. Прибув у нашу громаду на початку листопада, одразу після складання присяги в м.Києві. Два роки Тоні Фен житиме й працюватиме пліч-о-пліч з радивилівцями, впроваджуючи іноземний досвід успішного розвитку молодіжного середовища. За час свого перебування тут амбітний іноземець планує створити, зокрема,  сучасну платформу для якісного  спілкування креативних та ініціативних, мотивувати тинейджерів до волонтерства і здорового способу життя. А також дати старт хоча б кільком англомовним клубам та клубам за інтересами.

Плекаючи мистецьку надію

Дата створення: 10:22 27.11.2018

За сприяння Радивилівської міської ради, відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту цієї неділю в нашому місті відбувся сьомий міжобласний конкурс юних виконавців української інструментальної музики імені композитора-земляка Германа Леонтійовича Жуковського.

Мерехтить свіча пам’яті людської

Дата створення: 13:52 26.11.2018

Українці пережили три штучно створені голодомори. Найжорстокіший – у 1932-33 роках. Скільки селян прийняли мученицьку смерть у ті голодні місяці, достеменно невідомо й тепер. Підрахунки щодо числа жертв тих трагічних подій варіюються від чотирьох й аж до семи мільйонів...

В Радивилові організували творчий заміс

Дата створення: 10:02 26.11.2018

Основними «інгредієнтами» у його незвичайній рецептурі стали майстерність, вміння і таланти  Радивилівська земля знову гостинно розкрила обійми творчим особистостям, людям непересічного хисту й знань. Епіцентром головних подій п'ятниці, 23 листопада, став міський Будинок культури: тут проходив етнофест народно-ужиткового мистецтва під промовистою назвою «Радивилівський заміс». Захід організовано у рамках проекту об’єднання майстрів різних жанрів рукоділля та художнього мистецтва при Радивилівському історичному музеї задля представництва творчих досягнень нашої громади у туристичній галузі. Проект отримав грант на реалізацію від Українського культурного фонду, який очолює дружина президента Марина Порошенко.

ПІДТРИМКА МЕДИЦИНИ ВИМАГАЄ СКООРДИНОВАНИХ ЗУСИЛЬ

Дата створення: 10:12 23.11.2018

Від часу створення на території нашого району об’єднаних територіальних громад, значних змін та перетворень зазнало чимало галузей та управлінських ланок. Десь ці зміни пройшли швидко і легко, десь розтяглися у часі і доволі болюче зачепили інтереси окремих працівників та обслуговуваних ними категорій населення. До таких галузей належить і служба охорони здоров’я.

«Затишок» знову з художнім керівником

Дата створення: 16:50 21.11.2018

Це любительське ветеранське об’єднання стало центром життя людей, чия осіння пора у долі нерозривно пов’язана із піснею.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 16:32 21.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ! 

Вклонились пам’яті, вшанували подвиг

Дата створення: 16:25 21.11.2018

В середу, 21 листопада, у Радивилові відзначили День Свободи й Гідності

До енергонезалежності – через альтернативні ресурси

Дата створення: 10:08 21.11.2018

Як успішно переформатувати роботу закладів соціальної інфраструктури на  енергоощадний режим – новітні рішення з приводу цього директори шкіл й дитсадків, в.о. старост об’єднаної громади вивчали у вівторок, 20 листопада. У залі засідань Радивилівської міської ради проходив відкритий навчальний семінар за участю експерта у сфері енергозбереження, директора ТОВ «СІМПЕНЕРДЖІ» Віталія Устимчука (м.Луцьк).