При зміні прізвища чи місця реєстрації ФО-необхідно повідомити податковий орган

Головне управління ДПС у Рівненській області  звертає увагу, що у разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (прізвища, місця реєстрації тощо) фізичній особі необхідно подати Заяву за ф. № 5ДР до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи, або до будь-якого податкового органу якщо фізична особа тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання.

Сплата ЄСВ під час воєнного стану

Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що у зв’язку з дією воєнного стану фізичним особам-підприємцям, які провадять діяльність за спрощеною та загальною системами оподаткування, займаються незалежною професійною діяльністю, а також членам фермерських господарств надане право тимчасово, у період з 1 березня 2022 року та впродовж 12 місяців після скасування воєнного стану не нараховувати та не сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Такий крок застосований задля зменшення фінансового навантаження на підприємців та стимулювання їх до продовження діяльності, необхідної для країни в складних умовах війни.

Про спрощену систему оподаткування та земельний податок

 Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п. п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

В ОСТАННЮ ДОРОГУ – ВІД РІДНОГО ПОРОГУ…

У с. Батьків сьогодні пройшло відспівування полеглого в боях за Україну ГОРДІЙЧУКА Богдана Сергійовича. Він загинув 13 березня на Луганщині. Світлий, щирий, мужній воїн-захисник віддав своє життя за те, щоб ми могли жити під мирним небом України, розмовляти рідною мовою, шанувати історію та традиції свого народу.

Пожежі в екосистемах набирають обертів

Нагадуємо спалювання трави, листя, сміття та іншої рослинності заборонено законом та карається штрафом у розмірі від 3060 до 6120 гривень. Штраф для посадових осіб – від 15000 до 21000 гривень.

Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання. 

МИ ВКЛОНИЛИСЬ ЙОМУ НА ПРОЩАННЯ…

ВІЙНА – КРАЩИХ СИНІВ ЗАБИРАЄ. ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ КОРИДОРОМ ПОШАНИ СЬОГОДНІ ЗУСТРІЛИ ПОЛЕГЛОГО В БОЯХ НА ЛУГАНЩИНІ ГЕРОЯ - ГОРДІЙЧУКА БОГДАНА СЕРГІЙОВИЧА.

ЩО ТАКЕ КОЛАБОРАЦІОНІЗМ І ЯКЕ ПОКАРАННЯ ПЕРЕДБАЧЕНЕ ЗА ПОДІБНІ ДІЇ: РОЗ’ЯСНЕННЯ МІН’ЮСТУ

Незважаючи на щоденний подвиг наших співгромадян, які захищають Україну від ворога, продовжує збільшуватися і кількість осіб, засуджених за колабораційну діяльність. Зараз на обліку в органах пробації за правопорушення проти основ національної безпеки перебуває близько 600 осіб.