Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Оголошення

Дата створення: 11:17 25.01.2019

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

До сторіччя Соборності України

Дата створення: 18:02 22.01.2019

Так вже розпорядилась історія, що упродовж століть наш народ та землі

З роси і води – на довгі роки!

Дата створення: 14:41 21.01.2019

Цими днями свої славні ювілеї зустріли одразу два шанованих жителі нашого міста. Минулої п’ятниці щедрих 70 святковим вензелем вписалися у долю голови Радивилівської районної організації ветеранів, заслуженого працівника соціальної сфери України Василя Андрійовича Бондаря. Тоді ж у колі дорогих серцю людей свої поважні 80 відзначив і Микола Андрійович Дзюбанюк – в минулому директор міжколгоспного комбікормового заводу.

До Дня Соборності України

Дата створення: 10:03 21.01.2019

З щирим серцем - добрим людям: заколядувати!

Дата створення: 18:07 17.01.2019

Знадобилось всього кілька років, аби радивилівське свято коляди переросло у красиву різдвяну традицію. Такі події, стверджують і учасники, і глядачі, здатні надовго зігрівати людські душі особливим світлом, подібним тому, що ним більш як дві тисячі років тому Вифлеємська зірка сповістила увесь світ про народження Ісуса Христа - Сина Божого.  Завжди на Різдвяні свята у нас весело й гамірно. Не буває так, щоб місцевих ґаздів у ці дні та й не відвідали колядники, щедрувальники чи посівальники. Бо як же інакше? Саме під супровід їхніх побажань-привітань до нас і приходять оті оспівані «три празники в гості». А величним підсумком усієї щедрої низки святкових новорічних звичаїв є фестиваль коляди, який ближче до завершення різдвяних свят організовують у нашій об'єднаній громаді. Як і торік, на сцені міського Будинку культури знову зібралися кращі колядники міста та старостинських округів. У четвер, 17 січня, учасники художньої самодіяльності сіл Дружби, Перенятина, Гаїв-Лев'ятинських, Підзамчого, а також аматори радивилівської сцени, а це і дорослі й діти - усі разом славили Новонародженого Христа у різдвяних піснеспівах, вселяючи тим самим надію та радість у серця присутніх. Хвилюючі емоції та неймовірні відчуття родинного єднання переповнювали кожного, хто не полінувався відвідати Будинок культури та переглянути видовищну різдвяну програму.

З колядою йдемо!

Дата створення: 10:58 16.01.2019

Учні та педагоги радивилівських загальноосвітніх навчальних закладів згуртували жителів міста видовищними новорічно-різдвяними віншуваннями

А громада – колядує!

Дата створення: 09:26 11.01.2019

Українське Різдво неможливо уявити без коляди, без новорічних віншувань та щиросердечних побажань на щастя, на здоров’я, на добро. В цьому – наші традиції і, власне, колорит цього свята.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 11:29 08.01.2019

В четвер, 24 січня 2019 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергова пятдесят четверта сесія міської ради восьмого скликання.

Оголошення

Дата створення: 15:39 03.01.2019

В звязку з виконанням робіт на лінії 04 КВ від ТП 22 м.Радивилів і ТП 70 м.Радивилів буде припинено подачу електроенергії споживачам  міста Радивилова: 

Роботодавців попередили про відповідальність перед законом

Дата створення: 12:41 29.12.2018

За недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці найманим працівникам.