Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

До відома депутатів міської ради

Дата створення: 09:26 31.07.2020

04 серпня ц.р. о 15.00 год. в залі засідань міської ради по вул.Парковій,5 у м.Радивилів відбудеться позачергова 79 сесіїя міської ради восьмого скликання.

У віддалених селах громади освітлюють вулиці

Дата створення: 11:57 30.07.2020

Поліпшуються умови зовнішнього благоустрою у населених пунктах старостинських округів Радивилівської ОТГ: наразі міською радою здійснюється робота по встановленню вуличної електромережі в селах Підлипки та Стоянівка Підзамчівського старостинського округу. Уже завершили цей процес в Перенятині. На черзі  - Адамівка.

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

Дата створення: 16:33 29.07.2020

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН з метою підвищення інформованості громадськості про цю проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно протидіяти цьому явищу.  

Багатодітні матері громади отримали державні нагороди

Дата створення: 16:27 29.07.2020

Нагрудні знаки та посвідчення «Мати-героїня» жінкам, котрі народили п’ятеро і більше дітей, вручали за адресами їх проживання очільник Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян та голова  райдержадміністрації В.В.Пекарський.

Увага!!! Вікдключення електроенергії

Дата створення: 11:28 29.07.2020

В зв"язку з виконанням робіт по капітальному ремонту обладнання,  подачу електроенергії буде припинено споживачам м.Радивилів по вулицях Мазепи, Пушкіна, Конституції,Сонячній, Молодіжній, Похільченка, Мандрика, Квітковій, Бальзака

РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області інформує

Дата створення: 15:51 27.07.2020

27 липня 2020 року в приміщенні Радивилівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася нарада працівників Радивилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, Радивилівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  

Оновили в’їзний знак до міста

Дата створення: 12:53 21.07.2020

У Радивилові оновили в’їзний знак до міста зі сторони Крупця.

За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

Дата створення: 12:50 21.07.2020

За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

З молитвою пам’яті – у шості роковини загибелі

Дата створення: 14:17 17.07.2020

На місці вічного спочинку полеглого захисника України з м.Радивилова Ігоря Черняка сьогодні відбулися поминальні заходи.