До енергонезалежності – через альтернативні ресурси

Як успішно переформатувати роботу закладів соціальної інфраструктури на  енергоощадний режим – новітні рішення з приводу цього директори шкіл й дитсадків, в.о. старост об’єднаної громади вивчали у вівторок, 20 листопада. У залі засідань Радивилівської міської ради проходив відкритий навчальний семінар за участю експерта у сфері енергозбереження, директора ТОВ «СІМПЕНЕРДЖІ» Віталія Устимчука (м.Луцьк).

Заслужено – «народні» та «зразкові»

У вівторок, 20 листопада, на сцені міського Будинку культури проходила переатестація творчих колективів об’єднаної громади, які працюють у різних жанрах і носять почесне звання «народний» та «зразковий».

До Дня Гідності та Свободи

У середу, 21 листопада, відбудеться відзначення Дня Гідності та Свободи. Початок урочистих заходів о 12:00 год.  біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні в м.Радивилові.

Цвітом посеред пізньої осені - пісня

Надворі осінь... А це пора, коли на душі стає прохолодно і просто хочеться зігрітись чиєюсь присутністю, простим теплим словом, або хорошою українською піснею. У такі дні, щоб не впасти у сезонну апатію, учасники клубу «Надвечір’я» запросили жителів Радивилова на музичну вітальню «Надворі осінь, у душі – весна». В центрі уваги, як і завжди, була пісня – українська, добре відома, улюблена і зовсім нова. У концерті прозвучали сучасні українські пісні: «Щастя, нам українці», «Сини України», «Смуглянка» , «Україна – вишиванка», «Медова нічка», «Перелаз мій, перелаз», народні пісні: «Дунаю, Дунаю», «Чи ти чув, миленький?», «Шинок і чарочка», «Ой, почуйте, жіночки», «Закувала зозуленька», «А я чорнява», «Тільки не балуй», «Кум – зараза», а ще чудові авторські пісні музичного керівника клубу Марії Федорович «Нічка зоряна» та «Соловейко тьох». Свою аматорську майстерність та творчо наповнені номери глядачам дарували: хоровий колектив «Надвечір’я», дуети у складі: Катерини Романюк та Марії Іванюк, Павла Сотнічука та Василя Філіпчука, Марії Попович та Галини Климчук, Петра Лисака та Михайла Цап’яка, Марії Іванюк та Олени Кухарук, жіночі та чоловічі групи ансамблю, солісти. Аматорський колектив клубу «Надвечір’я» подарував глядачам справжнє свято пісні, а ті в свою чергу дякували артистам оваціями, підтримували щирими оплесками, дарували квіти.  В заході взяли участь: заступник міського голови Олександр Пастух, який привітав клуб «Надвечір’я» з успішним виступом і вручив від імені міського голови Миколи Карапетяна святковий торт, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Ірина Ковалевська та волонтер Корпусу Миру США Тоні Фан.

Важливим питанням – конструктивні рішення

У п’ятницю, 9 листопада, працювала позачергова, 49-а сесія Радивилівської міської ради восьмого скликання. Депутати плідно розглянули два десятки питань, винесених на порядок денний. Оскільки усі вони пройшли попереднє обговорення під час роботи постійних профільних комісій, депутати без особливого затягування в часі прийняли стосовно них відповідні рішення.

МНОГИХ ЛІТ - ПОЧЕСНОМУ ВЕТЕРАНУ УКРАЇНИ

Цими осінніми днями щедрий ювілей – 85-річчя від Дня народження – відзначив відомий в нашому краї педагог, Почесний ветеран України, керівник міської організації ветеранів, колишній вчитель математики міської середньої школи №1 Воронко Дмитро Костянтинович.

Про що "розповіли" оборонні бастіони Перенятинського замку?

Вперше в Радивилівській об’єднаній громаді проходила  класична археологічна розвідка: починаючи від понеділка,  поблизу Перенятина працювала група істориків-дослідників. Неподалік від сільської церкви, будівництво якої датовано 1670 роком,  відмінно збереглися залишки земляних валів середньовічного городища, що в далекому минулому слугували надійним форпостом його жителям. Тепер же становлять неабияку наукову цінність, бо здатні "дати відповіді"  на запитання, представники яких культур залишили свій слід  на Радивилівщині?