В перший день літа Україна разом із міжнародною спільнотою відзначатиме День захисту дітей. Принагідно до цього свята у залі засідань Радивилівської міської ради відбулась особлива зустріч, результатом якої стали радісні усмішки і щасливі дитячі очі.

Радивилівською міською радою, спільно з міжнародним благодійним фондом «Можливості», сьогодні реалізовано чудову ініціативу: вручено подарунки дітям статусних категорій. Таку особливу місію виконали заступник міського голови Олександр Пастух та заступниця голови Дубенської райдержадміністрації Ірина Кружайло, яка побувала з робочим візитом у Радивилівській міській раді.  Вона адресувала юним учасникам зустрічі побажання міцного здоров’я, яскравих емоцій щастя та повсякденного Божого захисту і зазначила, що подарунки від міжнародного благодійного фонду  «Можливості» діти Дубенщини отримують вже п’ять років поспіль. В цей проект цьогоріч долучено і Радивилівську територіальну громаду, оскільки вона стала частиною об’єднаного Дубенського району.

Всього вісімнадцять дітей громади з числа внутрішньо переміщених осіб,  діти-сироти, діти загиблих атовців і діти з сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, віком до 10 років, отримали від міжнародного благодійного проекту «Можливості», який реалізовує співпрацю з українськими регіонами через релігійні організації,  так звану «Сумку Самаритянина» - ігрові набори, зібрані українським дітям  учнями американських шкіл, а також пізнавальну християнську літературу.

Від міської ради дітям також було презентовано асортимент розвивальних іграшок. При цьому заступник міського голови Олександр Пастух зазначив, наскільки талановитими та ініціативними є наймолодші жителі громади, адже активно долучаються до багатьох мистецьких проектів, успішно навчаються та розвивають свої творчі здібності.  Він підкреслив, що саме від дорослих залежить, в яких умовах будуть жити діти та на яких традиціях зростатимуть. А тому тільки спільними зусиллями родини, держави та суспільства в цілому можна виховати всебічно розвинене, талановите, освічене нове покоління. 

Ірина Кружайло також відвідала Радивилівський міський центр соціальних служб де вручила подарунки від організації МБФ "Можливості" 13 дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Найкращою подякою дорослим за позитивні емоції та щедрі подарунки стали радісні дитячі усмішки.