«Під ялинку»: Радивилівська громада отримала додаткову землю

В суботу, 22 грудня, завершився розпочатий Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, які були утворені до 2018 року. Більше восьмиста тисяч гектарів було передано і Радивилівській ОТГ.

Соцмережі як ефективна платформа для діалогу

У залі засідань Радивилівського районного центру зайнятості  відбулося навчання-тренінг на тему: «Комунікації. Сучасні технології», спікером якого виступив  Іван-Богдан Чорнобай – журналіст, громадський активіст. У своїй лекції з додатковою відеопрезентацією він детально зупинився на важливості використання соціальних мережах як актуального нині майданчика комунікацій влади  з громадськістю.  Присутні, серед яких побувала і секретар Радивилівської міської ради Інна Станіславівна Герасимчук, також  мали можливість ознайомитися з сучасними технологіями створення веб-сайтів та веб-сторінок. Участь в навчанні-тренінгу взяли представники громадських організацій Радивилівщини, місцевих рад району та засобів масової інформації, безробітні. Даний захід організовано за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації.

У переливах вогнів новорічних!

В середу надвечір головна ялинка Радивилова засяяла ілюмінацією, зібравши на центральній площі чимало зацікавлених містян.

Громадські слухання

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 16.11.2018, розпорядження голови облдержадміністрації від 16.11.2018 № 818 «Про раду регіонального розвитку при Рівненській обласній державній адміністрації» 27 грудня ц.р. об 11.00 год. в Залі засідань міської ради по вул. Парковій,5 в м.Радивилів відбудуться громадські слухання з питань регіонального та місцевого розвитку, перспективних планів дій на майбутнє. Визначені питання місцевого значення та пропозиції будуть внесені до плану соціально-економічного, культурного  розвитку ОТГ на 2019 рік та до стратегії розвитку Рівненської області.

Особливим діткам – особливе свято

Святий Чудотворець Миколай завітав до малечі, у кого список заповітних бажань складається не із цукерок, іграшок, або обновок з одягу. Небесний Покровитель огорнув теплом й турботою серця усіх, чия найбільш сокровенна мрія – бути здоровим.

Духовий оркестр – у нових костюмах

Цьогоріч на Миколая отримали подарунок, про який давно мріяли,  і вихованці  дитячого зразкового духового оркестру Радивилівського міського Будинку школяра. Відтепер колектив не тільки гарно «звучатиме», але й куди більш естетично виглядатиме. За сприяння міського голови М.А.Карапетяна, в бюджеті вдалось викроїти необхідну суму, аби юні музиканти, нарешті, переодягнулись із зношених жилетів-шаровар у нові, сучасні концертні костюми.

На просторах «Різдвяної казки"

Педагоги Радивилівського Будинку школяра організували жителям міста цікаві передноворічні майстер-класи. Напередодні Святого Миколая просто з-за тутешніх стін проліг маршрут у «Різдвяну казку» - саме під такою назвою проходила творча зустріч, усіх, хто захоплюється напрямком «хенд-мейд».

В передчутті дива: головна ялинка міста вже у прикрасах!

У Радивилівській об’єднаній громаді розпочато активні приготування до зимових свят. Перший дзвіночок, який сповістив про дивовижу новорічної феєрії, яка ось-ось заполонить все довкола, уже виструнчився на засніженому гіллі разом з іншим ялинковими прикрасами. Починаючи з суботи, 15 грудня, працівники бригади з благоустрою міської ради приступили до оздоблення новорічного символу, який стане епіцентром всіх радісних подій в найближчі зимові тижні.

МАРШРУТОМ УСПІХУ НАШОЇ ГРОМАДИ

На виїзному семінарі у Радивилові побували голови, секретарі, члени виконавчих комітетів сільських та селищних рад області, які лише нещодавно наважились на перші кроки в напрямку адміністративно-територіальної реформи і нині - в пошуку ефективних способів впровадження на своїх територіях ключових концепцій децентралізації. Головувала на засіданні виконавчий директор Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Грещук.

А Чорнобиль і досі болить

Ось уже більше тридцяти років не стихає скорботне відлуння Чорнобильських дзвонів, не втрачає своєї гіркоти слід, який залишила після себе та страшна аварія  на четвертому енергоблоці сумнозвісної атомної електростанції.