У кожної дитини своя доля. У кожної людини свій шлях. У когось рівна дорога, а комусь залишається коса стежка, яку потрібно самому вирівнювати протягом усього життя. Трапляється так, що цю стежку малюють своїм дітям власні батьки.

  Але потрібно памятати, що навколо є небайдужі люди, які завжди     готові   прийти на допомогу. Це можуть бути рідні, сусіди, друзі і навіть   незнайомці. Тому озирайтеся  навколо, вітайтеся і дивіться один одному   у вічі – це так важливо!

 Фахівці центру соціальних служб продовжують акцію до Дня захисту   дітей і передають для них одяг. Як важливо вчасно отримати подарунок,   особливо тоді, коли вже призначена опіка, а кошти ще не надійшли. Ось   і костюм на шкільне свято і знову гордо можна стояти серед дітей. А   хтось у такому буде хизуватися на останньому випускному дзвонику.   Мама хвилювалася, що після сімейної трагедії коштів не залишилося. А     син закінчує четвертий клас  і так хочеться, щоб був не гірший інших. І тут   не лише для старшого, а ще й для меншого сина подарунок отримала.

 За всі добрі справи і позитивні дитячі емоції ми дякуємо вам, щедрі благодійники.