Альтернативна енергетика – драйвер розвитку громади

Про новітні чинники та еко-ресурси, завдяки яким приватне господарство чи бізнес-напрямок могли б стати максимально енергопасивними та економними, радивилівцям розповіли досвідчені фахівці в галузі альтернативної енергетики та обладнання з міст Дубна, Луцька. Відбулась он-лайн презентація енергоощадних технологій застосування енергії сонця, вітру, землі та води, в результаті яких дім не тільки починає «економити», а й приносить своїм господарям відчутний фінансовий дохід. Про експлуатаційні особливості фотовольтаїчних модулів у приватній садибі та кращі бренди у їх виробництві аудиторію вичерпно поінформувала представник компанії ТОВ «МБІ Девелопмент» офіційного імпортера SunPower в Україні Анна Нестеренко. Серед іншого вона зауважила:

Через художнє полотно – до людського серця

У четвер, 18 жовтня, центральна міська бібліотека гостинно відчинила двері тематичної арт-вітальні. Головними серед запрошених були люди непересічного хисту, які здатні виливати глибочінь внутрішнього світу на полотно.

ВІДРАЗУ ДВА ВАЖЛИВІ ЗВЕРНЕННЯ прийняли депутати під час позачергової сорок восьмої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулась 16 жовтня 2018 року.

На розгляд позачергової сесії були винесені наступні питання: Про внесення змін у рішення сесії міської ради від 07.06.2017 року № 278 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Радивилівської ОТГ на 2017-2020 роки» (із змінами та доповненнями); Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 23.01.2018 № 413 « Про Програму благоустрою Радивилівської ОТГ на 2018 рік»; Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; Про звернення депутатів Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади щодо руху великовагового транспорту; Про звернення депутатів Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади щодо  виділення коштів з державного бюджету на забезпечення централізованих заходів з  лікування хворих на цукровий діабет в Україні.

МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО: НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Громадські слухання «Про доцільність укладання договорів міжмуніципального співробітництва між Радивилівською міською , Крупецькою та Козинською сільськими радами  у сфері надання дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років права на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження  компенсуючого типу, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти (шкіл-інтернатів) за формою делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів та між Радивилівською міською та Крупецькою сільською радами Радивилівською  у сфері надання соціальних послуг та за формою спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної  форми власності – інфраструктурних об’єктів» відбулись 10 жовтня 2018 року в сесійній залі адмінприміщення міської ради.

ЗАХИСНИКІВ ВІДЗНАЧИЛИ НАГОРОДАМИ

З вітальними промовами до присутніх на торжестві звернулись міський голова Микола Аракелович Карапетян та районний військовий комісар Василь Анатолійович Мельничук. Найбільше теплих слів та щирих побажань здоров’я, мужності та стійкості було адресовано учасникам антитерористичної операції на сході України, які прибули на свято переважно у військовій камуфляжній формі, з бойовими відзнаками хоробрості на грудях.

Мої роки – моє багатство

Саме  в час, коли  чарівна  осінь  порозвішувала  на  гілочках  дукати  золотого  листя, ми відзначаємо особливе свято - День  людей мудрого  віку. Тематичний захід для сивочолих односельчан організували і в Підзамчому. Ведучі  Валентина Мельничук  та  Світлана  Атаденко  привітали  присутніх, які зібралися у залі клубу,  зі  святом. Висловили шану і повагу  людям, які пройшли  великий  віковий  і  життєвий  шлях, при цьому, самовіддано трудилися та примножували найголовніші із чеснот – віру, мудрість, порядність.