Про безпеку праці – робітникам з благоустрою

Щоб мінімізувати ризики нещасних випадків під час прибирання вулиць, працівникам з благоустрою міської ради нагадали про основні правила безпеки. Для цього у малому залі міського будинку культури було організовано загальні навчання за участю в.о. старост, під час якої компетентні роз’яснення з приводу надав В.А.Воронко, провідний спеціаліст з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційно-оборонної роботи і охорони  праці міської ради. Основні рекомендації стосувалися, зокрема, дотримання експлуатаційних  вимог у поводженні з електроінструментом, необхідності використання спецодягу та сигнальних курток під час прибирання вдовж проїжджої частини. Тим, хто щодня дбає про затишок та благоустрій нашого міста, також було роздано інформаційні листівки з переліком правил, які допоможуть убезпечитися від травматизму. Крім того, присутніх було поінформовано і щодо того, як діяти у разі нещасного випадку або надзвичайних ситуаціях.  Таких, зокрема, як ураження електрострумом, опіках, кровотечах та інших пораненнях.

Вчитель – це ціле життя, присвячене школі і учням

Жовтень, щедрий на барви осінні, багатий також на плоди, що їх дарує людині природа. Символічно, що саме в таку благодатну пору відзначають своє професійне свято ті, хто присвятили себе навчанню та вихованню підростаючого покоління. Адже вчительське слово, як і добірне зерно, здатне прорости добром, людяністю, вихованістю та порядністю.

Комісія з питань захисту прав дитини розпочала свою роботу

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та з метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив затвердити положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради.

З турботою про тих, хто в літах…

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати: 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Коли в твоєму серці - музика

В перший жовтневий день жителів та гостей нашого міста об’єднала музика: у актовій школі Радивилівської дитячої школи мистецтв ім.Германа Жуковського вже традиційно відбувся святковий концерт.

Утримались більшістю лише раз Щоб не допустити колапсу в лісогосподарствах

В ході роботи чергової, сорок шостої сесії Радивилівської міської ради, яка проходила у четвер, 27 вересня, депутати заслухати, наскільки ефективно в Радивилівській об’єднаній громаді відбувається реалізація низки довгострокових цільових програм. Звітувала, зокрема, і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ірина Миколаївна Ковалевська, яка розставила основні акценти у реалізації програми роботи з обдарованою молоддю. В цьому руслі проводиться систематична робота з усіма талановитими та старанними школярами, створено максимально комфортне середовище, аби і педагоги загальноосвітніх закладів виявляли авторські ініціативи, укладаючи методичні і навчальні матеріали з питань роботи з обдарованою молоддю. Талановитих дітей, які формують імідж громади, урочисто пошановують під час різноманітних місцевих заходів. А кращим віднедавна передбачено і стипендію міського голови. Цьогоріч, зокрема, за старанність у знаннях, яка увінчалась перемогою на всеукраїнській платформі юних мовознавців, такий  фінансовий стимул отримала вихованка Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» ім.П.Г.Стрижака Єлизавета Козіброда. Значна увага приділялась і оздоровленню наймолодших жителів об’єднаної громади: відтак, впродовж оздоровчої кампанії за минулий рік вдалось забезпечити відпочинком 572 дитини, з яких 344 входять до пільгових категорій. Усі діти, які направлялись на оздоровлення та відпочинок, пройшли безоплатне медичне обстеження.

Підлипки: територія мотодрайву

До свят та подій, які формують історію громади, поправу, можна  віднести і змагання з мотоциклетного кросу за кубок міського голови, які уже другий рік поспіль проходять у с.Підлипки Підзамчівського старостинського округу.

Щоб кожна покинута дитина знайшла своїх батьків!

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято - День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт.