В місті триває масштабна робота із озеленення та декорування квітами: яскравими візерунками тягнуться до сонця декоративні сорти сульфіній, що їх придбано Радивилівською міською радою понад сто кущів. Пишними кольоровими ліхтариками вони уже зайняли свої місця на центральній площі Незалежності і милуватимуть око жителів та гостей територіальної громади аж до самих заморозків.

В передсвяткових приготуваннях до відзначення Дня міста працівниками з благоустрою Радивилівської міської ради висаджено вельми широкий асортимент різновидів квітучих рослин: на алеях та клумбах оригінально поєднали чорнобривці, левові ротики, гвоздику, братики, маргаритки. Понад сто саджанців жоржин створять пишні візерунки неподалік головної міської сцени.

Як зазначив перший заступник міського голови Віктор Ісюк, виконано більш як 70 відсотків робіт із запланованого, що стосується декорування міста квітами. Адже в планах доповнити квітучу картину Радивилова  ще чорнобривцями, агератумом, бегоніями.

Щороку Радивилівською міською радою проводиться кропітка і масштабна робота з озеленення міста та старостинських округів громади. Так, зокрема, торік на центральній площі, біля центру надання адміністративних послуг та адміністративного приміщення міської ради  заклали трояндові клумби, а цієї весни в міському парку відпочинку висадили оригінальні композиції із тюльпанів.

Уся ця квітуча дивовижа малює з наших буднів - свято і, безумовно, надихає містян примножувати успіхи й досягнення рідного Радивилова.