З колядою йдемо!

Учні та педагоги радивилівських загальноосвітніх навчальних закладів згуртували жителів міста видовищними новорічно-різдвяними віншуваннями

А громада – колядує!

Українське Різдво неможливо уявити без коляди, без новорічних віншувань та щиросердечних побажань на щастя, на здоров’я, на добро. В цьому – наші традиції і, власне, колорит цього свята.

Оголошення

В звязку з виконанням робіт на лінії 04 КВ від ТП 22 м.Радивилів і ТП 70 м.Радивилів буде припинено подачу електроенергії споживачам  міста Радивилова: 

Міським школам – щедрі подарунки

На порозі нового року з приємною місією обидва радивилівських навчально-виховні комплекси  відвідали міський голова М.А.Карапетян та його заступник з гуманітарних питань О.В.Пастух. На загальношкільних лінійках в урочистій обстановці в школи було передано набори посуду, сучасну аудіо-музичну апаратуру, тенісні столи та комплекти для настільного футболу.

ОТРИМАЛИ НОВЕ ПРИМІЩЕННЯ

Відтепер у Радивилові військоммату немає. Того, що досі тимчасово «квартирував» у приміщенні районної поліклініки. Починаючи з 28 грудня, функції військового комісаріату перейшли до установи, що знаходиться в приміщенні колишнього районного відділення Пенсійного фонду по вулиці Почаївській. Називається вона - «Радивилівський районний центр комплектування та соціальної підтримки».

Планували, як розвиватися громаді

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 16.11.2018, розпорядження голови облдержадміністрації від 16.11.2018 № 818 «Про раду регіонального розвитку при Рівненській обласній державній адміністрації» у четвер, 27 грудня, в залі засідань Радивилівської міської ради відбулися громадські слухання з питань регіонального та місцевого розвитку, перспективних планів дій на майбутнє.

ПЕРЕДНОВОРІЧНЕ РІШЕННЯ – ПРО РОЗПОДІЛ СУБВЕНЦІЇ

Саме з приводу бюджетних змін востаннє у році, що минає, депутати Радивилівської міської ради зібралися на робоче засідання. Хоч порядок денний позачергової, 52-ї сесії складався всього з одного питання, проігнорувати його означало б позбавити фінансових гарантій цілу низку об’єктів соціальної інфраструктури громади, які нині перебувають на етапі обновлення та реконструкції.

Добрим людям – на здоров’я!

Тільки вчора у відділенні денного перебування Радивилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) встановили новорічну ялинку, як вже сьогодні біля неї – перший чудовий подарунок. На потреби пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату, які проходять тут оздоровлення, було презентований сучасний еліптичний тренажер  (альтернативна назва – орбітрек).