Міський голова узгодив початок ремонту головного автошляху ОТГ

Дорожнє покриття автошляху на Почаїв, а саме найбільш зруйнованої його ділянки, що бере початок  від залізничного переїзду м.Радивилова до межі з Тернопільською областю, пролягаючи через села Батьків, Башарівка, Перенятин, Підзамче, відновлюватимуть фахівці ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56». Цьогоріч у квітні Радивилівська міська рада профінансувала виготовлення відповідної проєктної документації, яка отримала погодження та підтвердження у Державному агентстві автомобільних доріг України. Відтак, на початок ремонтних робітавтошляху державного значення Н-02/М-06/- Кременець - Біла Церква – Ржищів - Канів-Софіївка (на ділянці км 4+402 – км 20+798) із державного бюджету було виділено кошти в сумі 146, 2 млн грн. Загальна вартість проєкту складає понад 200 млн грн. Повністю об’єкт має бути завершений у наступному, 2021-му році.

До Дня фізкультурника

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

Про секрети успіху та досягнення громади

У Радивилівській ОТГ вдало справляються з викликами децентралізації. Про секрети успіху та досягнення громади розповів Микола Карапетян у програмі «В гостях у громади».

6 вересня-День адміністратора центрів надання адміністративних послуг

6 вересня 2012 року Верховною Радою України ухвалено Закон України "Про адміністративні послуги", яким започатковано принцип відкритості та прозорості; оперативності та своєчасності; організації доступності та зручності надання адміністративних послуг для суб'єктів звернень.

Радивилівська міська рада налагоджує стратегічне партнерство З намірами створити у громаді ще більш комфортні умови для життя та привабливе середовище для інвестицій

В рамках реалізації проекту «Імпакт-інвестування в розвиток громади», Радивилівською міською радою та ТОВ «Світ громад» було підписано Меморандум про співпрацю. Мета такого діалогу – розробити та масштабувати програму розвитку сімейного підприємництва у сфері агровиробництва та туризму.  У тексті документу, підписаного Радивилівським міським головою М.Карапетяном та менеджеркою проєкту «Світ громад» Ю.Юшкевич йдеться про напрацювання спільних кроків, які в найближчому часі дозволять залучати інвестиції у пріоритетні галузі місцевої економіки та зайнятості населення.

У пріоритеті - всесторонній розвиток наймолодших жителів громад Радивилів та Крупець зійшлися в інтересах стосовно спільного утримання закладів позашкілля

Три договори про співробітництво територіальних громад на предмет фінансового утримання закладів позашкільної освіти в п’ятницю, 4 вересня, закріпили підписами голова Радивилівської ОТГ М.Карапетян та голова сусідньої Крупецької громади В.Мошкун.  У процесі співпраці сторони зобов’язалися будувати свої взаємовідносини на принципах законності, рівноправності та відповідальності за результати.

ДЕНЬ ЗНАНЬ-2020 : карантин вніс прикрі корективи, але свято залишилося!

І треба ж було такому трапитися. Після майже піврічного перебування в умовах карантину на самому порозі осені нашу громаду, як і весь район, накрила ще й «червона зона» - найвищий рівень темпів виявлення нових коронавірусних хворих. Батьки учнів, і без того заплутавшись – до яких форм навчання готувати дітей – зовсім розгубились. Що вже казати про вчительські колективи: де ж це бачено, щоб Першовересень, День знань – без учнів, святкових лінійок, дитячого гамору в класах та коридорах?! Але маємо те, що маємо…