24 Травня, 2024 р., 10:52
Хочеш дізнатися більше про те, як наповнюється, як витрачається бюджет твоєї громади і як ти можеш вплинути на те, аби покращити ці процеси? Тоді дізнавайся найцікавіше про бюджетний процес уже зараз!
23 Травня, 2024 р., 16:43
про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної
23 Травня, 2024 р., 16:13
На початку тижня у громаді відбулись внутрішні змагання з міні-футболу серед юнаків, вихованців ЗЗСО, вікової категорії 2010 року.
23 Травня, 2024 р., 15:13
На нараді виступили Олена Лукащук – викладачка Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівенської області, Олесандр Орловський – головний інспектор відділу ОППЗ та ЦЗ Дубенського РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області, Людмила Парасюк – державний інспектор Дубенського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області.
23 Травня, 2024 р., 15:08
У Радивилові сьогодні - черговий навчальний тренінг для молоді в форматі «Школи молодіжних рад» в рамках реалізації проєкту "Активна молодь - сильна громада" , що впроваджується ГО «Центр політичних студій».
23 Травня, 2024 р., 14:19
23 травня Україна відзначає День Героїв, які стали міцним щитом української волі, опорою її суверенітету і незалежності.
23 Травня, 2024 р., 08:47
День ГЕРОЇВ - горде та водночас сумне свято. Це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце заради майбутнього України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.
23 Травня, 2024 р., 08:45
На Рівненщині відбувся фінальний захід у рамках проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей»
22 Травня, 2024 р., 13:09
На Рівненщині триває Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Цьогоріч І етап гри відбувається у змішаному форматі.
22 Травня, 2024 р., 11:12
Про це йшлося під час регіональної конференції за участі представників тергромад Рівненщини, Житомирщини, Полтавщини й експертів проєкту USAID "Говерла".