20 Травня, 2024 р., 15:26
Ускладнена можливість придбання продуктів та товарів першої необхідності склалася за місцем проживання громадян в селах Стоянівка, Підлипки, Адамівка, Казмірі, Малі Гайки, Новоукраїнське, Безодня.
20 Травня, 2024 р., 15:04
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
19 Травня, 2024 р., 18:10
За цей час репертуар доповнено новими композиціями. Сьогодні глядачі могли оцінити їх на сцені. Колектив яскраво відзначився на різного рівня мистецьких фестивалях та конкурсах: МИ ГОРДИМОСЯ ВИСОКИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ НАШИХ КОЛЕКТИВІВ!
19 Травня, 2024 р., 14:30
Міський голова Микола КАРАПЕТЯН, його заступник Олександр ПАСТУХ, поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам політичних репресій.
17 Травня, 2024 р., 17:40
Старшого сержанта ЗСУ вчора під час прибуття жалобного кортежу громада зустріла навколішках. Останній шлях воїна додому люди встеляли квітами. Сергій Даніщук загинув під час виконання бойового завдання біля н.п.Вільшана Харківської області. У Збройних Силах України він перебував на посаді стрільця-помічника гранатометника, на військову службу призваний по мобілізації 7 лютого 2023 року.
17 Травня, 2024 р., 16:40
Вона - Дипломантка Міжнародного конкурсу «Коронація слова 2019». У книгозбірні зібралась повна зала охочих поспілкуватись із зірковою гостею. Загалом під час зустрічі йшлося не лише про письменницьку творчість пані Наталії, а й про сучасну українську літературу, про роботу літераторки з архівними матеріалами та фаховими істориками під час написання її соціальних та історичних книг.
17 Травня, 2024 р., 16:02
17 Травня, 2024 р., 15:50
У зв’язку із набуттям чинності нового закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» від 18.05.2024 року, для зручності та уникнення черг в КНП "Радивилівська ЦМЛ" просимо громадян, які мають намір пройти військово-лікарську комісію попередньо записуватись за телефонами:
17 Травня, 2024 р., 13:53
У Дубенському замку нагородили ліцеїстів Радивилівської громади - переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.