24 Липня, 2017 р., 17:51
У розпалі чудова літня пора, однак дбайливі господарі завжди намагаються вчасно підготуватися до осінньо-зимового періоду. Саме тому відповідно до наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради від 15.06.2017 № 114 «Про проведення огляду готовності закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської об’єднаної територіальної громади до нового 2017/2018 навчального року та до функціонування в осінньо-зимовий період» комісією, що складається із спеціалістів міської ради та її структурних підрозділів, розпочався моніторинг з питань вивчення стану готовності вище вказаних закладів до нового навчального року та до зими. 24 липня члени комісії на чолі із заступником міського голови Пастухом О. В. побували у Радивилівському дошкільному навчальному закладі №1 і наочно пересвідчились, що тут виконано великий об’єм робіт, за виключенням невеликих упущень, і що він належним чином зможе працювати в осінньо-зимовий період і надавати якісні дошкільні освітні послуги.
19 Липня, 2017 р., 17:12
02 серпня 2017 року на прилеглій території до приміщення КП «Комунальник» за адресою м. Радивилів, вул. Кременецька, 52 з 11.00 до 16.00 год. буде надавати послуги мобільний сервісний центр Регіонального сервісного центру МАС України в Рівненській області.
18 Липня, 2017 р., 17:08
16 липня в приміщенні Радивилівського міського центру дозвілля (колишній кінотеатр) відбувся великий гала–концерт учасників ветеранського клубу «Надвечір’я», що діє при Радивилівській міській бібліотеці з нагоди його 25-річного ювілею. Майже 2 години лунали пісні у виконанні винуватців торжества – надвечірянців. З нагоди свята ювілярів привітали очільники міської та районної рад: заступник міського голови Олександр Володимирович Пастух, секретар міської ради Інна Станіславівна Герасимчук вручили нинішнім і колишнім членам клубу «Надвечір’я» грамоти, грошові подарунки та квіти, керуючий справами виконавчого апарату Радивилівської районної ради Анатолій Тимошейко вручив артистам лист подяки. Були вітання і від місцевих поетів Євгена Гудими та Раїси Хомяк , на чиї слова лунали пісні, численних гостей, а ще музичне вітання ветеранського клубу «Затишок». Святкування пройшло при повному аншлазі.
11 Липня, 2017 р., 10:24
Минулої п’ятниці, біля ставу в с.Немирівка, розсипало зорі найбагатше на обряди літнє свято води, вогню, молодості та кохання. Просто на березі розгорнулося колоритне, театралізоване дійство, сповнене купальських пісень, танків, жартівливих інсценівок у виконанні творчо обдарованих юнаків та дівчат Радивилівської об’єднаної громади.
04 Липня, 2017 р., 11:01
У вівторок, 11 липня ц.р. о 14 год. 00хв. в Залі засідань міської ради по вул.Парковій,5 у м.Радивилів відбудеться позачергова двадцять пята сесія міської ради восьмого скликання.
29 Червня, 2017 р., 12:42
Розясненння Міністрества регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.06.2017 № 7/10-6435 щодо механізму реструктуризації заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги
28 Червня, 2017 р., 15:26
Напередодні одного з головних свят нашої держави - Дня Конституції України – в місті відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, а також організовано низку тематичних заходів.