07 Листопада, 2017 р., 10:41
06 Листопада, 2017 р., 09:15
Відповідно до затвердженого графіку, першого та другого листопада голова міської ради М.А.Карапетян провів виїзні дні прийому громадян у старостинських округах об’єднаної громади.
03 Листопада, 2017 р., 16:59
За душевне тепло, віддане людям, представникам галузі було організовано букет творчих вітань. Урочистості відбулись у залі міського центру дозвілля та мистецтв в п’ятницю, 3 жовтня.
02 Листопада, 2017 р., 17:26
Запрошуємо жителів та гостей громади у пятницю,
01 Листопада, 2017 р., 16:04
У вівторок, 31 жовтня, у Радивилівському міському історичному музеї, в рамках циклу персональних виставок «Сіячі добра і знань», відбулась творча зустріч з радивилівським краєзнавцем і поетом, ветераном афганської війни, викладачем професійно-технічного ліцею, депутатом міської ради Василем Дмитровичем Ярмусем.
31 Жовтня, 2017 р., 16:50
Шановні депутати!
31 Жовтня, 2017 р., 12:33
1 лютого Prometheus спільно з партнерами з проекту «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії – http://prometheus.org.ua/zno. Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету та досвідчені шкільні вчителі.
27 Жовтня, 2017 р., 14:50
Сьогодні, в переддень 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, у Радивилівській громаді вшановували відвагу і жертовність героїв, які відстоювали нашу землю в роки Другої Світової Війни.
27 Жовтня, 2017 р., 12:00
Щороку професійний ліцей зараховує на навчання сотні дітей. Особливої уваги потребують першокурсники, оскільки вони адаптовуються у новому середовищі, набувають навиків самостійності, звикають до самообслуговування. Далеко не всі вони можуть відразу звикнути до того, що допомога мами замінюється допомогою вихователя, соціального педагога, психолога чи вчителя. Дякуючи вихователям, які щодня працюють із юнаками та дівчатами, що проживають у гуртожитку, діти швидко звикають до самостійного життя. Тут осторонь не стоять і фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти служби у справах дітей адміністрації, оскільки спільні зустрічі, відверте спілкування допомагає учням вирішувати свої проблеми.