04 Січня, 2018 р., 15:18
Новорічний січень у Радивилівській об’єднаній громаді ознаменувався черговою успішною реалізацією поставлених пріоритетів: розпочато комп’ютеризацію бібліотечної мережі. Сьогодні в залі засідань міської ради з бібліотекарями Радивилівської ОТГ зустрілися міський голова М.А.Карапетян та народний депутат України від нашого виборчого округу О.В.Дехтярчук. За кошти державної програми соцеконому у міську та сільські книгозбірні придбано новітню оргтехніку. Разом з новорічними вітаннями, працівникам галузі передали й ноутбуки. Це дасть змогу не тільки більш якісно організувати роботу з читачами, а й, безумовно, виведе діяльність бібліотек на суттєво вищий рівень. Хоча б тому, що кожна з них в найближчому часі матиме всі передумови, аби організувати свою персональну сторінку та оперативно інформувати читачів про різноманітні заходи та події, в тому числі – висвітлювати новини і з життя територіальної громади. А сільське населення отримало також додаткову можливість вільного користування інтернет-ресурсами у зручний час. Під час зустрічі народний депутат висловив переконання, що це не останні приємні сюрпризи для бібліотекарів та читачів у цьому році. Подальша тісна співпраця з об’єднаної громадою триватиме. У перспективі – наповнити бібліотечні полиці ще й новинками сучасної української літератури.
04 Січня, 2018 р., 09:13
Навчання у вищих військових закладах це: - можливість отримати вищу освіту безкоштовно, а після закінчення ВВНЗ отримати: - військове звання офіцерського складу; - гарантоване працевлаштування; - кар'єрний ріст та гідну заробітну плату,розмір якої зростає зі збільшенням вислуги; - можливість служби у миротворчих підрозділах; - якісне безкоштовне медичне обслуговування; - щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги; - крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі; - право на отримання безкоштовного житла; - право на пенсійне забезпечення після 25 років вислуги; - інші соціальні гарантії встановлені чинним законодавством; - служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби. За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Радивилів, вул. Садова, буд. 4, каб. 46 або за телефоном 4-11-45.
02 Січня, 2018 р., 17:59
В ході пленарного засідання позачергової 33-ї сесії міської ради, яке відбулось у вівторок, 2 січня, депутати затвердили рішення про прийняття до комунальної власності Радивилівської об’єднаної територіальної громади реконструйований з добудовою дитячий дошкільний заклад, що на вул.. О.Невського, 88. Оновлений дитсадок, укомплектований за кращими новітніми стандартами, найменували «Усмішкою». Вже дванадцятого січня тут заплановано урочисті входини!
02 Січня, 2018 р., 17:58
У вівторок, 2 січня, в Радивилівському міському будинку культури відбулося театралізоване дійство для наймолодших жителів об’єднаної громади «Новий рік дарує казку». І хоча у найближчих синоптичних прогнозах не очікується ані снігопадів, ані хурделиць, у перші дні нового року радивилівська малеча таки втрапила у справжню заметіль. Заметіль радощів, посмішок та хорошого настрою!
02 Січня, 2018 р., 12:54
По-весняному теплою, без снігу та найменшого натяку на зимовий морозець, запам’ятається нам новорічна ніч 2018-го.
28 Грудня, 2017 р., 09:48
Головний кошторис життєдіяльності громади міські депутати ухвалили цього понеділка, під час четвертого пленарного засідання 32-ї, чергової сесії. Прийняття важливих передноворічних рішень проходило із вже анонсованим в попередньому номері нашого видання застосуванням поіменної електронної системи голосування. Тепер радивилівським обранцям, як і їхнім колегам у Верховній Раді, замість тривалої у часі, схожої на шкільну, переклички досить тільки натиснути відповідну кнопку «За», «Проти», «Утримався». Результати депутатського голосування всього за кілька секунд відображаються на інтерактивному екрані: не тільки відповідно до поіменного списку присутніх, а й їхньої фракційної приналежності. Утриматися від схвальних оцінок з приводу зручності та функціональних переваг нововпровадження не зміг практично ніхто...
20 Грудня, 2017 р., 16:24
Вчора надвечір, на свято Миколая Чудотворця, жителів Радивилівської громади об’єднала спільна радість: у місті та старостинських округах засяяли вогні на новорічних ялинках!