У цей  величний і великий день  премудрості та ласки Господньої,  
 ми відчуваємо  свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми - не самотні на цьому світі, бо з нами - Господь. Хочеться, щоб кожен із нас цінував той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.
Сьогодні наша громада разом із Україною та всім світом протистоїть поширенню загрозливої коронавірусної хвороби. Одним із дієвих засобів проти її поширення є дотримання умов карантину і самоізоляція. Коли ми залишаємося у своїх оселях, то це не через слабкість, а через силу нашої віри, тому що тим самим ми подаємо приклад своїм ближнім, що ми дбаємо про них, і свідчимо про те, що наші оселі також є місцем молитви.

У ці пасхальні дні має кожен проявити християнську та громадянську свідомість та об'єднатися в щирій молитві до Господа дистанційно. Я дякую духовенству, що невтомно несуть слово Боже у такий складний час. І закликають усіх віруючих відкривати свої серця для щирої молитви та подяки Господу за його любов і заступництво.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб життя кожного було наповнене миром, здоров’ям, злагодою, достатком.

Нехай благодать свята Воскресіння Христового буде з усіма нами, навідається в кожну душу та оселю. І не тільки словами, але і справами любові та милосердя.
Бажаю всім у здоров’ї й радості зустріти цьогорічний Великдень! Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, міський голова Микола Карапетян