Радивилівська міська рада Радивилівського району Рівненської області (35500, м. Радивилів, вул. Паркова, 5), відповідно до рішення виконавчого комітету Радивилівської міської ради №113   від 30 квітня 2020року  оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів. До конкурсу запрошуються суб`єкти господарювання, які мають досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів та наявну матеріально-технічну базу.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1.Наявність матеріально-технічної бази;

2.Вартість надання послуг;

3.Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

4.Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

5.Обов’язкова погрузка побутових відходів;

Кінцевий термін подачі пропозицій триватиме до 10:00 год. 03 червня 2020 року, а розкриття конвертів проходитиме 03 червня 2020 року о 15:00 год. в залі засідань Радивилівської міської ради.

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів : багатоквартирні житлові будинки та одноквартирні житлові будинки.

Характеристика під’їзних шляхів - асфасфальтоване дорожнє покриття та тверде грунтове.

 Обсяг послуг з вивезення  побутових відходів складає – 15.0 тис. м³ на рік .

З детальними умовами проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів можна ознайомитися за адресою: Радивилівська міська рада, вул.. Паркова, 5 (контактна особа – інспектор з екології, земляних робіт та благоустрою міської ради М.С.Грановський, тел. 4-39-51).