Місто впорядковують до свята

Традиційно, напередодні найбільшого християнського свята – Великодня, працівники бригади з благоустрою міською наводять лад та чистоту у місті.  Генеральне прибирання цьогоріч розпочалось ще наприкінці березня – за ці тижні вдалось впорядкувати майже усі центральні вулиці: Почаївську, Кременецьку, Грушевського, Паркову, І.Франка, прибиранням охоплено всю центральну частину міста. Звично для весняної пори підбілено бордюри та придорожні дерева, в Радивилові уже висаджено понад 400 кущів троянд. На фоні тривожної епідемічної статистики доводиться подвоїти зусилля, аби у стислі терміни виконати максимальний обсяг робіт. Адже, як відомо, у попередні роки до передвеликодньої толоки активно долучалися ще й трудові колективи, учні та педагогічні працівники місцевих навчальних закладів. Нині ж такі заходи стали неможливими через карантинні обмеження та заборону скупчення людей, пов’язані із поширенням небезпечного коронавірусу.

Попри все, цьогорічний Великдень наше містечко зустрічатиме у своїх кращих традиціях - ошатним і прибраним. У ці дні працівники з благоустрою міської ради наносять останні штрихи у підготовчих передсвяткових роботах: підбілюють квіткові вуличні вазони, бордюри на зупинках громадського транспорту.

Коли ж, нарешті, у всіх містах країни відновиться спокій та епідемічна рівновага, своїх жителів Радивилів, як зазвичай, тішитиме красивими, доглянутими вуличками і особливою атмосферою затишку.