На старті – спортивні сім’ї

Час, коли найпопулярнішими із видів родинного дозвілля вважалися диван та пасивний перегляд телепередач,  давно в минулому. Більшість сучасних сімей – люди творчі, активні та креативні, які завзято плекають фізкультурно-спортивні традиції. Всі, кому близьке по духу життя, насичене адреналіном, зійшлися минулої п’ятниці у залі Радивилівського НВК «школа№2-ліцей»: тут відбувся другий етап обласної гри «Сімейні перегони».

Про оздоровлення  дітей  пільгових категорій

  Хоча на дворі ще зима, але вже сезон відпочинку та оздоровлення дітей 2018 розпочато. Цього місяця двоє дітей нашого міста поїхали на відпочинок в Український дитячий центр «Молода гвардія», який розташований у прекрасному місці України, біля безкраїх берегів Чорного моря та серед ласкавого шепоту хвиль, у місті Одеса.

Літературна вітальня «Вірші з майдану».

Вся Україна в ці дні згадує і схиляє голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися і віддали своє життя за Україну тоді, коли вона стояла перед важливим  історичним кроком  –  стати незалежною Європейською державою.

ЧЕТВЕРТА РІЧНИЦЯ РОЗСТРІЛУ МАЙДАНУ: НАМ НЕ ЗАБУТИ…

Сьогодні, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні, радивилівська громада вшановувала подвиг людей, які вийшли на мирний протест і загинули від куль снайперів у самому центрі, здавалося б, мирної столиці.

«ТАМ, В АФГАНСЬКИЙ СТЕПАХ, ПРОШИВАЛИ НАВИЛІТ ЇМ ГРУДИ…»

Минуло 29 років, відколи закінчилась гібридна війна на території Афганістану. Збройний конфлікт, що тривав майже 10 років, сьогодні характеризують як несправедливий і найкривавіший.  Його жертвами стали, в тому числі, майже три з половиною тисячі українців.

Перемогу святкували

 Завершилась зимова першість Радивилівщини  з міні – футболу, памяті воїнів – інтернаціоналістів, загиблих в АТО, де з 9 команд, призери розташувались так у підсумковій таблиці:

Оголошення

До відома депутатів міської ради!

Гобелени, виткані із почуттів, картини, намальовані серцем

Пообідньої пори в четвер, 8 лютого, у Радивилівському  історичному музеї зібрались всі небайдужі до креативності, таланту, мистецтва. Тут відбулась святкова презентація виставки робіт талановитої  художниці і майстрині прикладного мистецтва, викладачки  Рівненського державного гуманітарного університету Ірини Локшук та її студентів.  Основні питання зустрічі зосередились довкола теми народження рукотворних килимів. Рівненська гостя радо поділилась секретами про те, як її ідеї «одягаються» в нитки та колір, щоб потім стати витвором мистецтва…

УЧНЯМ – АВТОБУСИ, ДОШКІЛЬНЯТАМ – ІГРАШКИ

«Головне завдання керівництва громади – створити сприятливі умови для якісного навчально-виховного процесу дітей», - наголосив у своєму виступі голова міської ради М.А.Карапетян. Сьогодні він, разом із заступником О.В.Пастухом та начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту І.М.Ковалевською, передали  у користування загальноосвітнім навчальним закладам Підзамчівського та Дружбівського старостинських округів об’єднаної громади шкільні автобуси. Приємні несподіванки чекали й на вихованців тамтешніх дитсадків: їм було вручено солідні набори новеньких іграшок.