11 Листопада, 2019 р., 09:18
Ця подія безпосередньо пов’язана із договором про стратегічне партнерство, підписаного два роки тому очільником Радивилівської ОТГ та бурмістром гміни Нове (Республіки Польща). У рамках такої співпраці міський підрозділ ДСНС отримав від польської сторони спеціалізований пожежний автомобіль з автовишкою, призначеною для підйому рятувальників на найвищі точки висотних будинків та споруд. Оскільки така спецтехніка застосовується, здебільшого, у містах із щільною багатоповерховою забудовою, відбулись переговори міського керівництва з представниками Головного управління з надзвичайних ситуацій у Рівненській області. Було досягнуто потрібного консенсусу, і Радивилівська територіальна громада відтепер має одиницю пожежної спецтехніки, пристосовану саме до потреб своєї місцевості.
07 Листопада, 2019 р., 17:24
У залі засідань Радивилівської міської ради проходило відкрите навчання
07 Листопада, 2019 р., 15:25
Багата талантами Радивилівська об’єднана громада! Кожного разу виходячи до глядачів, місцеві аматори сцени дивують артистизмом, вражають своєю неповторністю, яскравим колоритом та різносторонністю репертуару.
07 Листопада, 2019 р., 12:06
Роботи з його облаштування вже розпочались
07 Листопада, 2019 р., 12:00
Одна із найвідоміших авторок українського фентезі Дара Корній побувала на зустрічі із шанувальниками своєї творчості в Радивилові
06 Листопада, 2019 р., 10:51
05 Листопада, 2019 р., 14:23
В період з 07.11.2019 по 09.11.2019 (!!!!) по станціії Радивилів будуть прроведені роботи по реконструкції стрілочних переводів № 10 та № 12, які знаходяться поблизу залізничного переїзду 53-ій км м.Радивилів вул.Почаївська.
05 Листопада, 2019 р., 10:12
У вівторок, 12 листопада 2019 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради по вул.Парковій,5 в м.Радивилів відбудеться позачергова сесія міської ради восьмого скликання.
У четвер, 05 грудня 2019 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради по вул.Парковій,5 в м.Радивилів відбудеться чергова сесія міської ради восьмого скликання.
З проектами рішень до сесій можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в рубриці "Офіційні документи".
04 Листопада, 2019 р., 09:26
Відбулися святкові урочистості, де щедрість їх душі було винагороджено людською вдячністю.