Радивилівська міська рада долучилась до районних урочистостей в День рятувальника України.

У свято сильних і відважних людей, які в скрутну хвилину першими приходять на допомогу іншим, на подвір’ї Дубенського районного управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області відбулися урочистості.

Міцного здоров’я, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів працівникам служби з надзвичайних ситуацій побажав голова Дубенської райдержадміністрації Всеволод ПЕКАРСЬКИЙ, вітаючи з професійним святом.

За результативну службову діяльність, виконавчу дисципліну, відповідальне ставлення до функціональних обов’язків, представники професії були нагороджені почесними грамотами Дубенської районної державної адміністрації.

Високу оцінку сумлінній праці мужніх рятувальників, концепція якої полягає у важливих завданнях - "Запобігти. Врятувати. Допомогти", надали також голови та представники територіальних громад Дубенського району.

Так, зокрема, з вітальним словом на урочистій події перед представниками однієї з найбільш мужніх професій виступив Олександр ПАСТУХ, заступник голови Радивилівської міської ради. Від імені голови територіальної громади - Миколи КАРАПЕТЯНА - він побажав всіляких гараздів рятівникам краю. Зазначив, що саме їхня професія чи не найбільше сповнена ризиків і небезпек, адже щодня доводиться бути на сторожі людської безпеки та спокою. Де б не сталася ситуація, загрозлива для життя й здоров'я мешканців громади, району, оперативно-рятувальна група негайно вирушає на допомогу. А, крім того, підтримує цілодобову готовність до боротьби з незваним лихом, з честю забезпечуючи надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.