Вчимося вирішувати проблеми разом

З ініціативи Рівненського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування сьогодні у Радивилівській міській раді  відбувся семінар, на якому побували представники сусідніх з нашою об’єднаних громад: обговорювались переваги міжмуніципального співробітництва. 

ОГОЛОШЕННЯ

   Радивилівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  

«Україна хоче миру»

28 січня  Народний аматорський хор КЗ «Радивилівський  міський будинок культури» Радивилівської міської ради (керівник  Я. Жолнович) взяв участь у ІІ Різдвяному фестивалі Смизької громади «Україна хоче миру».

До братської могили, де стратили тисячі євреїв

У Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту радивилівська громада віддала світлу шану пам’яті всім, хто загинув від людиноненависницької політики під час Другої світової війни.

DO YOU SPEAK ENGLISH?

Цього вівторка спеціалісти на чолі з керівниками відділів та структурних підрозділів апарату міської ради знову пригадали, як воно, слухати вчителя та конспектувати. Такі корективи у звичний робочий розпорядок працівників місцевого самоврядування внесла цікава новація – для всіх охочих запрацював клуб вивчення англійської мови.

ПРО БЮДЖЕТНІ КОРЕКТИВИ, ПРОГРАМНІ ЗАХОДИ, ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

За результатами голосування депутатів під час засідання позачергової, 34-ї сесії міської ради, яка відбулась у вівторок, 23 січня, були прийняті рішення з більш як двох десятків питань. І стосувались вони, як завжди, самих різносторонніх векторів життєдіяльності об’єднаної громади.

А найкращим колядникам – сучасна музапаратура!

Минулої п’ятниці, на світле свято Хрещення Господнього, у місті відбувся видовищний фестиваль-конкурс новорічно-різдвяних віншувань серед закладів освіти об’єднаної громади. Учнівські ватаги змагались за почесне право називатись найкращими колядниками року! І не тільки…