ЛІКВІДАТОРИ ЗГАДАЛИ ПОБРАТИМІВ

Минулого четверга, 14 грудня, ліквідатори Чорнобильської аварії, жителі міста та району, відзначили чергову, 31-у річницю, відколи жерло знавіснілого ядерного монстра було надійно сховане під об’єктом «Укриття».

Головна міська ялинка – у святковому вбранні!

Вже традиційно для цієї пори активізувалася торгівля різноманітною новорічною атрибутикою. В повітрі запахло мандаринами. У вечірній час на вітринах магазинів привабливо переливається кольорами святкова ілюмінація. Місто на повні оберти готується до новорічних свят!

Семінар-практикум з питань запровадження інтегрованої моделі соціального захисту населення

     5 - 7 грудня 2017 року в місті Києві відбувся семінар-практикум з питань запровадження інтегрованої моделі соціального захисту населення в об”єднаних територіальних громадах.

ЯК ПОДОЛАТИ МОЛОДІЖНУ ЗЛОЧИННІСТЬ?

Година тематичного спілкування відбулась у середу, шостого грудня, в  міській центральній бібліотеці. За «круглим столом» проблему попередження підліткових правопорушень обговорювали старший інспектор з ювенальної превенції, капітан поліції Радивилівського відділення поліції В.С.Кузьмич, начальник відділу Радивилівського бюро правової допомоги М.Ю.Поволоцька, учні першого курсу професійно-технічного ліцею.

У плідній співпраці - успішне сьогодення громади

Цієї середи усім, хто працює з людьми і для людей, здійснює відповідальні кроки задля розвитку і процвітання територіальної громади, дарували вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників органів місцевого самоврядування. Урочистості відбулись у міському центрі дозвілля та мистецтв, одразу по завершенні першого пленарного засідання чергової, 32-ї сесії міської ради.

Профілактичні заходи до Дня боротьби зі СНІДом

   За десять місяців 2017 року в Україні за даними Центру громадського здоров’я МОЗ України було зареєстровано 14667 нових випадків ВІЛ-інфекції (з них 2158 дітей до 14 років). Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 312091 випадок ВІЛ-інфекції. Від СНІДу в Україні померло 44221 людина. Ця статистика говорить про те, що проблема СНІДу набирає обертів і потрібно вчасно застерегти молодь від захворювань. Важливим моментом є профілактичні заходи спрямовані на ранні незахищені статеві стосунки, які можуть мати згубні наслідки.

ТУТ ТРЕНУВАТИМУТЬСЯ І ЮНІ, І СТАРШІ

 Минулої неділі, 26 листопада, ще одна приємна подія сталася у Підзамчівському старостинському окрузі Радивилівської об’єднаної територіальної громади. Після відкриття 19 листопада дитячого ігрового майданчика у Підлипках, цього вихідного жителів центральної садиби округу було запрошено на урочистість відкриття у приміщенні колишньої сільської ради сучасного спортивного тренажерного залу.