Вклонились величі Кобзаря

Україна це особистості, які формують її обличчя та історію. Серед таких  і Тарас Григорович Шевченко. Більш як два десятиліття перебував у кріпацтві, десять - на засланнях, під особливо жорстким жандармським наглядом. Проте, все, що зробив Великий Кобзар, назавжди залишає його серед живих. Утверджує, як геніального нашого сучасника.

Їм підкоряються ноти й акорди

Під час сьогоднішнього обласного конкурсу-огляду шкіл естетичного виховання педагоги та учні комунального закладу «Радивилівська дитяча школа мистецтв» демонстрували компетентним слухачам високий мистецький рівень, якого тут досягають за години репетицій та щоденного спілкування з музикою.

ОГОЛОШЕННЯ

Радивилівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  

УСІ АДМІНПОСЛУГИ – ПІД ОДИН ДАХ

З цією метою у середу, 28 лютого, міський голова М.А.Карапетян та голова районної державної адміністрації О.В.Ващук поставили підписи згоди під Меморандумом, який обумовлює заснування та подальше функціонування нової структури – Радивилівського міськрайонного Центру надання адміністративних послуг населенню(ЦНАП).

Радивилівщина читає Кобзаря

Традиційний щорічний конкурс-огляд  декламаторів поезії Тараса Шевченка відбувся у нашій громаді в понеділок, 26 лютого. Учнів-учасників  та їх наставників-педагогів зібрала у творче коло концертна зала Радивилівської школи мистецтв. Кобзареве слово тут вкотре доторкалось сердець, як безсмертне нагадування: його муза – то нелегка доля самої України.