Творчість – у візерунку, слові, польоті думки

У світлиці історичного музею відбулась виставка робіт талановитої  майстрині, поетеси Наталії Василівни Кухарук з с.Круки. Захід було приурочено Міжнародному дню вишивальниці, який відзначається щорічно, 10 листопада.

До відома депутатів міської ради!

В понеділок, 05 грудня ц.р. о 14 год. 00 хв. в Залі засідань міської ради по вул. Парковій,5 у м.Радивилів відбудеться чергова сесія міської ради восьмого скликання. На порядку денному такі питання:

До Дня ветеранів органів МВС України

Вже стала крилатою фраза  «…колишніх правоохоронців не буває». Одягнувши службовий мундир, кожен взяв на себе відповідальну і почесну місію - прийти на допомогу тим, хто зазнав біди.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

У вівторок, 06 грудня ц.р. відбудеться чергова одинадцята сесія міської ради восьмого скликання. Порядок денний на стадії опрацювання, буде оприлюднений пізніше. З проектами рішень можна ознайомитись в рубриці "Офіційні документи".

Думку громади не залишати поза увагою

Минулої п’ятниці під час роботи позачергової десятої сесії Радивилівської міської ради депутати розглянули звернення «Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по постійних користувачах Радивилівського району».

З вітаннями до тих, хто творить свято

  Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної самобутності нашого народу, оберегами його історичної пам’яті. Це творче багатство з покоління в покоління переймають у спадок і жителі нашої громади. Сьогодні на Радивилівщині блискуче працюють, прикрашають різноманітні урочистості своїм талантом аматорські колективи, а також  колективи, які щоденною наполегливою працею й творчим неспокоєм, відточуючи Божу іскру, здобули високі звання народних, зразкових. Захоплення їх щирістю та професіоналізмом щоразу виливається у щирі овації: місцеві артисти уміють торкнутися серця глядача, подарувати святковий настрій, залишити приємні спогади.

Розрадники й порадники в життєвих негараздах

У першу неділю листопада ми відзначаємо особливе свято – День працівника соціальної сфери. Особливим це свято є тому, що стосується людей, які обрали для себе нелегку, але благородну справу – захищати всіх, хто цього потребує. Соціальні працівники нашої громади  - справжні професіонали своєї справи, бо за співчутливі серця та привітне слово, яке вони щодень знаходять для пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей сиріт, багатодітних сімей, самотніх літніх людей, безробітних, завжди отримують щире людське спасибі. Ця висока оцінка  і є найправдивішим виразником  професійних якостей,  бо соціальна праця  - скромна і негучна. Зате сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла.

Творчість - головний життєвий орієнтир

В пору, коли очі милуються пишними капелюхами хризантем, відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва