В Радивилові побувала перша заступниця міністра охорони здоров’я

Із робочою поїздкою на Дубенщині днями перебувала перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірини Садов’як. Зокрема, вона відвідала Гощанську та Радивилівську центральну міську лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги у Гощі та Дубно, побувала у місцевих амбулаторіях.

На першому місці – турбота про дитину

В лютому цього року в Радивилівській ОТГ розпочала свою роботу патронатна сім’я - на сьогоднішній день єдина на території всієї Рівненщини. Це родина, яка пройшла спеціальний курс підготовки, щоб здійснювати тимчасовий догляд над дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах через неналежну поведінку батьків. Такі сім’ї, відповідно до державної стратегії,  стануть альтернативою інтернатним закладам, діти потраплять в комфортні та безпечні домашні умови, де про них турбуватимуться, забезпечать догляд і реабілітацію.

ЗАПРОШУЄМО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

У Радивилові, з нагоди Дня Гідності та Свободи, в суботу, 21 листопада, біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні відбудеться громадський мітинг-реквієм з покладанням квітів та молебень в пам'ять про тих, хто загинув за Україну.

МЕРЕЖА ВОДОПОСТАЧАННЯ ПОТРЕБУЄ НАДІЙНОСТІ В РОБОТІ

Щоб забезпечити функціональну безперебійність водопровідних артерій міста, Радивилівським КП «Комунальник» у понеділок, 16 листопада, на окремих дільницях мережі були проведені масштабні відновлювальні роботи. Відтак, ремонтною бригадою підприємства було встановлено новий прилад обліку води на артезіанській свердловині по вулиці Шкільна 5, замінено засувку на водопроводі, діаметром 150 мм, на перехресті вулиць Грушевського та Проста, замінено запірну арматуру та водопровідну трубу в будинку за адресою  О. Невського 28.

ПРОТОКОЛ позачергового засідання комісії з питань техногенноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

ПРОТОКОЛ № 46 позачергового засідання комісії з питань техногенноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Радивилівського району 13 листопада 2020 року м.Радивилів 

Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

Зі святом вас, творчі і талановиті!

Люди пісні, люди танцю, люди поетичного слова,  - всі ті, хто наповнюють наше життя яскравими емоціями, сьогодні, 9 листопада, приймали заслужені слова поваги з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Відбулася заключна сесія депутатів міської ради сьомого скликання

У середу, 4 листопада, депутати Радивилівської міської ради цієї каденції зібралися на останнє голосування. В ході опрацювання порядку денного ними було розглянуто низку актуальних в життєдіяльності територіальної громади питань. Місцевим пожежникам, зокрема, виділили кошти на спецавтомобіль - для проведення рятувальних  операцій. На співфінансування закупівлі спецтехніки рішенням позачергової, 83-ї сесії Радивилівської міської ради з місцевого бюджету було спрямовано 200 000 гривень.