За підсумками десяти місяців 2022 року з легальних доходів мешканців Радивилівщини до бюджетів сплачено 205,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума перерахованого місцевими працедавцями  податку на 73,6 млн гривень перевищує аналогічні показники минулого року.  

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 162,6 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 63,4 млн гривень.

 До державного бюджету платники перерахували 43,2 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 10,2 млн гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам.

Зважаючи на воєнну ситуацію, податківці нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленого законодавством, неприпустимості її виплати у  “конвертах”, адже від цього залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»