Оголошення

03 травня  2018 року в приміщенні КП «Комунальник» за адресою  м. Радивилів, вул. Кременецька, 52 з 11.00 до 16.00 год. буде надавати послуги мобільний  сервісний  центр Регіонального сервісного центру МАС України в Рівненській області

Як діяти у випадку пожежі?

Сьогодні, у залі засідань Радивилівської міської ради відбулися розширені навчання із заходів протипожежної безпеки. Заслухати лекцію, а потім - взяти на озброєння і практичні навички оперативного реагування у разі виникнення пожежі, зійшлися керівники закладів, які знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради. Детальний інструктаж, як діяти у разі, коли трапилося займання, присутнім провів представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області Віталій Михайлович Сас. Одним із важливих завдань цього заходу було навчити відповідальних за життя й безпеку дітей правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння. А ще – відпрацювати чітку послідовність дій у разі виникнення екстреної ситуації, пов’язаної із вогнем.

РАДИВИЛІВСЬКА ОТГ – ГМІНА НОВА (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА): ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ СПІВРОБІТНИЦТВА

Польська сторона, на умовах нещодавно укладеного партнерства із Радивилівською об’єднаною громадою,  повідомила про готовність оздоровити цього сезону два десятки наших дітей.  На літній відпочинок за кордоном претендуватимуть обдаровані учні, які мають певні досягнення в навчанні. В свою чергу, радивилівська громада відповість гостинністю і також прийме на відпочинок та оздоровлення польських школярів. Є й ряд інших приємних аспектів – на етапі перемовин з міським головою М.А.Карапетяном знаходиться благодійницький проект передачі поляками на потреби радивилівців спеціалізованого протипожежного автомобіля та сміттєзбиральної техніки.

З робочим візитом – у Радивилівську громаду

Народний депутат України від нашого виборчого округу О.В.Дехтярчук днями побував на Радивилівщині: за круглим столом парламентар зустрівся із представниками місцевих медіа. З перших уст прозвучали роз’яснення з приводу питань щодо законодавчого врегулювання руху великогабаритного та великовантажного транспорту шляхами України – конкретно у нашій об’єднаній  громаді ця проблема уже призвела до сумних наслідків та, практично, повного руйнування автошляху, який сполучає адміністративний центр громади із Підзамчівським старостинським округом. Народний депутат висловив свою авторитетну оцінку і щодо перспективи передачі повноважень у сфері справляння місцевих податків та зборів безпосередньо у компетенцію органів місцевого самоврядування. Зважаючи на те, що влада на місцях, на сьогоднішній день, фактично, самостійно забезпечує друк та розповсюдження податкових повідомлень, а, отже, і здійснює облік платників податків.

І стало місто, мов писанка!

До найбільшого свята всієї християнської родини – Світлого Воскресіння Христового – вперше у нашому місті було проведено масштабну передвеликодну акцію. Результатом креативного підходу та творчих пошуків її учасників стали вражаючої краси рукотворні  інсталяції, якими нині облаштований кожен куточок на  центральній площі Незалежності.

Літературне свято з нагоди презентації книги Є. Гудими «Довга дорога до себе»

Двохсотсторінкове видання під філософською назвою «Довга дорога до себе» побачило світ в січні цього року, накладом 1000 примірників. В одному з видавництв готується до друку і другий том. Передмову до зібрання творів написав член Національної спілки письменників, народний депутат України І, ІІ і ІІІ скликань Верховної Ради Дмитро Чобіт, якого з Євгеном Петровичем об’єднала спільна праця на педагогічній ниві Червоноармійського (Радивилівського) району. Цієї п'ятниці близька і зрозуміла читачеві творчість Євгена Петровича зібрала у залі школи мистецт чимале коло його шанувальників з числа міських жителів. «Це вплив долі, що я народився саме того дня, який тепер відзначається як Міжнародний день поезії. Це не випадковість, а саме доля», - скаже Євген Петрович про факт з власної біографії у одному з інтерв’ю пресі, до діяльності, якої, безпосередньо причетний: у житті Євгена Петровича були й часи, коли він працював літературним редактором обласної газети в м.Суми. Літературний бенефіс в минулому - педагога, багаторічного керманича районного відділу освіти, який ініціював будівництво шкіл та виплекав чималу вчительську плеяду, відвідали також колеги-освітяни, учнівство громади, представники поетичної спільноти краю, зокрема, Г.В.Гнатюк, Член Національної спілки письменників України, вчитель українсьої мови та літератури Радивилівського НВК "школа№2-ліцей", краєзнавець, автор історичних збірників В.І.Ящук, поет, викладач дисциплін Радивилівського професійного ліцею В.Д.Ярмусь. Із знаковою подією талановитого автора привітали заступник міського голови О.В.Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська, голова районної спілки ветеранів В.А.Бондар. Кращі читці загальноосвітніх шкіл громади декламували напам'ять поезії із презентованого видання, клуб любителів пісні "Надвечір'я", який діє при центральній міській бібліотеці, виконав пісню на слова Євгена Петровича "До Дмитра дівка хитра". Трепетні слова вдячності адресувала батькові. зокрема, і донька Євгена Петровича - Вікторія Євгенівна, яка зауважила, що здійснилась чи не найзаповітніша мрія його довгих творчих років. У цій збірці знайшли місце любов, талант, мудрість нашого відомого земляка. А це те, що буде гідним спадком як родині, так і громаді. Людям, серед яких Євгену Петровичу так плідно пишеться і віршується.