Троє освітян з Радивилівської громади позмагаються за звання «Учитель року-2021»

У списку учасників представлені директорка опорного освітнього закладу Радивилівської ТГ Тетяна Качан, а також директорка Немирівського ліцею Ірина Польова. Вони претендуватимуть на лідерство  в номінації «Керівник закладу освіти».  Вчителька Дружбівського ліцею Марія Філіпчук демонструватиме високий рівень професійної компетентності в номінації на краще викладання предмету «Трудове навчання».

Штормове попередження!

За даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології 15 та 16 січня на території області очікується значне ускладнення погодних умов.

У громаді відбувся онлайн-конкурс колядок

Відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради проведено І етап дистанційного етнографічного конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Радивилівської громади.

Серед перших новорічних планів - благоустрій громади

Під час пленарного засідання позачергової 3-ї сесії міської ради, яка відбулась в понеділок, 11 січня, депутатами затверджено комплексну стратегію, відповідно до якої впродовж року в місті та сільських населених пунктах налагоджуватимуть безпечне та комфортне середовище для проживання.

АПАРАТНА НАРАДА: АКЦЕНТИ НА АКТУАЛЬНЕ

У перший робочий тиждень нового року управлінські акценти в Радивилівській міській раді спрямовані на безперебійний старт бюджетних операцій, а також належне забезпечення населення медичними послугами в умовах посилених карантинних обмежень, які оголошено по всій країні з 8 по 25 січня.

Щоб не заболочували автошляхи!

Підзамчівське і Башарівське старостинства вимагатимуть від орендарів сільгоспземель, які господарюють на їх територіях, аби вся спецтехніка після роботи в полі проходила обов’язкове очищення, і в подальшому не забруднювала дороги населених пунктів ґрунтовим місивом.

НОВИЙ РІК РОЗПОЧАЛИ З ФЕЄРВЕРКУ

ЕФЕКТНА, ЯК ПОДАРУНОК, ЯСКРАВА, МОВ ЯЛИНКОВА ПРИКРАСА  - ТАКОЮ ЗАПАМ’ЯТАЄТЬСЯ ЖИТЕЛЯМ ТА ГОСТЯМ МІСТА НОВОРІЧНА НІЧ-2021!

Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.