НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

- Дня Національної поліції, працівників відділення поліції № 2 (м.Радивилів) Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області привітали начальник, старший лейтенант поліції А.Наконечний, голови Радивилівської, Крупецької та Козинської територіальних громад М.Карапетян, В.Мошкун, І.Школяр.

ОСНОВНА УВАГА – ПИТАННЯМ ЗЕМЕЛЬНИМ

ЗА ЧАС РОБОТИ ЧЕРГОВОЇ 11-Ї СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ЯКА ВІДБУЛАСЬ В СЕРЕДУ, 30 ЧЕРВНЯ,  ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯНУЛИ ТА УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ З ПОНАД ТРЬОХ ДЕСЯТКІВ ПРОЄКТІВ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ВРЕГУЛЮВАННЯ САМЕ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН.

Є ПРОФЕСІЯ, – Є СТАРТ В УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ!

Випускне свято відбулось в Радивилівському професійному ліцеї: свідоцтва про закінчення повної загальної середньої освіти та дипломи кваліфікованих робітників було урочисто вручено 119-ти юнакам та дівчатам, які цього літа вирушають за поріг ліцею у самостійне життя.

НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З РЕЛІГІЙНОЮ ГРОМАДОЮ

Одним із основних завдань органу пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

ВІНШУЄ ГРОМАДА СВОЄ МАЙБУТНЄ – ЗМІНУ МОЛОДУ!

Під завісу червня Україна святкує одне із найяскравіших свят у році – День молоді. Радивилівські традиції щодо його відзначення завжди оригінальні і неповторні, як, власне, і ця найпрекрасніша пора людського життя.