ЗНОВУ НА УРОКИ:

В освітніх закладах громади відзначили День знань.

Запобігання та протидія булінгу в навчальних закладах

Ось і настав довгоочікуваний момент для школярів, 1 вересня коли  діти переступлять пороги рідної школи. Одні з них вперше прийдуть знайомитись з шкільним процесом, а інші крок за кроком до випускного класу. З найпоширеніших проблем серед школярів в навчальному закладі  є булінг(цькування), оскільки більше часу діти проводять повсякденного життя в навчальному закладі.

У П'ЯТІ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ...

Останній серпневий день 2016-го сколихнув Радивилів скорботною звісткою: при виконанні бойового завдання поблизу села Широкине Донецької області поліг наш земляк – боєць Української Добровольчої Армії, 23-річний Владислав Шемуровський.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні

Посмертно нагородили Орденом «За мужність»,

- героїчно загиблого в зоні проведення АТО радивилівця Владислава Шемуровського. Орден вручили матері полеглого захисника - Оксані Леонідівні.- героїчно загиблого в зоні проведення АТО радивилівця Владислава Шемуровського. Орден вручили матері полеглого захисника - Оксані Леонідівні.

ГОТОВІ РОЗПОЧАТИ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ДЕНЬ ЗНАНЬ УЖЕ НЕВДОВЗІ ВІДЧИНИТЬ ДВЕРІ УСІМ, ХТО ДАЄ І ЗДОБУВАЄ ЗНАННЯ: МЕРЕЖУ ОСВІТНІХ, ДОШКІЛЬНИХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІНСПЕКТУЮТЬ НА ПІДГОТОВЛЕНІСТЬ ДО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ.

До уваги бджолярів!

Нагадуємо, що 1 жовтня п. р. закінчується термін подачі до органів місцевого самоврядування заявок та документів для нарахування дотації за наявні бджолосім’ї.