Увага, буде припинено електропостачання!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

- Дня Національної поліції, працівників відділення поліції № 2 (м.Радивилів) Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області привітали начальник, старший лейтенант поліції А.Наконечний, голови Радивилівської, Крупецької та Козинської територіальних громад М.Карапетян, В.Мошкун, І.Школяр.

ОСНОВНА УВАГА – ПИТАННЯМ ЗЕМЕЛЬНИМ

ЗА ЧАС РОБОТИ ЧЕРГОВОЇ 11-Ї СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ЯКА ВІДБУЛАСЬ В СЕРЕДУ, 30 ЧЕРВНЯ,  ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯНУЛИ ТА УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ З ПОНАД ТРЬОХ ДЕСЯТКІВ ПРОЄКТІВ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ ВРЕГУЛЮВАННЯ САМЕ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН.

Є ПРОФЕСІЯ, – Є СТАРТ В УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ!

Випускне свято відбулось в Радивилівському професійному ліцеї: свідоцтва про закінчення повної загальної середньої освіти та дипломи кваліфікованих робітників було урочисто вручено 119-ти юнакам та дівчатам, які цього літа вирушають за поріг ліцею у самостійне життя.