«Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва! Ваша творча праця вражає своєю унікальністю, різноманітністю та колоритом. Власними досягненнями ви збагачуєте та примножуєте культурну спадщину, прищеплюєте молоді любов до рідної культури, допомагаєте у творчому пошуку, відкриваєте нові таланти. З вашою допомогою юні обдарування нашого міста беруть активну участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, концертах та виставках, де займають почесні призові місця.

Завдяки роботі мистецьких колективів у громаді завжди вирує насичене культурне життя, проводяться безліч цікавих заходів, у яких кожен, незалежно від віку та вподобань, може знайти щось цікаве для себе. Наша культура додає нам сил сьогодні, коли Україна героїчно долає виклики і загрози, утверджує незалежність та суверенітет. Нехай якнайшвидше для усіх нас настане День Перемоги, коли ви, шановні працівники культури, вийдете на сцену зі своїм найкращим концертом – в ім’я миру та світлого майбутнього прийдешніх поколінь.

Щиро дякую кожному з вас за кропітку працю, за любов і відданість своїй справі. Бажаю вам реалізації всіх творчих задумів та невичерпної енергії», – звернувся Радивилівський міський голова Микола Карапетян у день професійного свята до всіх, хто присвятив своє життя сцені і забезпечує духовне буття людей, сприяє об'єднанню нації, формуванню національної пам'яті й ідентичності.

За професійну майстерність та з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорського мистецтва кращим працівникам міського Будинку культури, який здійснює культурологічну діяльність на території громади, міський голова вручив почесні грамоти квіти, цінні подарунки.

Почесною грамотою Рівненської обласної ради та нагрудним знаком було нагороджено Ярослава Жолновича – хормейстера народного аматорського хору КЗ «Радивилівський міський Будинок культури».