Увага! Буде припинено електропостачання!!!!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

Протоколи позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області

Протокол № 27 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області

Платники акцизного податку до місцевих бюджетів Дубенського району сплатили майже 6,8 мільйонів гривень

Протягом січня-серпня 2021 року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  сплачено до місцевих бюджетів Дубенського району  6 млн 789,7тис грн. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку зросли на 2,2 мільйона гривень або 49,3 відсотків.

Про наслідки заборгованості зі сплати ЄСВ

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області  нагадує, що своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальні гарантії, а саме: соціальні виплати  на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.

Умови при яких у платника акцизного податку припиняється обов’язок з подачі декларацій

Радивилівська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області нагадує, що підпунктом 16.1.3 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлено, що платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Підприємства та компанії Дубенського району сплатили майже 66 млн грн податку на прибуток

Упродовж січня-серпня 2021 року платники податків Дубенського району перерахували до Зведеного бюджету України 65,6 млн грн податку на прибуток, що на 49,3 млн грн більше, ніж торік. До державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 59,3 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці отримали 6,3 млн грн податку на прибуток. Сплата перевищила очікувані надходження до держбюджету плюс 25,5 відсотка, до місцевих – плюс 34,6 відсотків. Додатково підприємства та компанії краю сплатили відповідно 12,1 млн грн та 1,6 млн гривень.

Застосування РРО або програмних РРО платниками єдиного податку

Фахівці Радивилівської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що у 2022 році всі платники єдиного податку другої – четвертої груп мають застосувавати РРО або ПРРО у разі проведення готівкових розрахунків. Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання мають можливість користуватися як апаратним, так і програмним РРО (програмне забезпечення надається ДПС суб’єктам господарювання безкоштовно) відповідно до своїх фінансових можливостей та функціональних потреб.

Землевласники Дубенського району додали громадам майже 52 мільйони гривень плати за землю

Протягом січня-серня 2021 року до бюджетів громад Дубенського району платниками сплачено 51,8 мільйонів гривень плати за землю, що на 10,8 мІльйонів гривень більше за минулорічні показники.