Їм підкоряються ноти й акорди

Під час сьогоднішнього обласного конкурсу-огляду шкіл естетичного виховання педагоги та учні комунального закладу «Радивилівська дитяча школа мистецтв» демонстрували компетентним слухачам високий мистецький рівень, якого тут досягають за години репетицій та щоденного спілкування з музикою.

ОГОЛОШЕННЯ

Радивилівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  

УСІ АДМІНПОСЛУГИ – ПІД ОДИН ДАХ

З цією метою у середу, 28 лютого, міський голова М.А.Карапетян та голова районної державної адміністрації О.В.Ващук поставили підписи згоди під Меморандумом, який обумовлює заснування та подальше функціонування нової структури – Радивилівського міськрайонного Центру надання адміністративних послуг населенню(ЦНАП).

Радивилівщина читає Кобзаря

Традиційний щорічний конкурс-огляд  декламаторів поезії Тараса Шевченка відбувся у нашій громаді в понеділок, 26 лютого. Учнів-учасників  та їх наставників-педагогів зібрала у творче коло концертна зала Радивилівської школи мистецтв. Кобзареве слово тут вкотре доторкалось сердець, як безсмертне нагадування: його муза – то нелегка доля самої України.

На старті – спортивні сім’ї

Час, коли найпопулярнішими із видів родинного дозвілля вважалися диван та пасивний перегляд телепередач,  давно в минулому. Більшість сучасних сімей – люди творчі, активні та креативні, які завзято плекають фізкультурно-спортивні традиції. Всі, кому близьке по духу життя, насичене адреналіном, зійшлися минулої п’ятниці у залі Радивилівського НВК «школа№2-ліцей»: тут відбувся другий етап обласної гри «Сімейні перегони».

Про оздоровлення  дітей  пільгових категорій

  Хоча на дворі ще зима, але вже сезон відпочинку та оздоровлення дітей 2018 розпочато. Цього місяця двоє дітей нашого міста поїхали на відпочинок в Український дитячий центр «Молода гвардія», який розташований у прекрасному місці України, біля безкраїх берегів Чорного моря та серед ласкавого шепоту хвиль, у місті Одеса.