Через голосування – до злагоджених рішень

Під час засідання позачергової, 40-ї сесії Радивилівської міської ради, яке відбулось у вівторок, 15 травня, депутати розглянули та ухвалили, відповідно до висновків постійних комісій, низку проектів рішень. Зокрема -  «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» (доповідала заступник міського голови з фінансових питань І.Ю.Довбиш), яким було затверджено зміни до обсягу міжбюджетних трансфертів між Радивилівським міським бюджетом та іншими бюджетами. А саме – надано субвенцію районному бюджету на придбання районній лікарні двох електроплит. Одноголосно було підтримано і редакцію «Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Радивилівської об’єднаної громади» (доповідав заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.А.Киричук); а також рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою реєстрації права комунальної власності» (доповідала провідний спеціаліст відділу земельних відносин, екології та благоустрою міської ради О.П.Кашуба). Перед тим, як оголосити роботу сесію закритою, було зареєстровано заяву про створення у міській раді депутатської фракції «Ветеранів Афганістану» з подання її голови В.Д.Ярмуся. 

Освітню систему Польщі вивчають і радивилівці

У Свєнтокшиському воєводстві Польщі 12 освітян Рівненщини вивчають кращі практики управління в громадах. Серед учасників: 3 директори опорних шкіл і 9 начальників і спеціалістів відділів освіти ОТГ, які об’єдналися у регіональну команду консультантів-тренерів під головуванням начальника управління освіти і науки РОДА Григорія Таргонського. Делегатом від Радивилівщини стала Ірина Ковалевська, начальник відділуосвіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Сім десятиліть шукала могилу батька

Покалічена війною доля – це, зокрема, і про життя 78-річної Олександри Федорівни Ковальчук, що нині проживає на Житомирщині. Тоді, у  квітні 1942-го, їй не виповнилося й трьох років, коли додому принесли сумну звістку про загибель батька. Тож, скільки живе на світі, його не пам’ятає. Хіба що з розповідей матері, яка у день, коли отримала чорну звістку про те, що залишається на цьому світі сама і має підняти на ноги чотирнадцятеро (!) діточок, жінка народила  вп’ятнадцяте. Свого наймолодшого сина визволитель Радивилова  Федір Сергійович Подкаура так ніколи і не побачив.

Від імені серця. Від імені пам’яті. Від імені життя…

Весна. Травень. Місяць пам’яті про Велику Перемогу- найвеличніше історичне свято, в якому смуток втрат перекривається безмірною радістю, тріумфом свободи й миру. З традиційними почестями у День перемоги над нацизмом в Другій світовій війні радивилівська громада склала шану сивочолим ветеранам, дітям війни. А також усі разом молилися за світлу пам'ять тих, хто ціною власного майбутнього заплатив за наше право вільно жити… Тих, чиї імена ми знаємо. І чиїх імен не віднайдено й досі, наголосив благочинний Радивилівського благочиння церков УПЦ о.В’ячеслав (Демчук) під час поминальної панахиди. У місті відбулася традиційна маніфестація та жалобний мітинг на Меморіалі Слави – місці, де вічним сном сплять загиблі солдати. Поминальне богослужіння на військовому кладовищі відслужили священики міського храму Святого Олександра Невського. Після хвилини мовчання на знак скорботи за загиблими захисниками, слова привітання громаді висловив і міський голова М.А.Карапетян:

Увагу й підтримку солдатам Великої Перемоги

Вже минуло 73 роки з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною - ціною крові і сліз.

Оголошення

ТОВ "Радивилівський елеватор" повідомляє про початок проведення робіт з прокладання газопроводу по вул.Парковій та вул.Міцкевича в м.Радивилів Рівненської області з 04.05.2018.

На міських клумбах висадили незвичайні, «сімейні» квіти

Спільно з головою Радивилівської об’єднаної громади М.А.Карапетяном та місцевими комунальниками, цієї п’ятниці центральну площу Незалежності прикрашав трояндами і народний депутат України Олександр Дехтярчук. Привезені ним саджанці, які невдовзі розростуться у запашні, насичені барвами, квіткові оази, наголосив ініціатор заходу, мають символізувати сімейні цінності та устрій родини, які є традиційними для українців.