Зустріч з учнями професійного ліцею

Щороку професійний ліцей зараховує на навчання сотні дітей. Особливої уваги потребують першокурсники, оскільки вони адаптовуються у новому середовищі, набувають навиків самостійності, звикають до самообслуговування. Далеко не всі вони можуть відразу звикнути до того, що допомога мами замінюється допомогою вихователя, соціального педагога, психолога чи вчителя. Дякуючи вихователям, які щодня працюють із юнаками та дівчатами, що проживають у гуртожитку, діти швидко звикають до самостійного життя. Тут осторонь не стоять і фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти служби у справах дітей адміністрації, оскільки спільні зустрічі, відверте спілкування допомагає учням вирішувати свої проблеми.

Мелодія трьох поколінь

У с.Дружба Радивилівської об’єднаної громади було організовано вечір зустрічі, присвячений  ветеранам праці. Свого часу, вони зранку й допізна стояли у трудовому строю, були активними громадськими діячами. Ці люди й сьогодні шановані на своїй малій Батьківщині, користуються заслуженим авторитетом серед односельців, та щедрі на життєві поради, до яких охоче дослухається молодь.

В міському парку висаджують липові алеї

Середина жовтня подарувала нам довгоочікуване «бабине літо», а разом з ним -  і сприятливі кліматичні умови, щоб поповнити зелені насадження в міському парку імені Т.Шевченка. Цими днями тут кипить робота, працівники з благоустрою закладають липові алеї, омолоджують парк. Улюблене місце відпочинку радивилівців стане ще більш комфортним та привабливим: вздовж пішохідних доріжок уже висаджено шість десятків саджанців липи. Вони щедро напуватимуть парк тонкими пахощами у період свого цвітіння.

Свято мужності, відваги, пам’яті…

Минулої п’ятниці, в переддень храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці і покровительки українського козацтва, в радивилівській громаді вшановували пам’ять всіх, хто хоробро боровся й віддав життя, відстоюючи волю й незалежність України. Глибоку подяку адресували й сьогочасним героям, учасникам АТО, серед яких – чимало вихідців з Радивилівщини.

Запрошуємо жителів та гостей Радивилівської об’єднаної громади відзначити День захисника України!

14.00 – церемонія пошани. Панахида та покладання квітів полеглим за волю   України  (міський парк, пам’ятник учасникам АТО, Алея Слави;  пам’ятний знак героям ОУН-УПА, що навпроти пенсійного фонду);

ДОХОДИ ЗРОСЛИ В ТРИ РАЗИ проте й витрати на утримання службовців подекуди таки вражають

У ході недавнього візиту в район народний депутат України Олександр Дехтярчук люб’язно надав редакції копії аналітичних матеріалів щодо розвитку об’єднаних територіальних громад Рівненщини та нашого району зокрема у нинішньому році.

Свято праці, долі, життя

Про кожного з них можна писати повість, і буде то бентежна розповідь про самопожертву та стійкість, відданість громадянському, трудовому, родинному обов’язкам. Доти, як сивина невмолимо посріблила скроні, старшому поколінню довелося пережити чимало життєвих випробувань, війну та повоєнну розруху, болю і втрат. Та, при цьому, їм вдалося зберегти людську гідність, віру, любов. Недільний, день, щедро напоєний осіннім теплом день, вже традиційно зібрав у залі центру дозвілля на хліб-сіль та розмову щиру широке ветеранське коло. З щедрою подякою за те, що зберегли найкращі традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави, до найстарших жителів звернулись голова об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян, голова районної ветеранської організації, заслужений працівник соціальної сфери України В.А.Бондар. На урочистостях побували також гості-рівняни: голова ради обласної організації ветеранів О.І.Ковальчук та його заступник Г.О.Машкова.

ПЕРЕМОГЛИ КИЯНИ

У змаганнях взяли участь лікарі старші 40 років з Рівного, Києва, Дніпра і Вінниці. Формат змагань 7 на 7 по правилах Чемпіонату світу серед лікарів серед команд Мастерс. Турнір відбувся по круговій системі, результати матчів: Київ – Вінниця 4:0, Дніпро – Рівне 0:1, Київ : Рівне 2:2, Вінниця – Дніпро 1:1, Київ – Дніпро 5:0, Рівне – Вінниця 6:2.

З професійним святом привітали бібліотекарів

Їх важливу роль в нашому житті та житті суспільства загалом, важко переоцінити. Бібліотека завжди в епіцентрі значущих подій, а бібліотекарі, крім того, що мають заслужений авторитет у своїх колег та читачів, щоденною працею демонструють все те найкраще, що напрацьовано в бібліотечній системі. Не важливо, який відвідувач переступив поріг цього Храму Книги  - юний школяр або читач зрілого віку. У п’ятницю, 29 вересня, з нагоди професійного свята у читальному залі Радивилівської центральної бібліотеки міської централізованої бібліотечної системи відбулись урочистості; за особистий внесок у розвиток галузі,  працівників бібліотечних установ, від імені міського голови об’єднаної територіальної громади, привітав заступник начальника  відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.А.Киричук. Грамотами міської ради було нагороджено кращих у професії. Продовжили урочисту зустріч піснею й щедрими віншуваннями  вокалісти народного аматорського ансамблю «Забава» міського Будинку культури.