17 Лютого, 2020 р., 11:15
Коли на вічну тему «говорить» мистецтво – це завжди проникливо, яскраво та вражаюче.
17 Лютого, 2020 р., 10:15
В суботу, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, радивилівці пом'янули земляків, які не повернулись із горнила афганської війни.
14 Лютого, 2020 р., 14:51
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
14 Лютого, 2020 р., 14:49
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
13 Лютого, 2020 р., 15:54
В суботу, 15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у м.Радивилові відбудуться пам’ятні заходи, приурочені до 31-ї річниці від дня виведення військ з Афганістану.
13 Лютого, 2020 р., 15:50
В понеділок, 24 лютого, у залі засідань міської ради за адресою: вул.Паркова, 5, відбудеться відкритий семінар з питань ефективного управління спільною власністю, підвищення енергоефективності житлових будинків, а також умов участі у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» та інших питань.
13 Лютого, 2020 р., 15:49
Чергова перевірка торговельних закладів на дотримання правил продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку, закінчилась фінансовою відповідальністю для одного із підприємців міста. Відповідне рішення було прийнято під час розгляду справи на засіданні адмінкомісії при виконавчому комітеті Радивилівської міської ради у середу, 12 лютого.
12 Лютого, 2020 р., 15:45
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
11 Лютого, 2020 р., 15:54
У пятницю, 20 березня ц.р. о 15.00 год. в залі засідань міської ради по вул.Парковій,5 в м.Радивилів відбудеться чергова сесія міської ради восьмого скликання.
З проектами рішень до сесії можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в рубриці "Офіційні документи".
06 Лютого, 2020 р., 10:44
У міській раді побували спостерігачі місії ОБСЄ (Організація з безпеки і співробітництва в Європі) Іван Дудак та Данкен Сиднер. Вони мали доволі ґрунтовну та тривалу бесіду з керівництвом ОТГ – міським головою Миколою Карапетяном, його заступником Олександром Пастухом та керуючим справами міськвиконкому Сергієм Гущею.